15 Temmuz Hediye İnternet Türk Telekom – Sınırsız GB

15 Temmuz hediye internet Türk Telekom ve Turk Telekom 10 GB hediye nasıl alınır 2023 yılı güncel kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. Türk Telekom 15 GB bedava internet nasıl alınır, inceleyelim. 

15 Temmuz hediye internet Türk Telekom en çok araştırılan konular arasında yerini almıştır. Türk Telekom 15 Temmuz birlik ve beraberlik gününde müşterilerine hediye SMS, internet ve dakika fırsatı sunmuştur.

Türk Telekom aboneleri 15 Temmuz tarihinde her yöne 1000 dakika ve 5000 SMS hediye vermiştir. Türk Telekom müşterilerine sunduğu kampanyalar bu kadarla sınırlı değildir. 15 Temmuz tarihinde kullanılan internetler tarifelerden ve bakiyelerden düşülmeyeceği açıklanmıştır. 15 Temmuz tarihinde 00.00 ile 23.59 saatleri arasında bu kampanya geçerli olacaktır.

Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet

Türk telekom 15 gb bedava i̇nternet

Türk Telekom 15 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam edin. Müşterilerin internetten mahrum kalmaması için birçok fırsat ve kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyaları sizler için yazımızda ele almaya çalıştık. Türk Telekom 15 GB bedava internet hakkı bulunmaktadır. 15 Temmuz hediye internet Türk Telekom kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom kampanyalar içeriğimizi incelemenizi öneririz.

Turk Telekom 10 GB Hediye Nasıl alınır 2023

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl alınır 2023 yılında sorusunun yanıtını sizler için ele aldık. Türk Telekom tarafından sağlanan 10 GB interneti almanız için sağlamanız gereken şartlar şu şekildedir; 

  • Yeni hat çıkartan, numara taşıyan, faturasız hatlardan geçen ve 4.5 G cihaza sahip olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilir. 
  • Kampanyadan faydalanmak için Enfes3, Enfes6, Enfes10, Enfes20, Kolay2, Kolay4, Kolay8, Kolay12 ve Kolay20 tariflerine geçen kişiler için 10 GB hediye verilmektedir. 

Bu şartları sağlıyorsanız HEDIYE 10 yazarak 5555 telefon numarasına mesaj göndermeniz gerekir. Türk Telekom tarafından sağlanan bu kampanyadan sadece ilk ay faydalanabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥