19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı Bedava İnternet

19 Mayıs 2020 Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom özel günde bedava internet kampanyası yaptı mı? 19 Mayıs hediye internet ve konuşma dakikası nasıl alınır detaylandırıyoruz.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Bayramı Bedava İnternet
Google News Bedava internet abone ol

19 Mayıs Neden Önemli?

19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıkmıştır ve bugün İtilaf Devletleri’nin işgaline karşı Türk Kurtuluş Savaşı’nın başladığı gün kabul edilir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir.

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet

Turkcell 19 Mayıs 2020 Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kampanyası nedir, Turkcell 19 Mayıs 1 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Turkcell geçtiğimiz yıl 19 Mayıs’ta 8 GB bedava internet vermişti. 100 yıla özel bu kampanya tamamlandı. 19 Mayıs 2020 Turkcell bedava internet kampanyası bu kadar yüksek olmayacak. Turkcell dijital operatör ve GNÇ uygulamasından bedava internetinizi alabilirsiniz. Salla kazan olarak bilinen dijital operatör uygulaması ücretsizdir. Dijital operatör uygulaması indirmek için buraya tıklayın.

Vodafone 19 Mayıs Bedava İnternet

Vodafone 19 Mayıs 2020 Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kampanyası nasıl yapılır, Turkcell 19 Mayıs 1 GB bedava internet nasıl alınır bilgilendiriyoruz.

Vodafone yabancı sermayeli kuruluş olmasına rağmen bu özel günde müşterilerini yalnız bırakmadı. Vodafone bedava internet almak için vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Vodafone çark çevirme olarak da bilinen bu uygulama ücretsizdir. Vodafone yanımda uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Türk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet

Türk Telekom 19 Mayıs 2020 Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı bedava internet nasıl yapılır, Turkcell 19 Mayıs 1 GB bedava internet nasıl alınır kampanyayı sunuyoruz.

Türk Telekom bedava internet paketini Sil süpür uygulamasından alabilirsiniz. Sil Süpür uygulaması Türk Telekom’un ücretsiz uygulamasıdır. Uygulamaya giriş yaparak hediye internetinizi alabilirsiniz. Türk Telekom bütün kullanıcılarına bu yöntemle hediye internet sunuyor. Sil Süpür uygulamasını indirmek için buraya tıkalyın.

[Toplam: 8   Ortalama: 4.9/5]
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x