1Earth Coin Geleceği 2022 – EarthFund Coin Yorum

1Earth Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. 1Earth Coin nedir ve 1Earth Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

1Earth Coin, Earth Found projesi için oluşturulan yerel kripto para birimidir. Earth Found ise dünyayı çok daha iyi bir haline getirmek amacıyla yapılacak olan projeler ve fikirler için topluluk odaklı bir kitle fonlaması platformu olarak tanımlanır. Bu platformda toplulukların, dünyayı değiştirecek olan projelerde söz sahibi olması ve fikir beyan etmesi, kripto para aracılığı ile sağlanır. Bir yönetişim belirteci olan 1Earth Coin nedir sorusunu ve detaylarını sizlere araştırıldık. İşte merak ettikleriniz…

EarthFund Coin Fiyatı

EarthFund Coin fiyatı 0,077156 TRY’dir. EarthFund coin son 24 saatte 6.22% değişim gösterdi. EarthFund coin günlük işlem hacmi 42.872.396 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 1887. sıradadır.

 • 1Earth Coin Kaç Dolar; $0,004302 USD’dir. Son 24 saatte 6.22% oranında değişti.
 • 1Earth Coin Kaç TL; ₺0,077156 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 6.22% değişim gördü.
1Earth Coin Nedir?

1Earth Coin Nedir?

Earth Found, dünyayı deştirecek projelerde söz sahibi olma hakkını milyarderden ve vakıflardan alarak küresel topluluklara verme amacıyla kurulmuştur. Bu projede toplulukların çeşitli fikirleri finanse etmesi, önemsedikleri projeleri veya davaları desteklemesi ve projenin geleceğinde söz sahibi olmaları için yeni yollar oluşturmak amacıyla, blok zinciri teknolojisini kullanır.

Bu platformda yapılacak olan tüm oylamalar ve proje etkinlikleri merkezi olmayan bir topluluk tarafından yönetilmektedir. 1Earth Coin ise hem kazanç iç hem de dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için kullanıla kripto para birimi olarak tanımlanır. 1Earth Coin nedir sorusunu, projenin ve bu coin’i özellikleriyle birlikte açıklayalım;

 • Earth Found projesi, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek amacıyla çeşitli proje fikirleri üreten ve bunlar için finansman sağlayan, bu projelerin hayata geçirilmesini kolaylaştıran bir platformdur.
 • 1Earth belirteci ise bu platformda ödül kazanma, yönetişim belirteci ve fon sağlama gibi işlemler için kullanılan para birimidir.
 • Kullanıcılar bu coin ile çeşitli topluluklara katılabilir, gezegende tasarruf sağlayan projelere katılabilir ve bu projelere ihtiyaç duydukları parayı göndermek için bu coini kullanabilir.
 • Bu jetonlar ile dünyayı iyileştirecek projeleri bulabilir ve finanse etmek isteyen topluluklara katılabilirsiniz.
 • Daha iyi bir yarın için fikir beyan eden, söz sahibi olan ve projeleri destekleyen kişilere jeton ödülü sağlanır. Bu ödüller, adil şekilde dağıtılır.
 • Kullanıcılar, platformdaki tüm projeleri yakından takip edebilir ve bunlarda söz sahibi olabilir.
 • Dünyayı değiştirecek olan favori projelere oy verebilirsiniz.
 • Kitle fonu hazinelerine sahip olan topluluklara katılabilirsiniz.
 • Topluluk gelirlerinin nasıl kullanılacağı alanında söz sahibi olabilirsiniz.
 • Bu coin yalnızca token satışı yoluyla veya ikincil döviz piyasasından satın alınabilir. Toplamda bir milyar adet jeton basılıp dağıtılacak ve başka jeton üretimi yapılmayacaktır.

1Earth Coin Yorum

Dünyayı değiştirecek çeşitli projeler geliştiren ve bunların finanse edilmesini sağlayan, aynı zamanda kullanıcılarına bütün bunlar için çeşitli ödüller dağıtan bir platform olan Earth Found, dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. 1Earth Coin yorum haberlerinde şu anda bir ekip tarafından yönetildiğinden, 50 hafta sonunda bu ekibin yönetimi tamamen kullanıcı topluluğuna devredileceğinden bahsediliyor.

İlerleyen dönemlerde topluluğa tamamen söz sahibi verilecek olması, eğitim araçları geliştirilmesi, projenin özerkleştirilmesi amacıyla çeşitli geliştirmelerin yapılacak olması, yatırımcı kesimin ilgisini çekmeye başlamıştır.

Ethereum ağında işlem yapan bu coin, 2021 Kasım ayında borsalarda yerini almıştır ve uzun süredir piyasaya giriş fiyatının altında seyretmektedir. Son 24 saat içinde yaklaşık %30’luk değer artışı yaşamıştır. En yüksek değerini ise 11.01.2022 tarihinde görmüştür.

1Earth Coin Hangi Borsada?

Şu anda yalnızca KuCoin ve Uniswap borsalarından satın alabileceğiniz bu coin’in Gate.io borsasından ön satışına da katılabilirsiniz. 3-4 Mart tarihleri arasında yapılacak olan ön satışın ardından bu borsada listelenmesi, 4 Mart tarihinde saat 12:00’de yapılacaktır.

Bu borsalardan birine üye olduktan sonra hemen kimlik doğrulama ve diğer doğrulama aşamalarınızı tamamlayarak hesabınıza para yatırabilir ve USDT işlem çiftiyle coininizi satın alabilirsiniz.

Time Coin Geleceği 2022 – Chrono.Tech Coin Yorum

KOK Coin Geleceği 2022 – KOK Coin Yorum

ByBit Nedir, ByBit Borsası Hangi Ülkenin?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu