20 GB İnternet Turkcell 9,90 TL

20 GB internet Turkcell 9,90 TL kampanyası uzun süre önce sunuldu. Ek paket kapsamında sunulan bu kampanyanın fiyatı ise 2022 yılında güncellendi. Operatörlerin tamamı ek internet paketlerine zam uyguladı. Bu operatörlerden biri de Turkcell olarak dikkat çekiyor.  Turkcell için geçerli en düşük ek internet paketi fiyatı 2022 yılında 25 TL olarak yansıyor. 20 GB internet paketi olarak ise ‘’ 20 GB+20 GB Hediyeli’’ şeklinde yeni bir kampanya sunuluyor. Sunulan bu kampanya 1 ay geçerli olup 139.90 TL’dir.

10 GB İnternet Turkcell 9,90 TL

10 GB İnternet Turkcell 9,90 TL

10 GB internet Turkcell 9,90 TL yerine zam alarak en düşük 50 TL şeklinde yansıyor. Turkcell Türkiye’de en çok kullanılan GSM operatörü olarak dikkat çekiyor. Her yıl ek paket ve diğer tarifeler için fiyatlar güncelleniyor. İnterneti erken bitenler ek paket dahilinde uygun fiyatlı GB satın almayı hedefliyor. Turkcell tarafından sunulan 10 GB internet ek paketlerinin güncel fiyatları ve kampanya detayları şu şekilde yansıyor;

 • 1 Gün Geçerli 10 GB İnternet 50 TL
 • 3 Hafta Geçerli 10 GB Ek İnternet Paketi 130 TL
 • 1 Ay Geçerli 10 GB Ek İnternet Paketi 59 TL

Turkcell GSM operatörü tarafından sunulan en güncel 10 GB internet paket kampanyaları bu şekilde yansıyor. Bu ek paketleri doğrudan online olarak ya da Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak hattınıza tanımlayabilirsiniz. Yer verdiğimiz ek paketler hem faturalı hem de faturasız olan tüm hatlar için geçerlidir.

Turkcell 25+25 GB 50 TL

Turkcell 25+25 GB 50 TL kampanyası artık sunulmuyor. 2022 itibariyle Turkcell tarafından sunulan tüm kampanyaların fiyat ve içerikleri güncellendi. Fiyat ve içerik noktasına güncellenen hizmetlerden biri de ek paket internet paketleri olarak yansıyor. Tarifeye ek internet paketi kapsamında 20 GB+ 20 GB hediyeli seçenek sunuluyor. Bu kampanyanın içerik ve fiyat ayrıntıları ise şu şekilde yansıyor;

 • 20 GB+ 20 GB hediyeli paket ücreti 139,90 TL olarak yansıyor.
 • Pakete abone olmanız halinde her ay otomatik olarak yenilenir.
 • Paket kapsamındaki kullanım haklarınız 1 ay boyunca devam eder.
 • Paketi satın almak üzere ‘’CEPTEN AYLIK 20 GB’’ yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

En yüksek GB içeren ek internet paketi yukarıda yer verdiğimiz paket olarak yansıyor. Dilerseniz Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayarak da pakete ilişkin ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Turkcell Haftalık İnternet Paketi 5 TL

Turkcell haftalık internet paketi 5 TL tutarında değildir. Geçtiğimiz yıllarda ek internet paketlerinin fiyatları cazip olsa da 2022 yılında fiyatlara güncelleme geldi. Tarifeniz kapsamındaki internetiniz erkenden bitince ek paket satın alabilirsiniz. Ek internet paketleri saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak sunuluyor. Turkcell’de yer alan haftalık internet paketlerinin en güncel fiyatları ve içeriği 2022 yılında şöyle yansıyor;

 • Hediye Haftalık 1 GB İnternet Ek Paket 29,90 TL
 • Haftalık 1 GB İnternet Ek Paket 35 TL
 • Haftalık 10 GB İnternet Ek Paket 130 TL

Tüm haftalık internet paketlerini müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsiniz.

Turkcell Günlük İnternet Paketi 3 TL

Turkcell günlük internet paketi 3 TL tutarında değildir. En güncel Turkcell günlük internet paketlerinin fiyatları 2022 yılı itibariyle güncellendi. Güncellenen günlük ek internet paketi fiyat detayları şu şekilde yansıyor;

 • Günlük 5 Saat Geçerli 5 GB Ek İnternet Paketi 25 TL
 • Günlük 10 GB İnternet Paketi 50 TL
 • 15 Günlük 3 GB Ek İnternet Paketi 65 TL

Ek internet paketi kapsamında sunulan seçenekler bu şekildedir. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek paketleri satın alabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Kaç Gün Sürer?

Turkcell numara taşıma işlemleri yasal olarak en fazla 4 iş günü içerisinde tamamlanmalıdır. Nitekim genel olarak numara taşıdığınız zaman 24 sata içerisinde hattınız kullanıma açılıyor. Yoğunluk durumuna göre ise en fazla 4 gün içerisinde açılması gerekiyor.

Turkcell Online Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

Numara taşımak istiyorsanız online ya da direk Turkcell mağazalarını ziyaret ederek işlem yapabilirsiniz. Online olarak hat taşıma talebiniz ilettikten sonra adresinize gelen ekip taşıma işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al Fiyatları

Turkcell Bu Sayfaya Erişiminiz Engellenmiştir

Turkcell Bedava İnternet

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu