Turkcell Bedava İnternet 2021

500 Dakika Konuşma Paketini 1 GB İnternete Dönüştürme

Turkcell bireysel hat kullanıcıları dakikalarını internete çevirebiliyor. Her yöne olan 500 dakika konuşmayı 1 GB internet paketine çevirebilir. Paket çevirme nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

500 Dakika Konuşma Paketini 1 GB İnternete Dönüştürme

Dakikayı İnternete Çevirme

Turkcell dakikalarını internete çeviren kampanya başlattı. Her yöne 500 dakika konuşma paketini 1 GB her yöne internete çevirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısı aylık 20.000 kişi olacak şekilde güncellenmiştir.

22 Mayıs-31 Mayıs arası abone alımı yapılmayackatır. 1 Haziran itibarıyla aylık 20.000 kişilik kota ile kampanyaya katılımlar devam edecektir.Dönüştürülen 1 GB faydası ilk fatura kesim tarihine kadar kullanılabilecektir.

İnternete Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Turkcell internete dönüştürme kampanyasına katılım için müşteriler SMS ile başvuru yapmalıdır. DONUSTUR 500DK yazıp 2200’a gönderilerek kampanyadan yararlanılabilir. Paketindeki her yöne dakika hakkı 500 dakika altında olan müşteriler kampanyaya katılamayacaktır. Turkcell içi sınırsız dakikalar dönüşüm için kullanılamayacaktır. Kampanya tekrar etmez ve kampanyadan her fatura döneminde yalnızca bir kez yararlanılabilir.

Ücretsiz BiP İndir

Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 5   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat