ACA Coin Geleceği 2022 – Aca Token Yorum

ACA Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. ACA Coin nedir ve ACA Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

ACA protokol tarafından Binance Smart Chain ağında, devrim niteliğinde yeni blok zinciri ürünler sunmak amacıyla bir teknoloji geliştirilmiştir. Bu teknoloji için kullanılan yerel kripto para birimine de ACA Coin adı verilmiştir. Tüm ACA protokollerine güç sağlayan bu coin, açık pazarda alınıp satılabilen diğer kripto para birimleri gibi yardımcı bir tokendir. Çeşitli alanlarda kullanılabilen ve kullanıcılarına pek çok alanda kazanç sağlayan ACA Coin nedir sorusu, Binance tarafından 25 Ocak tarihinde listelenmesiyle merak edilmeye başlanmıştır. Sizlere bu coin ve projesi hakkında detaylı açıklama yapalım;

ACA Token Coin Fiyatı

ACA Token Coin fiyatı 0,035071 TRY’dir. ACA Token coin son 24 saatte 2.06% değişim gösterdi. ACA Token coin günlük işlem hacmi 474 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 2281. sıradadır.

  • 1 ACA Coin Kaç Dolar; $0,002195 USD’dir. Son 24 saatte 2.06% oranında değişti.
  • 1 ACA Coin Kaç TL; ₺0,035071 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 2.06% değişim gördü.
ACA Coin Nedir?

ACA Coin Nedir?

ACA Coin geleceği; Aca protokol tarafından 2021 Kasım ayında geliştirilen ve piyasaya sürülen bu coin, platformdaki pek çok işlemin yapılması için kullanılır. Platformda bulunan stabil coin’lerin basılması, stake, likidite, işlem ücretlerinin ödenmesi ve yönetime katılmak gibi pek çok alanda kullanılabilir ve yatırımcılarına kazanç sağlayabilir. Binance borsalarında listelemeye başlamasının ardından merak edilen ve ilginç özellikleriyle yatırımcıların ilgisini çeken ACA Coin nedir sorusunu, tüm özelikleri ve proje detaylarıyla birlikte açıklayalım;

  • Bu platform, performans doğrulama takip sistemi özelliği sunar. Bu özellik sayesinde tüccarlar, kaybedilen bir işlem için asla ödeme yapmak zorunda olmazlar ve tüm kayıtlar için %100 sigorta iade sistemi mevcuttur. Bu sayede işletmeler blockhain teknolojisini kullanarak tüm ticaret verilerini kalıcı olarak kaydetme, saklama ve güvenliğe alma imkanı elde eder.
  • Platformda bulunan Academi özelliği sayesinde kripto para piyasalarında nasıl ticaret yapacağınızı ve nasıl daha fazla kar elde edeceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ACA NFT market, kullanıcıların alınıp satılmayan tokenleri alıp satmasına imkân sağlayan merkezi bir platform olarak sunulur.
  • Platformda bulunan geliştirilmiş kripto havuzu, yatırımcıların varlıklarını birleştirmesine ve bundan ödül elde etmesine yarayan bir sistemdir.
  • Platformda swap borsası da bulunur ve bu borsa, merkezi değildir. Bu borsada kripto para yatırımcıları eşler arasında ticaret yapma imkanı elde eder.
  • ACA Coin yatırımcılarına stake ederek gelire elde etme imkânı sağlar.
  • Bu coin sahipleri, platformda yapacakları tüm işlemlerden gelire elde ederler.
  • Bu coine yatırım yapan kişiler, likidite madenciliği yöntemini kullanarak ödül kazanabilirler.

ACA Coin Yorum Haberleri

Dolaşımdaki arzı ve toplam arzı aynı olan bu coin, bir milyon adet olarak sunulmuştur. 2021 yılında listelenen ve dünya genelinde 26 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren ACA Coin yorum haberlerinde, gelecekte açılacak olan NFT pazarı ve DEX borsasından bahsediliyor. Bu projelerin hayata geçmesi ile kullanıcıların tek bir platformda çok sayıda işlem yapabilmesi, yaptıkları her işlemden kazanç elde edebilecek olması, madencilik ve stake gelirleri de sunması gibi özellikler, bu para biriminin değer kazanmasını sağlayabilir. Özellikle 2022 yılında bu projenin çok daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

ACA Coin Hangi Borsada?

Binance borsalarında yeni listelenmeye başlayan bu coin, daha önce Pancakeswap borsasından satın alınabiliyordu. Şimdi ise yatırımcıların Binance borsasına kayıt olarak ve kimlik doğrulaması işlemelerini tamamlayarak, USDT ve BTC işlem çiftleriyle bu coin’i alması mümkün. ACA Coin, aynı zamanda Gate.io ve Kucoin borsalarında da listelenmeye başlamıştır. Yine USDT ve BTC işlem çiftleriyle bu coin’i, bu borsalardan da satın alabilirsiniz.

Nano Coin Geleceği – XNO Coin Yorum 2022

ANC Coin Geleceği 2022 – Anchor Coin Yorum

Shaman Coin Geleceği – Shaman King Coin Yorum 2022

googlehaberler