Adım Para Nasıl Para Kazanılır?

Adım para yürüyerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama üzerinde her adımınız adım paraya dönüşür. Böylelikle uygulamanın mağazasından istediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. Mağazada çeşitli mağazaların indirim kuponları da yer almaktadır. Buradan istediğiniz ürünün adım para karşılığına bakarak bakiyenizde olması durumunda adım paralarınızla satın alabilirsiniz.

AdımPara 1 tl kaç adım?

AdımPara’da 1 TL, 10.000 adıma denk gelir. Yani, 10.000 adım attığında, 1 TL kazanabilirsin.

Adım Para da para çekiliyor mu?

Evet, AdımPara’dan para çekiliyor. Paranı, AdımPara uygulamasındaki banka hesabına veya Papara hesabına aktarabilirsin.

Yürüyerek para kazandıran uygulama hangisi?

Yürüyerek para kazandıran birçok uygulama var. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • AdımPara
 • Sweatcoin
 • Stepn
 • Move to Earn

AdımPara hangi şirketin?

AdımPara, Turkcell’in bir ürünüdür.

10 bin adım kaç km?

10 bin adım, yaklaşık 7 km’ye denk gelir.

20 bin adım kaç km?

20 bin adım, yaklaşık 14 km’ye denk gelir.

Adımpara A101 nasıl kullanılır?

Adımpara’yı A101’de kullanmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

 1. Adımpara uygulamasını aç.
 2. “Kullan” sekmesine tıkla.
 3. “A101” seçeneğini seç.
 4. “Kullan” butonuna tıkla.
 5. A101’de alışveriş yaparken, kasa görevlisine Adımpara’nı kullanmak istediğini söyle.

4 bin adım kaç km?

4 bin adım, yaklaşık 3 km’ye denk gelir.

10000 adım kaç para?

10000 adım, 10 TL’ye denk gelir.

1 adım ne kadar?

1 adım, 0,01 TL’ye denk gelir.

Adım sayar internetsiz çalışır mı?

Evet, adım sayarlar internetsiz çalışabilir. Ancak, bazı adım sayarlarda, adım sayısının doğruluğu için internet bağlantısı gerekir.

Adim Sayar para kazandırıyor mu?

Evet, adım sayarlar para kazandırabilir. Adım sayar kullanan bazı uygulamalar, kullanıcılarına adım sayısına göre ödüller verir. Bu ödüller, para, hediye çeki veya başka ürünler olabilir.

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması, Her Adım Para Değerinde

Adım para nasıl para kazanılır

Yürüyerek para kazanabileceğiniz uygulama adım para uygulamasıdır. Bu sayede hem günlük sporunuzu yapmış olursunuz, hem de para kazanırsınız. Uygulama içinde her adımınızı paraya dönüştürebilirsiniz. Bu paralar uygulamanın mağazası içerisinde kullanabileceğiniz adım paralardır. Adım atarak para kazanmanız mümkündür. Mağazadaki her bir ürünün adım para değeri bulunmaktadır. Böylelikle beğendiğiniz bir ürünü satın alabilmek için daha fazla adım atmalısınız.

Adım Para Uygulaması Nasıl Kullanılır, Uygulamanın Hileleri

Günümüzde para kolay kazanılmıyor. Fakat adım para uygulaması ile artık adım atmak kadar kolay hale geliyor. Peki adım para uygulamasını nasıl kullanabilirsiniz? Hepsini ayrıntılı olarak yazımızda anlatacağız.

Adım para uygulamasını nasıl kullanabileceğinizi anlatıyoruz;

 • Öncelikle telefonunuzun uygulama mağazasından adım para uygulamasını indirin.
 • Yönergeleri takip ederek üyeliğinizi oluşturun.
 • Toplam adım yazan ibarenin altında video izle ve ödülünü al şeklinde bonus adım paralar kazanabileceğiniz fırsatlar bulunmaktadır.
 • Buradan günlük olarak video izleyerek adım paralara sahip olabilirsiniz.
 • Yine ana sayfanızda arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz davet et kampanyası bulunmaktadır.
 • Buradan arkadaşlarınızı davet ederek hem onlara hem de kendinize bonus adım paralar kazandırabilirsiniz. Bunun için sayfanda çıkan davetiye kodunu arkadaşlarına vermelisin.
 • Senin kodunla oluşturacakları hesapla hem onlar hem de siz kazanacaksınız.
 • Sayfanın altlarına doğru indiğinizde profilinizi tamamlayarak adım para kazanabileceğiniz yazmaktadır.
 • Profilinizi tamamlama kısmında çıkan bilgileri doğru şekilde yanıtlayıp bilgilerinizi kaydettiğinizde adım paralarınız hesabınıza yüklenecektir.
 • Bu kısımdan sonra her 10.000 adımınızı adım paraya çevirebilirsiniz.
 • Bundan sonra yapmanız gereken günlük olarak yürüyüş yapmak ve bonus videolarını izlemek.
 • Daha sonra uygulama mağazasından beğendiğin ürünlerin adım para karşılığına denk gelen paraya sahipsen satın al butonundan sipariş verebilirsin.
 • Seçtiğiniz ürünün kargo ücreti adım para uygulamasına aittir.
 • Ayrıca ilk kullanımda 3000 adımınız için bonus alabilirsiniz.
 • Aynı şekilde 5 bin adım ve 10 bin adım bonusları da uygulama içerisinde yer almaktadır.

Adım para uygulaması; para kazanmak, iş bulmak, geçinmek derken zor olan hayatlarımıza hem sağlık açısından hem de maddi açıdan yarar sağlayacak olan uygulamadır. Bu sayede hem formumuzu koruyup hem de para kazanabiliriz. Yani uygulama hem maddi hem de manevi olarak insanı rahatlatacaktır.

Adım Para Kaç Adım Kaç Para, AdımPara Cüzdan Hesaplama

Adım para nasıl para kazanılır

Adım parada adım attıkça para kazanabileceğinizden bahsetmiştik. En az 10.000 adım attığınızda adımlarınızı adım paraya dönüştürebiliyorsunuz. Peki ama kaç adım attığımızda kaç para alacağız diye soruyorsanız yazımızda bunun da cevabını bulacaksınız.

Adım parada öncelikle istenilen dönüştürme adım parasına ulaşmalısınız.Bu da en az 10 bin adım atmanız gerektiği anlamına geliyor. Adımlarınızı adım paraya dönüştürürken enerji bölümünün dolu olması size artı kazanç sağlayacaktır. Bu nedenle eğer dönüştürme yapacaksanız enerjinizin dolu olduğu zamanlarda yapmanız tavsiye olunur. 10 bin adımda dönüştürme yapabildiğiniz için adımlarınız 100 adım paraya dönüşecektir. Bu dönüşüm için hesaplanan adım para enerjiniz fulken hesabınıza yansıyacak olandır.

Adım Para Gerçek Mi, Herkesin Kullandığı AdımPara Uygulaması İşlemleri Nelerdir?

Adım para nasıl para kazanılır

Adım para uygulaması yükleyerek para ya da hediyeler kazanmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer soru da adım para uygulamasının gerçek olup olmadığıdır. Uygulama gerçek ve güvenle kullanılabilmektedir. Uygulama zinde kalırken aynı zamanda para kazanarak birçok ürünün sahibi olma şansı sunuyor. Kazandığınız adım paralarınızla uygulamanın mağazasına giderek çeşitli mağazaların indirimleri ya da adım para değerindeki birçok ürünü alabilirsiniz. Bunun için uygulamaya adres bilginizi de girmeniz gerekmektedir.

Paralarınızı kazandıktan sonra yeterli paraya sahip olmanız durumunda mağazadan yapacağınız satın alma işleminde adres bilginizin yanlış olması ya da adres bilgisinin olmaması gibi durumlarda uygulama gönderim gerçekleştiremez ya da kargo geri dönerse bu ürün hakkınızı kaybettiğiniz anlamına gelmektedir. Satın alma esnasında bilgilerinizin tam olması ve sorun olmaması halinde uygulama üzerinden yapılan gönderilerde kargo ücreti tamamen uygulamaya ait olduğundan ekstra hiçbir ücret ödemeden ürünlere sahip olabilirsiniz.

1 AdımPara kaç adım?

Atmış olduğunuz her adım uygulama sayacı tarafından sayılarak toplanda 1000 adım ve üzeri adımlar için kuruş değerinde para AdımPara uygulama cüzdanınızda birikmektedir.

AdımPara gercek mi?

AdımPara uygulaması gerçek olmakla birlikte çokta kullanılan bir uygulamadır. Siz kullanırken arkadaşlarınızı davet etmeni ve onlarla birlikte yürüyüş yapmanız sizlere toplamda +1000 adım kazandıracaktır.

Kwai den Nasıl Para Kazanılır (Aylık Kaç Para Alınır)

1 Saatte Para Kazanma

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥