Aion Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Aion Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Aion Coin nedir ve Aion Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Aion Coin, 2017 yılında Kanada’da geliştirilmeye başlayan kendi blok zinciri teknolojisini kullanan ve The Open Application Network vakfı tarafından yönetilen bir coin türüdür.

Santos FC Fan Token Geleceği – Santos Coin Yorum

QTUM Coin Geleceği – QTUM Coin yorum

Aion Blok Zinciri Nedir

Aion Blok Zinciri 2017 yılında The Open Application Network vâkıfı tarafından geliştirilmeye başlanmıştır. Ana amacı kripto dünyasının en büyük sorunlarından birisi olan blok zincircilerinin beraber ve entegre bir şekilde çalışabilmesine olanak tanımak için çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca proje oluşturmak isteyen geliştiriciler Aion platformunun halka açık dApp’ler oluşturabilmektedirler.

Aion blok zinciri Matthew Spoke ve İan Chan tarafından geliştirildi. Aion blok zincirinin geliştirici Matthew Spoke Kanada’da Blockchain Teknoloji Koalisyonunun da kurucusudur.

Aion blok zinciri birçok kurumsal şirketle ortaklık kurmuştur. Bu şirketlerden bazıları:

 • Crypto Curve
 • Nodesmith ve
 • BlockX Labs gibi birçok büyük şirketle ortaklık kurmuştur.
Aion coin güvenilir mi

Aion Coin Güvenilir Mi

Aion Coin, şifreleme ve güvenlik işlemleri için kendi blok zincirini kullanmaktadır. 2017 yılından beri piyasada kesintisiz işlem gördüğünü düşünürsek Aion Coin güvenilir diyebiliriz.

PYR Coin Geleceği – Vulcan Forged Coin Yorum

Wabi Coin Geleceği – Wabi Coin Yorum

Aion Coin Sınırsız Mı

Hayır, Aion Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplam 498.660.352 adet Aion Coin dolaşımdadır. Aion coinin maksimum arzı ise 498.660.352 adettir. Aion Coin maksimum arzına ulaşmış coindir yani bundan sonra yeni bir Aion coin basımı yapılmayacaktır.

Aion Coin Hangi Borsalarda Mevcuttur

Aion Coin piyasaya sürüldüğünden beri birçok uluslararası borsada listelenmiş ve işlem görmeye devam etmektir. Bu kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Mandala Exchange
 • Bithump
 • Bitvavo
 • Bitrue
 • Pionex
 • KuCoin
 • WazirX
 • Coin DCX
 • LATOKEN ve
 • DragonEX kripto para borsalarında listelenmiştir.

Aion Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Aion Coin Yorum

Aion Coin yorumlarına baktığımız zaman uzun zamandır piyasada olduğunu ve yatırımcıların güvenle alım satım yapabildiğini görüyoruz. Aion platformu kripto para piyasasına yön veren birçok şirketle ortaklık kurmuştur. Ayrıca Binance gibi kripto para borsalarında listelenmiş ve piyasa hacmi de doğru orantılı olarak artmıştır.

Aion Coin Grafik

Aion Coin Grafiklerini incelediğimizde piyasaya çıktığında çok büyük yükselişler göstermiş ve daha sonra ine aynı şekilde ani bir düşüş göstererek dört yıl boyunca yatay bir grafik göstermiştir. Son zamanlarda tekrardan yükseliş trendine girmiş ve yatırımcılar tarafından tekrardan araştırılmaya başlanmıştır. Kurduğu ortaklıklar ve listelendiği borsaları göz önüne alırsak Aion coinin ilerisinin parlak olduğunu söyleyebiliriz.

Aion Coin blok zincirlerinin uyum içinde çalışabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor eğer bu vaatlerini gerçekleştirilebilirse kripto para piyasasının büyük bir sorununa çözüm bulabilecekler. Aion platformu bu sorunu çözebilirse ileride fiyatı çok yüksek seviyelere çıkabilir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥