Akbank Vodafone Kampanyası

Akbank Vodafone kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Akbank Vodafone 2 GB bedava internet veriyor, işte detayları.

Vodafone faturaların için Akbank Mobil veya İnternet’ten vereceğin otomatik ödeme talimatı ile evden çıkmadan 2 GB kazanma fırsatı seni bekliyor.

Akbank Vodafone 2 GB Bedava internet

Akbank Mobil veya Akbank Internet’ten sadece tek bir tık ile Vodafone cep telefonu fatura talimatı vererek hediye internet paketi kazanma şansı yakalayabilirsin! 30 Haziran 2022 tarihine kadar Vodafone cep telefonu faturası için otomatik ödeme talimatı veren Akbanklılar 1 ay boyunca geçerli 2 GB mobil internet paketi hediyesine hak kazanacaklar.

Vodafone Akbank Otomatik Ödeme

Akbank aboneleri otomatik ödeme talimatı vererek Vodafone’dan 2 GB hediye internet kazanıyor. Akbank Vodafone bedava internet nasıl alınır anlatıyoruz. Akbank uygulamasında kampanyalar bölümüne girin.

Akbank vodafone 2 gb bedava internet

Akbank Vodafone kampanyası katılmak için 30 Haziran 2022 tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasında ya da Akbank İnternet’te, kampanyalar menüsünde yer alan “GB hediyeli Otomatik Fatura Ödeme Kampanyasına” giriş yapılarak, ”Kampanyaya katıl” butonuna tıklamak yeterlidir.

Akbank vodafone 2 gb bedava internet

Kampanyamız 30 Haziran 2022 tarihine kadar vadesiz mevduat hesabından ya da Akbank kredi kartından (Axess, Axess exi26, Free veya Wings) verilecek Vodafone cep telefonu otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir.

Vodafone Bedava internet 2022

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥