Akita Coin Geleceği 2022 – Akita Coin alınır mı?

Akita Coin Geleceği 2022 ve Akita Coin Nedir Kimin hakkında detaylı bilgiler. Akita Coin Nereden Alınır işte detayları.

Akita coin geleceği, Doge Coin’e benzetilmesi nedeniyle yatırımcıların yeni odak konularından biri. İkinci bir Doge altCoin olacağı düşünülen Akita Inu geçtiğimiz günlerdeki listelenişinin ardından rekor bir yükselişe geçerek yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başaran coinlerden biri oldu.

Akita Inu Coin Fiyatı

Akita Inu Coin fiyatı 0,000004 TRY’dir. Akita Inu coin son 24 saatte -0.56% değişim gösterdi. Akita Inu coin günlük işlem hacmi 8.288.113 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3179. sıradadır.

  • 1 Akita Coin Kaç Dolar; $0,00000022403652 USD’dir. Son 24 saatte -0.56% oranında değişti.
  • 1 Akita Coin Kaç TL; ₺0,000004 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.56% değişim gördü.

Akita Coin Nedir ve Kimin

Yaklaşık olarak 4 ay önce projelendirmesi tamamlanan Akita Inu Coin Ethereum veri tabanını kullanan merkeziyetsiz ve güvenilir bir kripto para birimi olarak piyasaya sürülmüştü. Yatırımcılarla ilk buluşma platformu Uniswap olan Akita,

  • MXC
  • HotBit
  • Poloniex piyasalarının da içerisinde bulunduğu toplam 7 adet piyasada da alim satım işlemine tabi tutulabiliyor

Topluluk destekli büyüme hedefi olan ve bunu tam anlamıyla başararak Akita Coin’in 1 haftalık bir süreçte toplamda 15.000 kişilik bir yatırımcı kitlesi yaratmayı başarabildiği açıklandı. Ayrıca söz konusu coinin Telegram adli sosyal medya hesabında aktif 22.000 kullanıcı olduğu da gözlerden kaçmıyor.

Crv Coin Geleceği – CRV Coin alınır mı?

Dusk Coin Geleceği – Dusk Coin alınır mı?

Akita Coin Nereden Alınır

İlham noktası doğrudan Doge Coin olan söz konusu coinle iilgili yatırımcıların aklını meşgul eden bir diğer konu da, Akita Coin nereden alınır? Konusu. %50’lik bir kısmını Uniswap üzerinden kilitlediğini açıklayan Akita Coin üreticileri, anahtarının da eerişime kapatıldığını belirtmişti. Bunun yapılmasındaki temel amaç ise, her kesimden yatırımcının eşit haklara sahip olabilmesini sağlamak.  

Akita Coin alım ve ya satımına ilişkin geliştiriciler dair, özel bir kesim yatırımcı profili oluşturulmaması adına herkes, bu koşullar dâhilinde, yabancı piyasalardan alım işlemini araştırmaya başladı. Alım işlemi için UniSwap ve MXC, HotBit, Poloniex gibi birkaç yabancı kripto para piyasasından Akita coin temin edebilmek mümkün.

Reef Coin Geleceği – Reef coin alınır mı?

Lisk Coin Geleceği – LSK Coin alınır mı?

Akita Coin Analiz

Akita Coin Analiz

Akita Coin analiz verileri, yatırımcılar için yeni bir Doge Coin’in ortaya çıkabileceği konusunda umut vadediyor. Piyasaya sürülmesinin ardından sadece 3 günlük bir zaman dilimi içerisinde, %971’lik bir artış gösteren Akita Coin’in gelecek günlerde desteğinin artacağına inanılıyor.

Ayrıca Shiba Coin ve Doge Coin’in ardından Akita’nın da Köpek figürlü bir logoya sahip olması ve neredeyse benzer yollardan yükselişi hedeflemesi de coin camiasın bu figürün adeta uğur getiren bir figür olduğunun düşünülmesine yol açtı. Son 24 saatlik zaman diliminde yaklaşık % 50’lik bir yükselişle bu uzmanları desteklediğini belirtmekte de fayda var.

XVG Coin Geleceği – Verge Coin alınır mı?

IOTX Coin Geleceği – IOTX Coin alınır mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu