Alpine Coin Geleceği 2025 (YORUM)

Alpine Coin, Formula 1 takımı Alpine F1 tarafından çıkarılan bir fan tokendir. Bu token, taraftarların takıma desteklerini göstermelerine, oy kullanmalarına ve ödüller kazanmalarına olanak tanır.

Aralık 2023+3.21%
Kasım 2023+5.49%
Ekim 2023-2.17%
Eylül 2023-6.32%
Ağustos 2023-8.88%

Alpine, 1955 yılında kurulan, Renault grubuna ait spor otomobil markasıdır. Alpine takımı Formula bir yarışlarında önemli iki dünya şampiyonu sürücüyü ağırlamıştır. Bu takımın taraftarları için özel olarak oluşturulan BEP-20 token’i ise Alpine Coin’dir.

Alpine coin geleceği

Binance ile Alpine arasında kurulan ortaklık sonucunda bu coin’in ön satışı ve listelenmesi, Binance platformunda yapılacaktır. Platform tarafından yapılan açıklamanın ardından yoğun ilgi gören ve çok araştırılan Alpine Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı olarak açıklayalım;

Alpine coin geleceği

Alpine Coin Nedir?

Borsalarda Alpine F1 adıyla yer alacak olan Alpine Coin, takım taraftar tokenidir. Bu takımın taraftarları için özel olarak tasarlanmıştır ve BEP-20 yardımcı program belirteci olarak görev yapar. Hayranlarına çok sayıda avantaj sağlayacak olan bu coin’in tüm özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Alpine Coin, Binance resmi taraftar tokenidir.
  • Binance taraftar platformundan yapılacak olan oylama oturumlarına katılma hakkı sağlar.
  • Stake edilme özelliğine sahip olan Alpine, sahiplerine hayran ödülleri, dijital koleksiyonlar, NFT satın alma, harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma gibi avantajlar sağlar.
  • Binance taraftar platformuna kolay erişimle birlikte Alpine F1 ekibiyle etkileşim, bu ekip sürücüleri ile tanışma, imzalı ürünler, selamlama ve çok daha fazla avantaj sağlar.
  • BSC altyapısında olan Alpine, hayranlarına daha fazla erişilebilirlik sağlamakla birlikte düşük işlem maliyetleri de getirir.
  • Bu proje ile birlikte Alpine F1 takımı taraftarlarına ya da hayranlarına token yardımcı programı ile birlikte sınırlı koleksiyon, etkileşime dayalı olan ekip ödülleri, oyunlaştırma, özel ayrıcalıklar, özel marka deneyimleri, oy hakları gibi avantajlar dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşim seçenekleri sunulur.
  • Marka kimliği özelliği taşıyan bu proje ile hem Binance kullanıcıları hem de 6,2 milyonu aşan Alpine F1 takımı hayran kitlesi bu taraftar tokenine ulaşabilecektir.
Alpine coin geleceği

Alpine Coin Yorum 2025

Alpine Coin alan kişiler, genel olarak coin’in potansiyeline ve gelecekteki büyümesine inanıyor. Coin’in, Formula 1’in popülaritesinin artması ve Alpine takımının başarısı ile birlikte değer kazanacağını düşünüyorlar.

Alpine Coin’e yatırım yapan bazı kişilerin yorumları şu şekilde:

  • “Formula 1, dünyanın en popüler sporlarından biri ve Alpine takımı, son yıllarda önemli başarılar elde etti. Bu faktörler, Alpine Coin’in fiyatının önümüzdeki yıllarda artmaya devam etmesine yardımcı olabilir.”
  • “Alpine Coin, taraftarlar için oldukça heyecan verici bir fırsat. Bu token, taraftarların takıma desteklerini göstermelerine, oy kullanmalarına ve ödüller kazanmalarına olanak tanıyor.”
  • “Alpine Coin, riskli bir yatırımdır, ancak potansiyeli oldukça yüksek. Formula 1’in popülaritesinde ve Alpine takımının başarısında önemli bir artış olması durumunda, coin’in değeri önemli ölçüde artabilir.”

Binance borsasının ilk F1 taraftar token lansmanı olan Alpine Coin yorum haberlerinde, özel bir taraftar tokeni olmasından, hayranlarının birden fazla oyunlaştırma özelliğine erişebileceğinden, hayranların sevdikleri takıma bağışta bulunabileceklerinden ve bir sadakat rozeti kazanabileceklerinden bahsediliyor.

Taraftar tokeni olmasının yanı sıra stake edilerek NFT ve daha pek çok ödülden hayranlarını faydalandırması, bu coin’in listeleneceği günden itibaren değer kazanabileceğini düşündürüyor.

Alpine Coin Hangi Borsada?

Maksimum arzı 40 milyon adet olan Alpine Coin satın almak için Binance platformunda ön satışa katılabilir ya da listeleme tarihini bekleyebilirsiniz. Ön satış ilk aşamada USD para birimiyle yapılacak ve BNB sahiplerine daha sonradan belirlenecek fiyat üzerinden dağıtılacaktır. 16.02.2022 tarihinde saat 03:00’den itibaren başlayacak olan hazırlık aşaması 21.02.2022 tarihi saat 03:00’ kadar devam edecek.

Ön satış ise 21.02.2022 tarihinde 09:00 ile 12:00 saatleri arasında yapılacaktır. Saat 13:00 itibariyle de satın alan kişilerin cüzdanlarına aktarılacaktır. Bu ön satıştan yararlanmak için Binance platformuna üye olmanız, kimlik doğrulamanızı yapmanız ve hesabınıza para aktararak BNB ya da USD para birimlerinden birini satın almanız gerekir. Binance launchpad kripto paraları için bedavainternet.com.tr adresini takip etmeye devam edin.

Alpine Coin En Yüksek

Alpine Coin en yüksek $10.41 seviyesini 17 Mart 2022 tarihinde gördü.

Alpine Coin En Düşük

Alpine Coin en düşük $2.34 seviyesini 8 Mart 2022 tarihinde gördü.

Umee Coin Geleceği – Umee Coin Yorum

RSS3 Coin Geleceği – RSS3 Coin Yorum

Fevr Coin Geleceği – RealFevr Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥