Altına Koş Tom İndir

Altına koş tom indir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Altına koş tom oyna ve Tom oyunları işte detaylar.

Altına koş tom indir hem Android hem de İOS işletim sistemli cihazlar için sunuluyor. Son dönemin en sevilen uygulamalarından biri olarak dikkat çekiyor. Android cihazlarda Google Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. İOS cihazlarda ise App Store üzerinden cihazınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sevilen konuşan tom karakterinin altın peşinde olduğu bu oyun çocuk yetişkin fark etmeksizin herkes tarafından oldukça seviliyor.

app-store indir
google-play indir

Altına Koş Tom Oyna

Altına koş tom oyna seçeneği için oyunu cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere çeşitli mobil cihazlarınıza dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde indirip hemen başlayabilirsiniz. Altına koş tom oyunu tüm kullanıcıların faydalanması için Android ve İOS desteklidir. Herkesin konuşmayı taklit eden Tom olarak bildiği kedi bu sefer sizinle oyunda altın toplamaya başlıyor. Oyunu indirip yön tuşlarını kullanarak hızlı bir şekilde Tom’un altınları toplamasını ve puan kazanmayı sağlayabilirsiniz.

  • Altına koş Tom oyununu çeşitli oyun sitelerinde indirmeden de oynayabilirsiniz.
  • Dilerseniz mobil cihazınıza indirerek de oynamayı tercih edebilirsiniz.

Tom Oyunları

Tom oyunları sadece altına koş tom oyunuyla sınırlı değildir. İlk olarak konuşan kedi şeklinde ortaya çıkan Tom karakteri oldukça sevildi. Daha sonrasında ise Tom karakterinin yer aldığı birden fazla oyun seçeneği sunuldu. Bu oyun seçeneklerini sıralamak gerekirse de;

  • Benim konuşan Tom’um
  • Benim konuşan Tom’um 2
  • Konuşan tom altın peşinde
  • Konuşan tom arkadaşlarım
  • Konuşan tom kahraman koşusu
  • Konuşan tom jetski

Belirttiğimiz bu Tom oyun seçenekleri işletim sistemlerinin tümü için uygundur. İster masaüstü ister mobil cihazlarınız ile hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Altına Kahraman Oyunu Oyna

Altına kahraman oyunu oyna seçeneğine çeşitli oyun sitelerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer İOS bir cihaz kullanıyorsanız hemen App Store üzerinden oyunu indirmeniz mümkündür Aynı zamanda Androiz cihazlarınıza da kolayca bu oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Heyecan verici ve bol bol ödül kazandıran bu oyunda Tom sizler için altınları topluyor. Üstelik oldukça hızlı koşarak daha fazla altın toplayıp size puan kazandırıyor.

Araba Oyunu indir

Whatsapp aero nasıl indirilir?

Shadow fight 2 indir

Among Us İndir

Ateş ve su 1 indir

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu