Anadolujet İndir (Bilet Al ve Check İn Sorgulama)

Anadolujet İndir, Bilet Check İn işlemlerini kolayca yap. Anadolujet koltuk seçimi nasıl yapılır işte detayları.

Anadolujet indir oldukça kolay bir işlemdir. Yapılması gereken telefon üzerinden uygulama indirilen mağazayı açmak. Kendi telefon markanıza uygun olan mağazaya girdikten sonra yapmanız gereken arama alanına tıklamak. Bu alana anadolujet yazmalısınız. Karşınıza anadolujet ile ilgili pek çok uygulama çıkabilir ama siz asıl olanı seçmelisiniz.

Daha sonra yapmanız gereken karşınıza çıkan anadolujet uygulama sayfasının da yer alan indir butonuna tıklamak olmalı. Bu işlemi yaptıktan sonra telefon internet açısından bir problem yaşamıyorsa indirme kendiliğinden tamamlanacaktır. İndirme tamamlandıktan sonra uygulama telefon ekranınızda boş olan kısma düşecektir. Artık kullanıma uygundur ve açıp hemen işlem yapabilirsiniz.

App-store indir
Google-play indir

Anadolujet Check İn

Anadolujet check in 3 şekildedir. Bunlar;

  • Online check – in
  • Self check – in
  • Hava alanında check – in

Hepsinin amacı uçuş süresi gelmeden önce koltuk numaranız ve bagajlarınız için ya da ek hizmetleriniz için işlem yapabilmektir.

Anadolujet i̇ndir (bilet al ve check i̇n sorgulama)

Anadolujet Check – İn Sorgulama

Anadolujet check – in sorgulama öncelikle yapmanız gereken kimlik ve uçuş bilgilerine ait ulaşma ekranını açmaktır. Daha sonra yolcu ya da uçuş detayları ekranına ulaşabilirsiniz. devamında koltuk seçimi ekranı ile karşılaşacaksınız buradan kendinize uygun olan bir koltuğu seçmelisiniz.  Biniş kartı basımı yapılacaktır. Koltuk plan bilgileriniz oluşturulacaktır. Size uçak ile alakalı uyarılar yapılacaktır. Bütün bu sorgulama işlemlerini online, self ya da hava alanında yapabilirsiniz. Hepsinde aşamalar aynı şekilde ilerlemektedir. Fakat yöntemleri farklıdır. Mesela online da siz yaparken hava alanında orada görevli olan kişi yapmaktadır.

Anadolujet i̇ndir (bilet al ve check i̇n sorgulama)

Anadolujet Güncelleme

Anadolujet güncelleme yapmak oldukça kolay ve yormayan bir işlemdir. Öncelikle telefonunuzun bir wifi ağına bağlı olduğundan emin olmalısınız. Wifi kullanımı mümkün değil ise mobil veri kullanımını açmalısınız. Daha sonra uygulamayı indirdiğiniz mağazayı açmalısınız. Burada uygulamalarım kısmı bulunacaktır. Uygulamalarım kısmından anadolujet uygulamasını seçmeniz gerekir.

Uygulamaya ait olan sayfaya ulaştıktan sonra burada karşınıza uygulama üzerinde bir güncelleme varsa güncelle yazısı çıkacaktır. Bu butona tıklamanız durumunda güncelleme otomatik olarak başlayacaktır. Siz iptal etmediğiniz ya da internet bağlantısında bir problem olmadığı sürece güncellemede kesinti olmayacaktır. Bir de depo alanınız da bu uygulama için yeterli alan olduğundan emin olmanız daha iyi olacaktır.

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr