Anneler Günü (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom)

Mayısın ilk haftası olan bütün annelerin, anneler gününü kutlarız. Anneler gününde operatörlerin kampanyaları ve Anneler günü hediye paketlerinden bahsetmek istiyoruz.

Anneler Günü (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) 2020
Google News Bedava internet abone ol

Turkcell Anneler Günü Kampanyası

Turkcell Anneler günü hediyeleri ve Turkcell reklam filmini yayınlıyoruz. Turkcell bu yıl anneler günü kampanyası nedir, Anneler günü paketleri hakkında detaylı bilgilendirme.

Turkcell Bizce Anneler Günü Hediyesi

Turkcell Salla kazan uygulaması üzerinden ücretsiz hediyenizi alabilirsiniz. Haftalık salla kazan bedava internet ve konuşma paketinizi almak için uygulamaya giriş yapın. Salla kazan uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Türk Telekom Anneler Günü Kampanyası

Türk Telekom anneler gününü özel bir video ile kutluyor. Türk Telekom anneler günü kampanyası ve Türk Telekom anneler günü bedava internet paketleri hakkında bilgi veriyoruz.

Türk Telekom online işlemler uygulamasından kampanyaları takip edebilirsiniz. Sil Süpür uygulaması ile haftalık bedava internet ve konuşma paketinizi alabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirmediyseniz buradan indirebilirsiniz.

Vodafone Anneler Günü Kampanyası

Vodafone anneler günü kampanyası ve reklam filminden bahsetmek istiyoruz. Vodafone anneler gününe özel reklam filmi yayınladı. Vodafone anneler günü duygusal reklamını aşağıda izleyebilirsiniz. Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kampanyasından yararlanmak için vıdafıne yanımda uygulaması kampanyalar bölümünü kontrol edin. Ayrıca Vodafone yanımda uygulamasının çark çevirme bölümüyle haftalık bedava internet ve konuşma paketinizi alabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

[Toplam: 9   Ortalama: 4.9/5]
Abone ol
Bildir
6 Yorum
Eskiler
Yeniler Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Meral
10 ay önce

Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun.

Binnaz Selçuk
9 ay önce

Cennet Annelerin ayakları altındadır

Yusuf
9 ay önce
Reply to  Binnaz Selçuk

Aynen

Mehmet
9 ay önce

Bütün annelerin anneler günü tüm yüreğimle kutluyorum

Cihan
9 ay önce
Reply to  Mehmet

Aynen Yarın ki Anneler gününde tüm annelerin anneler günü kutlu olsun 💐💐

Yusuf
9 ay önce

Bütün annnelerin anneler günü kutlu olsun❤❤❤

6
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x