Any Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Any Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Any Coin nedir ve Any Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Any Coin, Ethereum blok zinciri altyapısı ile oluşturulmuş Anyswap ekosisteminin yerel kripto para belirtecidir.

Anyswap Projesi Nedir

Anyswap Projesi bir kripto para ekosistemi, DeFi ve Nft ticaretlerini çapraz bir şekilde yapılmasını sağlayan bir platformdur. Bunların dışında yatırımcılar takas hesaplarına likidite ekleyebilirler veya çekebilirler. Anyswap platformu aynı zamanda merkeziyetsiz kripto para borsası özelliğine sahiptir. Anyswap borsasının en büyük özelliklerinden birisi de borsaya gönderip ekstra değer kaybı yaşamadan iki veya daha fazla kripto varlık arasında alış verişe izin veren bir yapısı bulunmaktadır.

Ekosistem bu durumu şu şekilde açıklamaktadır kripto varlıklarınızı merkezi bir borsaya gönderdiğiniz zaman artık sizin varlığınız olmakta çıkar ve merkezi borsanın varlığı olmaya başlar çünkü gönderdiğiniz varlığın kendisine özel olan keylerini bilme şansınız kalmaz ve gönderdiğiniz kripto varlıklarınız gerçekten sizin olma şansı kalmaz. Anyswap borsasında ise varlıklarınız tam olarak güvende olduğunda karşı tarafa gider ve benzersiz keyleri sadece siz bilirsiniz.

Anyswap merkeziyetsiz borsası ilk çıktığı zamanlarda sadece Metamask ve Ledger kripto para cüzdanlarını desteklemekteydi ama Anyswap daha sonraları daha fazla kripto para cüzdanlarına destek vereceklerini açıkladılar.  Bunların dışında her hangi bir kripto para cüzdanı API’ler ile birlikte Anyswap borsasına entegre edilebilir.

Any coin geleceği 2022 - anyswap coin yorum

Any Coin Projesi Nedir

Any Coin, Anyswap Ekosisteminin Ethereum blok zinciri altyapısı ile oluşturulmuş resmi kripto belirtecidir. Anyswap ekosisteminde ki tüm işlemlerde kullanılmaktadır. Anyswap Coinin her takas işleminde %0.4 gibi çok düşük bir işlem ücreti almaktadır bu işlem ücretinin %0.3 lük kısmı likidite sağlayıcılarına kalan %0.1 lik kısmı ise Anyswap Şirketine gitmektedir.

Anyswap Coin Güvenilir Mi

Anyswap Coin, Ethereum blok zinciri altyapısı ile güvenlik ve şifreleme işlemlerini yapmaktadır. Ethereum blok zincirinin güvenilirliğine bakarsak Anyswap Coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Anyswap Coin Hangi Borsalarda

Anyswap Coin piyasaya çıktığı günden beri bir çok uluslararası kripto para borsasında listelenmiş ve işlem görmektedir. Kendi borsa platformu haricinde kullanıcılar Anyswap Coin Nasıl Alınır gibi sorular sormaktalar. Anyswap Coini alabileceğiniz borsaları aşağıda listeledik:

 • Binance
 • Mandala Exchange
 • Sushiswap
 • BKEX
 • MEXC
 • Gate.io
 • SpookySwap
 • AOFEX
 • SpiritSwap
 • BitMart
 • Uniswap
 • CoinEx
 • LBank
 • Bibox ve
 • Hotbit kripto para borsalarında listelenmiştir.

Anyswap Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Any coin geleceği 2022 - anyswap coin yorum

Anyswap Coin Yorum

Anyswap coin yorumlarına göz attığımızda kendisinin kripto para endüstrisine yön veren borsalardan birisi olmayı amaçlamaktadır. Bu amaç uğruna çalışmalarına devam eden Anyswap ekosisteminin kullanıcılarına sunduğu en büyük özelliklerden birisi iki varlık arasında gönderim yaparken borsaya göndermeyi zorunlu tutmamaktadır. Kullanıcılara bu özgürlüğü tanıması yatırımcıların Anyswap ekosistemine güvenmelerine sebep oluyor. Kripto para uzmanlarına göre ise Anyswap Coin bu gelişimini sürdürür ve platformunu güncel tutarsa Anyswap Coin Geleceğini parlak görmekteler.

Anyswap Coin Grafik

Anyswap Coin grafiklerini ayrıntılı olarak incelediğimizde piyasaya çıktıktan sonra Anyswap USDT kuru inişli çıkışlı bir performans sergilemiştir. Fakat Any USDT kuru sürekli olarak yükseliş eğiliminde kalmayı başarmıştır. Anyswap coinin yükselişini sağlayan ana sebeplerden birisi de coin arzıdır. Coin arzının sınırlı olması talebin arz göre çok yükselmiş ve bu durumda Any Coinin fiyatının artmasına sebep olmaktadır.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥