API3 Coin Geleceği 2022 – API3 Coin Yorum

API3 Coin geleceği 2022 – API3 Coin yorum hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. API3 Coin nedir ve API3 Coin yorum haberleri işte detaylar.

API3 Coin geleceği 2022 – API3 Coin yorum, blok zincirinde kullanılan akıllı sözleşmeler, genel olarak güvenilir verilere ulaşmakta zorlanırlar ve bu sorunun çözümde API’ler yani uygulama programlama arayüzleri devreye girer. API3 projesi ise API’lerin merkezi olmayan versiyonlarının oluşturulmasına, yönetilmesine ve paraya çevrilmesine imkan sağlar. Bu projenin arkasında olan ekibe göre akıllı sözleşmelerin verilerinin güvenilir, gerçek dünya verileri olmasını ve zamanında alınabilmesi hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu ekip, bu nedenle API3 projesini geliştirdiğini açıklıyor. Bu projecinin yerel kripto para birimi olarak da API3 Coin kullanılıyor. Gösterdiği fiyat grafiği ile web3.0 coin’lerine olan ilginin artmasını sağlayan API3 Coin nedir ve bu coin hakkında hangi yorumlar yapılıyor, detaylı olarak açıklayalım;

API3 Coin Fiyatı

API3 Coin fiyatı 30,79 TRY’dir. API3 coin son 24 saatte 7.96% değişim gösterdi. API3 coin günlük işlem hacmi 312.964.057 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 342. sıradadır.

  • 1 API3 Coin Kaç Dolar; $1,93 USD’dir. Son 24 saatte 7.96% oranında değişti.
  • 1 API3 Coin Kaç TL; ₺30,79 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 7.96% değişim gördü.

API3 Coin Nedir

API3 Coin nedir, API3 projesine güç veren bir Ethereum belirteci olan ve API’leri blok zincir ekosistemine bağlamayı amaçlayan kripto para birimi, API3 Coin olarak tanımlanır. Bu coin, 2020 yılında geliştirmeye başlanmış ve 2021 Aralık aynın başlarında listelenmiştir. Coin’in API’ler ve akıllı sözleşmeler arasında yer alan, maliyetleri ve merkezileşmeyi arttın bir yazılım birimi olan Oracle sorununu aşmayı amaçlıyor olması, projeye olan ilginin artmasını sağlamıştır. Bu da pek çok yatırımcının API3 Coin nedir sorusunu araştırmaya başlamasını sağlamıştır. Bu coin’nin ne olduğunu, hangi amaçla kullanıldığını ve projesinin detaylarını açıklayalım;

  • API3 isimli proje, zincir dışındaki verilere erişimi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilen yeni nesil bir teknolojidir. Bu teknoloji Web3.0 ekosisteminde bunu yapmak amacıyla geliştirilmiştir.
  • Bu proje, eskiden kullanılan Oracle ağlarından çok daha fazla güvenilir, verimli ve veri kaynağı şeffaf olan birinci seviye oracle’lara geçişi sağlar.
  • Proje web3.0 ekosistemdeki maliyeti azaltır ve veri beslemelerini ölçeklendirir. Projede bulunan işaretçiler en son kripto para birimi, hisse senedi ve emtia fiyatları gibi sürekli güncellenen zincir dışındaki verileri, kendi akışlarına bağlamaya imkan sağlar.
  • Projede, web3’ün gelişmesi için gerekli olan özel API’ler ve zincir dışı hizmetler sağlanır.
  • Bu proje sayesinde geleneksel işletmelerin bile web3 ağına katılması sağlanır çünkü, normal şartlarda geleneksel işletmelerin web3 ağına katılması oldukça zordur.
  • API3 Coin, projeyi yöneten kurulun oylamalarına katılma imkanı verir. Yönetime katılma, projelerin gelişmesi için oy kullanma gibi markalara sahip olursunuz.
  • Bu coin’e sahip olan kişiler aynı zamanda stake etme, haftalık ödüller kazandırma gibi imkânlar da sağlar.
API3 Coin Yorum Haberleri
API3 Coin Yorum Haberleri

API3 Coin Yorum Haberleri

API3 Coin yorum haberleri, API3 projesi, 3 milyon dolarlık bir yatırıma sahiptir. Bu projenin arkasında oldukça güçlü markaların ve şirketlerin bulunması, projenin sağlam ve güvenilir olduğunu gösterebilir. Ayrıca bu projeye başlangıç aşamasında on milyonlarca dolarlık jeton yatırımı yapılmıştır. API3 Coin yorum haberlerinde uzmanlar, bu projeyi en iyi 5 blok zinciri oracle projesi olarak gördüklerinden bahsediyor. Projenin geleceği için açıklanan hedefler ve geliştirmeler sayesinde, daha fazla değer kazanacağı ve piyasanın sağlam kripto para birimlerinden olacağı düşünülüyor.

API3 Coin Hangi Borsada

API3 Coin hangi borsada, Binance borsasında listeledikten sonra değerinde artış yaşayan API3 Coin OKX, KuCoi, Huobi, Gate.io ve Coinbase gibi borsalarda da listelenmektedir. Bu borsalardan birine üye olup işlem yapmak için gerekli olan KYC doğrulamalarını yaptıktan sonra alım satım bölümüne girerek, USDT ya da BUSD işlem çiftiyle alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Verve Coin Geleceği

Shping Coin Geleceği

League Of Kingdoms Coin Geleceği

FRR Coin Geleceği

googlehaberler