AR Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

AR Coin Geleceği ve AR Coin Nedir Kimin hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. AR Coin Yorum nasıl okunmalı işte detayları.

AR token web 3.0 coin projelerinden biridir. AR coin 2017 yılı itibariyle kripto para borsalarında, listelenmeye başlanan merkeziyetsiz yatırım aracının gelecek verilerini içeriyor. Gün geçtikçe çeşitlenen söz konusu piyasada var olan tüm kripto paralar gibi AR coin’in de geride bıraktığımız sürede kendi kitlesini oluşuyor.

TarihFiyat+ / –
Haz 2023$6,29-4,26%
May 2023$6,57-12,98%
Nis 2023$7,55-13,42%
Mar 2023$8,72-11,56%
Şub 2023$9,86-6,36%
Ar coin geleceği

AR Coin Nedir Ve Kimin

Kripto para yatırımcılarının AR’dan haberdar olması ile birlikte, AR coin nedir ve kimin soruları, araştırılmaya başlandı. İlk olarak 2017 yılı itibariyle çalışmaları başlayan ve 2018 yılı geldiğinde net bir biçimde alım ve satım işlemine konu olan AR Coin’in bir diğer adı da Archane. Arweave adlı bir ekip tarafından oluşturulan bu token toplamda 55 milyon adet üretilmişti.

Üretici ekip olan Arweave’nin temel amacı, kişisel bilgisayarlarda yer alan verilerin sürekli olarak depolanabilmesine olanak tanımak. Amacı itibariyle SIA  adı verilen türev bir yazılımla da benzerlik gösteriyor. Söz konusu yazılım aracılığıyla pek çok kullanıcı depolaa ağını kullanarak alım ve satım işlemlerinde token kullanabilme olanağına sahip oluyor.

Polkadot Coin Geleceği – Dot Coin alınır mı?

Pitbull Coin Geleceği – PIT Coin alınır mı?

Ar coin yorum 2021

AR Coin Yorum

Üretilmesinin üzerinde 2 yıl kadar bir süre geçmişken,  işlem hacmi oldukça büyük olan firmalar tarafından yatırım aracı olarak seçilen AR Coin’e

  • Andreessen Horowitz
  • Union Square Ventures yatırım yapan önemli firmalar arasında yer alıyor.

14 Mayıs itibariyle Binance piyasasında listelenmesi ile yatırımcıların, yoğun ilgi gösterdiği AR Coin, kısa bir süre içerisinde %40’lık bir yükseliş yaşadı. Gelecek günlerde nasıl bir seyir izleyeceği bilinmeyen söz konusu coinle ilgili, ciddi dalgalanmaların yaşandığı bu günlerde, listelenmeye geçebilmesi sebebiyle, etkilenmediği söylenebilir.

Yatırımcıların umutla baktığı Coinlerden biri olan AR Coin yorum verilerini yapacağı anlaşmaların şekillendirebileceği de düşünülüyor. Gelecek günler ise, belirsizliğini koruyor.

Bitci Coin Geleceği – Bitci coin alınır mı?

Avax Coin Geleceği – Avalanche coin alınır mı?

AR Coin Binance

Ülkemizin en çok kullanılan piyasalarından biri olan Binance, Ar Coin’i listelemeye başladı. AR Coin binance listelemesi ile birlikte, erişiminin çok daha kolay olması nedeniyle, yatırımın artacağı düşünülüyor. Binance üzerinden alım ve ya satım işlemi yapabilmek için, kullanıcı profili oluşturmanız yeterli olacak. Arweave Coin’in anlık değeri ise, 252,44 TL olarak görülüyor ve piyasanın 100. Sırasında yer alıyor.

Kraken Coin Geleceği – Kraken coin alınır mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥