AS Monaco Coin Geleceği 2022 – Monaco Token Yorum

AS Monaco Coin geleceği 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. AS Monaco Coin nedir ve AS Monaco Coin yorum haberleri işte detaylar.

AS Monaco Coin, AS Monaco futbol kulübünün taraftar tokenidir. Chiliz platformu ile yapılan anlaşma sonucunda piyasaya sürülen bu token ile Monaco kulübü taraftarları çeşitli ayrıcalıklar elde etme ve kazanç sağlama imkânı elde eder. Tamamen taraftarlara özel olarak çıkarılan AS Monaco Coin nedir ve hangi ayrıcalıkları sunuyor detaylı olarak açıklayalım;

Coinlerde Yüzde Ne Zaman Sıfırlanır

AS Monaco Coin Nedir

Chiliz platformu ile yapılan anlaşma sonucunda, bu blok zincirine bağlı olarak AS Monaco futbol kulübü taraftarlarına özel olarak çıkarılan coine AS Monaco Coin adı verilir. Borsalarda ASM adıyla listelenen bu coin, sahiplerine pek çok avantaj sağlar. Bu avantajları şöyle açıklayalım;

  • Bu tokene sahip olan kullanıcılar, kulüplere özel olarak yapılan anketlerde oy kullanma hakkına sahip olacaktır.
  • Token sahipleri platformdaki özel oyunlara erişim elde ederek hem eğlenebilir hem de kazanç sağlayabilir.
  • Monaco kulübü tarafından düzenlenen çeşitli etkenliklere katılma ve ödüllerden faydalanma imkanı sağlar.
  • Taraftarlar, düzenlenen yarışmalara veya turnuvalara katılarak özel ödüller kazanma imkanı elde eder.
  • Taraftarlar AS Monaco maçlarını ücretsiz olarak izleyebilme, saha turları yapabilme, oyuncular ile etkinliklere katılma veya oyuncuların imzalı ürünlerini indirimli olarak elde etme, Monaco’nun iç sahadaki maçlarını VIP bölümünden izleme, Club Legend ile maça katılma gibi pek çok ayrıcalıktan faydalanabilirler.
AS Monaco Coin Yorum Haberleri

AS Monaco Coin Yorum Haberleri

AS Monaco Coin yorum haberlerinde, 20 Mayıs 2022 tarihinde Paribu borsasında listelenmesiyle birlikte görülen fiyat artışından ve gördüğü yüksek ilgiden bahsediliyor. Türkiye kripto borsası olan Paribu ile yaptığı anlaşma sonucunda bu borsada listelenen coine artık kullanıcıların TRY ile ulaşabilecek olması, büyük bir avantaj olarak değerlendiriliyor.

Bu tokeni stake eden kişilerin kulüp yönetiminde söz sahibi olması, kulübün geleceğinde önemli karalar alınması ve bu karalarda taraftarların da görüşlerine önem verilmesi, kullanıcıların Monaco ile maça katılabilmesi, takımla seyahat edebilmesi ve takımın kendi evindeki maçlarını VIP bölümünden izleyebilecek olmaları gibi avantajlar ile daha fazla yatırımcı tarafından benimseneceği düşünülüyor.

AS Monaco Fransa liginde sekiz kez şampiyon olmuş bir takımdır. Bu tokenle birlikte artık dünya genelinde daha fazla hayran ve taraftar kazanacağı ve hem takımın hem de tokeninin daha fazla değerleneceği düşünülüyor. Ayrıca ilerleyen dönemlerde token sahiplerine daha fazla ayrıcalık sunacak olması da bu token hakkında olumlu yorumlar yapılmasını sağlıyor.

AS Monaco Coin Hangi Borsada

AS Monaco Coin satın almak için Paribu borsasına hemen üye olabilir, size özel verilen Bonus ödüllerinde faydalanabilir ve TRY kullanarak satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Üyelik işleminin ardındın satın alma yapabilmek için KYC ve 2 faktörlü kimlik doğrulama aşamalarını tamamlamanız gerekir.

Bu coin satın alabileceğiniz bir diğer borsa ise Chiliz platformudur. Bu platformda satın alırken de kendi para birimi olan CHZ ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TABOO Coin Geleceği

Kripto Kapanış Saati

Bitcoin ile Günlük Para Kazanma

Lunc Coin Geleceği

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu