Atlas DEX Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Atlas DEX Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Atlas DEX Coin nedir ve ATS Coin Yorum nasıl okunmalı işte detayları.

ATS Coin, Atlas DEX platformu tarafından kullanılan yerel kripto para birimidir. Bu platform ise kullanıcıların birden fazla zincir arasında sorunsuz şekilde kripto para ticareti yapmasını sağlayan, merkezi olmayan bir fon toplayıcısı olarak işlem yapmaktadır.

Platformu kullanmanız için tek yapmanız gereken cüzdanlarınızı buraya bağlamak, istediğiniz işlem çiftlerini seçmek ve onaylamaktır. Oldukça kolay ticaret yapılan bu platform, işlem hızı ve düşük işlem maliyetleri ile dikkat çeker. Gate.io borsalarında listelenecek olan ATS Coin nedir sorusu ise son dönemlerin en çok araştırılan sorusu arasında yer alır. Sizlere her geçen gün fiyatı artan bu coin nedir ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor, detaylı olarak açıklayalım;

ATS Coin Nedir?

Atlas DEX Coin geleceği, birden fazla blok zincirini birbirine bağlayan bir köprü görevindeki DEX borsası olarak tanımlanabilir. Solana, Binance Smart Chian, Polygon ve Ethereum blok zincirlerinde takasları destekler. Bu blok zincirlerinde yapılan tüm işlemleri sorunsuz yürütme amacıyla kurulmuş olan bu platforma güç sağlayan kripto para birimi ise ATS Coin’dir.

Atlas Dex, bu coinin kullanım alanlarını genişleterek, bu coine olan talebin sürekli artmasını sağlamak amacındadır. Son dönemlerde gösterdiği fiyat yükselişi nedeniyle yatırımcı kesim tarafından merak edilen ATS Coin nedir sorusunu ve Atlas DEX’in özelliklerini aşağıdaki gibi açıklayabiliriz;

  • Bu platformda çapraz zincir takasları yapılabilmektedir. Jetonların aktarılması işlemi güvenli ve merkezi olmayan şekilde yapılır. Bu işlem Solana ağı kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Bu platformda kullanıcılar için minimum kayıp sağlanır. Çünkü burada en iyi kazanca en az kayıpla erişmeniz için işlemler, farklı AMM’ler arasında otomatik olarak bölünür. Bu da toplu likidite havuzları aracılığı ile sağlanır.
  • Atlas DEX’in en önemli özelliği ise hızlı işlemler yapılmasıdır. Yüksek performanslı olan bu platformda işlemler yüksek verimli şekilde gerçekleştirilir. Solana’nın enerji verimliliği de kullanılarak, karmaşık işlemler ve sözleşmeler yüksek hızda ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilir. Bu da platformun yıldırım hızında ve düşük maliyetli takas işlemlerini yapabilmesine imkan sağlar.
  • DEFi dünyasına öncülük eden bu platformda NFT pazar yeri de bulur. Bu pazar yerinde NFT oluşturabilir, alabilir ve satabilirsiniz.
  • Platformdaki gösterge panelini kullanarak cüzdanlarınızı buraya ekleyebilir ve tüm kripto paralarınızı tek bir yerden kontrol edebilirsiniz.
  • Platforma likidite ekleyerek varlıklarınızdan ATS Coin ödülü alabilirsiniz.
  • ATS Coin özellikleri ise ücret indirimleri için farklı bahis seviyelerinde kullanılması, likidite ile ödül olarak kazanılması, platformda yönetişim tokeni olarak kullanılması ve sahiplerine oy verme imkânı tanıması ve özel jetonlara NFT Pazar yerinden erişim imkânı sağlamasıdır.

ATS Coin Yorum Haberleri

Maksimum arzı 250 milyon adet ile sınırlandırılmış olan ATS Coin yorum haberlerinde, dünyaca ünlü olan Gate.io borsasında listelenecek olmasından bahsediliyor. Bu haberin ardından fiyatında yükseliş görülen bu coin, 15-16 Şubat tarihleri arasında Gate.io borsasında ön satışa sunulacak. Kullanıcılar USDT ile alım yapabilecekler ve listelenmesiyse yine 16 Şubat tarihinde saat 10.00’da olacak.

Uzmanlar bu platformun basit arayüze sahip olması, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını DApp’ler aracılığı ile sağlaması gibi özellikleriyle bu coin’in değerinin artabileceğini düşünüyor. Ayrıca bu özellikleri ile çok zincirli dünyada hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılar için rahatça gezinme ve işlem yapma imkanı sunduğu için daha çok yatırımcı tarafından tercih edilebileceğinden bahsediliyor.

ATS Coin Hangi Borsada?

Şu anda Huobi Global ve Raydium borsalarından USDT karşılığında ATS Coini satın alabilirsiniz. 16 Şubat tarihi itibariyle Gate.io borsasına üye olarak ve kimlik doğrulamanızı yaparak, yine USDT karşılığında satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Kimlik doğrulaması işlemleri 48 saat sürebileceği için kaydınızı listeleme öncesinde yapmanızı tavsiye ederiz.

Bitgert Coin Geleceği – Brise Coin Yorum

Zone Coin Geleceği – GridZone Coin Yorum

GMEE Coin Geleceği – GAMEE Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥