2024 Atletico Madrid Coin Geleceği – ATM Yorum

Atletico Madrid Coin (ATM) geleceği futbol kulübünün desteği, taraftarlar ve yatırımcılar için cazibe kaynağı olabilir. ATM kripto para platformlarıyla ortaklıklar kurarsa, değeri artabilir.

Atletico De Madrid Fan TokenATM
🏆 Sıralama975.
💲 Fiyat2,72
💸 Market$11.415.522
📈 Değişim (24h)0.29%
🚀 Değeri (24h)$784.142

ATM Coin geleceği Atletico de Madrid takımının destekçileri ve taraftarları tarafından alım ve satımda kullanılmak üzere üretilen altcoin paranın verilerini içeriyor. Taraftar tokenleri arsında yer alan ATM, kullanıcılarına işlem öncesi ve sonrasında kazanabilecekleri ödül sistemini sunuyor.

Atletico Madrid Coin nedir?

ATM, kripto para borsalarında yer alan ve herhangi bir merkzi bulunmayan, aynı zamanda herhangi bir otoriteye bağlı olarak da işlem görmeyen taraf tokeni. Doğrudan Atletico de Madrid takımı için üretildi. Tokenin üretilme amaçları,

  • Taraftarların alım ve satım işlemlerinde kullanabileği bir token oluşturmak
  • İşlem sonrası tüm kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlamak
  • İşlem yapan kişilerin işlem sonrası ödül sistemi ile karlılığını arttırmak olarak söylenebilir.

ERC 20 alt yapısı ile işlem yapan bir token olması ve hizmet alım satımı için yaygın olaak kullanılacağı göz önüne alındığında, ilerleyen süreçlerde yükseliş geçebilmesi güçlü bir olasılık. Chiliz alt yapısal bazda ATM’yi destekliyor.

AR Coin Geleceği – Arweave Coin alınır mı?

Polkadot Coin Geleceği – Dot Coin alınır mı?

Atletico madrid coin yorum

Atletico Madrid Coin Yorum

Atletico Madrid Coin yorum verileri son derece olumlu olarak görülmekte. Aynı bandda işlem gören taraftar tokenlerinin diğer altcoinlere nazaran daha avantajlı olduğunu düşünen pek çok yatırımcı ATM işlem alım ve satım işlemini tercih ediyor.

Büyük bir takımın ve söz konusu taraftarların yoğun bir desteğini alacağı için, yapılan etkinlikler ve ödül sistemi sayesinde kısa bir süre içerisinde yükselişe geçeceği ön görülüyor. Geleceğe dair aktarılan verilerin hiçbir kesinliği olmamakla birlikte, birim fiyatın hangi yönde değişim göstereceği merak konusu.

ATM Coin Kaç TL

ATM coin’in bu ana kadar sahip olduğu en düşük değer 2,96 dolar, üretim tarihinden bu yana çıkabildiği en yüksek değer ise,  29,29 dolar olarak kayıtlara geçmişti. An itibariyle ATM Coin kaç TL soruna yanıt vermemiz gerekirse, 419,83 TL olduğu söylenebilir. ATM Coin’in toplam arzı 10.000.000 adet ve dolaşımda yer alan arz ise 1.223.789 adet olarak ifade ediliyor. Piyasa sıralaması da 2516.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥