AVAX Coin Geleceği 2022 (GÜNCEL) – AVAX Coin 1.000 dolar olur mu?

Avax Coin Geleceği ve Avax Coin Nedir Kimin hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Avax Coin Grafik nasıl okunmalı işte detayları.

Avax coin geleceği sahip olduğu anlık değişimler yüzünden belirsizliğini koruyor. Avalanche, herkes kesimden kullanıcının ihtiyaç duyacağı finansal işlemleri bünyesinde barındırmayı hedefliyor.

AVAX Coin Fiyatı (CANLI)

Avalanche Coin fiyatı 492,14 TRY’dir. Avalanche coin son 24 saatte -1.06% değişim gösterdi. Avalanche coin günlük işlem hacmi 7.846.573.412 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 13. sıradadır.

1 Avax Coin Kaç Dolar; $27,41 USD’dir. Son 24 saatte -1.06% oranında değişti.

1 Avax Coin Kaç TL; ₺492,14 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -1.06% değişim gördü.

Avax Coin Geleceği
Aylara GöreDeğişim
Ağustos 202225,86%
Temmuz 202239,90%
Haziran 2022-35,77%
Mayıs 2022-53,63%
Nisan 2022-41,49%
Mart 202211,55%
Şubat 202221,17%
Ocak 2022-36,21%
Aralık 2021-8,85%
Kasım 202186,49%
Ekim 2021-3,39%
Eylül 202168,63%

Raca coin yatırımcıları Raca Coin geleceği için de çok meraklı, sizde hedef fiyatı öğrenmek ister misiniz?

Avax Coin Nedir

Her geçen gün yeni yatırım araçlarının dahil olduğu kripto para piyasalarında yatırımcıların yanıt aradığı sorulardan biri de avax coin nedir ve kimin? soruları. Merkeziyetsiz nitelik taşıyan Avax altcoin DeFi uygulamaları içerisinde yer alan her türlü yatırım araçlarının, piyasalarda var olmasını sağlamayı hedefliyor.

Aralarında son zamanlarda benzer projelerdeki varlığıyla adından sıklıkla söz ettiren Emin Gün Sirer’in de yer aldığı 3 kişilik bir kafa takımı tarafından piyasaya sürüldüğü bilinen Avax Coin’in, piyasalarla tanışması ise 2020 yılının Eylül ayı itibariyle gerçekleşmişti.

Avax Coin Sahibi

Avax Coin Sahibi

Avax Coin, 2018 yılında geliştirilmeye başlandı ve piyasaya sürülmeden önce 18 milyon dolardan fazla yatırım toplamayı başardı. Avax Coin sahibi ise son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi Prof. Dr. Emin Gün Sirer’dir.

Avax Coin Güvenilir Mi

Avax Coin, Güvenlik ve şifreleme işlemlerini Avalanche Blok zincirinin altyapısını kullanarak gerçekleştirir. Avalanche Blok zincirinin güvenilirliğine bakacak olursak Avax Coin güvenilir mi sorusuna Evet, Avax Coin oldukça güvenilir diyebiliriz.

Avax Coin Hangi Borsalarda

Avax Coin piyasaya çıktığı tarihten itibaren birçok uluslar arası borsada listelenmiş ve işlem görmektedir. Yatırımcılar ve kullanıcılar ise Avax coin nasıl alınır ve Avax Binance borsasında listelendi mi gibi soru sormaktadır. Bizde sizler için Avax Coinin listelendiği borsaları listeledik:

 • Binance
 • Mandala Exchange
 • OKEx
 • Coinbase Exchange
 • KuCoin
 • Bitrue
 • Huobi Global
 • Gate.io
 • DigiFinex
 • LBank
 • AAX
 • CoinTiger ve sayamadığımız birçok kripto para borsasında listelenmiştir.

AVAX Coin Türkiye’nin en büyük borsaları olan BtcTurk, Paribu, Bitay ve BitTurk kripto para borsalarında listelenmiş ve işlem görmektedir.

Avax coin Kaç TL
Avax coin zirve fiyatı

Avax Coin Yorum

720 milyon adet üretilen token adedi ile sınırlandırılmış Avaz’ın. İlk etapta piyasaya sürülen kısmı, maksmum arzn yarısı kadar. Manipülasyonlar ve Elon Musk gibi ünlü isimlerin attığı yorumlarla ciddi düşüş ve artış ivmesi içerisinde olması nedeniyle pek çok yatırımcı Avax coin yorum hakkında uzun süreli sağlam bir yatırım aracı diye düşünüyor.

24 saatlik değişimleri göz önüne alındığında, piyasayı yakından takip eden yatırımcılar al sat işlemi yaparak, küçük bakiyelerde kar elde ettiğini ifade ediyor. Büyük bakiyelerde yatırım yapan kullanıcıların ise, ya uzun süreli bir yatırım yapması ya da sıkı bir takip sağlayarak kırılmalarda alım ve ya satım işlemi yapması şart gibi görünüyor. Uzmanlar ise,

 • Küçük bakiyelerde yatırım için sıkı bir piyasa takibi sağlanmalı ve kırılmalar kesinlikle kaçırılmamalı.
 • Büyük bakiyelerde yatırım hedefi olanlar ise, ya uzun vadede yatırım planı yapmalı ki gelecek verileri son derece olumlu ya da kırılmaları ciddi anlamda takip etmeli şeklinde önerilerde bulunuyor.

Gelecek günlerde nasıl bir fiyat izleneceği ise, belirsiz. Avax Coin yatırım işlemi düşünen kullanıcıların hem inişi hem de çıkışı göz önüne alması, kesin verinin söz konusu olmadığını belirmemizde fayda var.

Avax Coin Grafik

Avax Coin grafik performansını ayrıntılı olarak incelediğimiz zaman inişli çıkışlı bir grafik sergilese de sürekli olarak yükseliş eğiliminde kalmayı başarmıştır. Avax Coin piyasaya çıkalı yaklaşık bir sene olmuş ve bu süre zarfında blok zincirini sürekli güncelleyerek platformunun güvenli kalmasını sağlamış ve yatırımcıların güvenini daha çok kazanmıştır. Avax Coinin ani artışlarında yatırımcılar sürekli AVAX Coin Kaç Dolar sorusunu sormak zorunda kalmıştır. Avax Coin canlı fiyat bilgilerini de yukarıdan görebilirsiniz.

Crv Coin Geleceği 2022 – CRV Coin alınır mı?

Dusk Coin Geleceği 2022 – Dusk Coin alınır mı?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

14 Yorum

 1. Kale gibi saglam coin uzun vade yatirim icin buyuk kar birakir al sat yapanlar a firsat vermiyor

 2. Avax, piyasada ciddi derecede yatırım topladı ve yerini sağlamlaştırdı. BTC ve ETH rakibi olabilecek projelerden biri. Bugüne kadar değeri çok fazla yükseldi diye düşünenler bence kaybeder çünkü çok önemli adımlar atmaya devam ediyor. 2022 yılının sonunda ve 2023 yılında önemli anlaşmalar yapacak. Bu gelişmelerle değerini daha fazla artıracak diye düşüyorum.

 3. Avax, kendi projelerini çok sağlam bir ekiple oluşturuyor. Ethereum gibi olmasa da ona rakip olabilecek güçlü paralardan biri olarak görülüyor. Yeni geliştirdiği pek çok proje var. Ayrıca diğer kripto paraların bu ağdan üretilmesi, Avax’ın gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağını gösteriyor. 2022 ve 2023 yıllarında bu paraya yatırım yapılması gerektiğini düşüyorum. Bana göre sürekli değeri artacak bir para birimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu