AXS Coin Geleceği 2023 (GÜNCEL) – AXS Coin Yıl Sonu Hedefi

AXS Coin Geleceği ve AXS Coin Nedir Kimin hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Metaverse Coin yorum nasıl okunur ve işte Axie yorumları.

AXS Coin Geleceği kripto para piyasasında son derece yeni olan AXS altcoin gelecekte alabileceği verileri içeriyor. Yeni bir yatırım aracı olarak bir anda dikkatleri üzerine çekebilen bu coinle ilgili detaylı veriler yazımızda.

Axs coin geleceği - axs coin nedir ve neden yükseliyor

DönemDeğerDeğişim
Ağustos 2022$ 13,45-25,44%
Temmuz 2022$ 18,0423,56%
Haziran 2022$ 14,5985-38,99%
Mayıs 2022$ 23,9272-17,72%
Nisan 2022$ 29,0797-54,18%
Mart 2022$ 63,461216,55%
Şubat 2022$ 54,44803,97%
Ocak 2022$ 52,3710-43,86%
Aralık 2021$ 93,2830-31,87%
Kasım 2021$ 136,9199-0,83%
Ekim 2021$ 138,071984,98%
Axs coin geleceği 2021 - metaverse coin yorum

AXS Coin Nedir

Axie Infinity, 2018 yılında Vietnamda kuruldu. Axie Infinity oyun verileri üzerinden kripto para üretimi yapmaya olanak tanıyan projelerden biri. Aynı ada sahip olan savaş oyunu içerisinde yer alan kullandılar, oyun verilerini işleyerek oyun oynarken coin üretebiliyor.

Oyun esnasında var olan pek çok objenin toplanması ile oyuncular hem oyun içerisinde bu objeleri kullanabiliyor hem de, üretim yapabiliyor. Oyun içerisinde oyuncuların kullanabilmeleri için jetonlar bulunur ve bu jetonlar aynı zamanda AXS Coin yani topluluğun hazinesinde bulunan fonlarla ilgili karar verebilmelerini sağlar.

Oyuncular fonların yönetmesi konusunda söz sahibidir. Vietnam merkezli olan bu oluşum 2018 yılı itibariyle Trung Nguyen ve Aleksander Larsen tarafından hayata geçirilmiştir. Bu anlamda AXS Coin nedir ve kimin sorularının yanıtları bu şekilde verilebilir.

ICP Coin Geleceği – internet computer coin alınır mı?

Pols Coin Geleceği – Polkastarter Coin alınır mı?

Axs coin kim geliştirdi?

AXS Coin Kim geliştirdi?

Axie Infinity, oyun geliştirme şirketi Sky Mavis tarafından geliştirildi. Axie Infinity ağının dijital varlığı AXS’ nin toplam arzı 270 milyon adet ile sınırlıdır. Şuan da dolaşımda olan miktar ise 61 milyon adet civarındadır.

AXS Coin Hangi blokzincirini kullanıyor?

Axie Infinity, Ethereum blokzincirini kullanıyor. Platformun dijital varlığı olan AXS, ELC20 formatında üretilmiş bir akıllı kontrattır.

AXS Coin Madenciliği yapılır mı?

Axie Infinity ağında madencilik yapılmamaktadır. Axie Infinity, Sky Mavis şirketi tarafından işletilen Mavis Hab adlı oyun platformunda yer alıyor. Ancak platformun dijital varlığı olan AXS merkeziyetsiz Ethereum blokzincirini kullanıyor.

AXS Coin Projesinin amacı nedir?

Tron içerik paylaşımı ve eğlence odaklı merkezi olmayan blokzinciri projesidir. İçerik üreticilerine tamamen özgür bir içerik paylaşımı platformu sunmayı vadediyor.

Axs coin geleceği 2021 - metaverse coin yorum

AXS Coin Öne Çıkan Temel Özellikleri Nelerdir?

Axie Infinity, Ethereum blokzincirini kullanan blokzinciri tabanlı bir oyundur. Oyuncuların sahiplendiği Axie’ler blokzinciri tabanlı oyunlar ve NFT’ ler için tercih edilen ERC721 tabanlı akıllı kontratlardır.

AXS Coin Kullanım Alanları Nelerdir?

Axie, Sky Mavis Tarafından işletilen Mavis Hab oyun platformunda ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Axie piyasa büyüklüğü açısından birçok projeyi geride bırakmayı başarmıştır. İleriki dönemde Blokchain tabanlı oyunlar hayatımızda nasıl bir yer edinecek merakla bekliyoruz.

AXC Coin Hangi Borsalarda Mevcut

AXC Coin piyasaya çıktığından beri büyük başarılar elde etmiş ve birçok kripto para borsasında listelenmeyi başarmıştır. Kullanıcılar ise AXS Coin Nasıl Alınır gibi sorular sormakta. Bizde sizler için AXS Coinin hangi kripto para borsalarında listelendiğini derledik:

 • Binance
 • OKEx
 • Huobi Global
 • FTX
 • Coinbase
 • Cryto.com
 • Pionex
 • KuCoin
 • Bybit
 • Gate.io
 • Uniswap
 • Kraken

AXS Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu borsalarında listelenmiş işlem görmektedir.

AXS Coin Yorumları

AXS Coin yorumları şuan itibariyle tam olarak netlik kazanmadı. Ancak gelecek günlerde piyasada meydana gelebilecek değişimlere bağlı olarak çeşitlenebileceği düşünülüyor. Yatırımcılara göre AXS Coin ile ilgili olarak birkaç farklı değer senaryosu olabilir.

 • BTC ile yükselişe geçebilir.
 • Boğa dönemleri AXS Coin önemlidir. Bu nedenle yatırımcılar dikkat etmeli.
 • Aylık yükselişler içerisinde periyodik olarak yükseliş ve düşüler olabilir. 15 ila 10 günlük döngüler şeklinde yaşanabilir.
 • Yükseliş trendleri mutlaka takip edilmelidir.

Gelecek günlerin söz konusu coin ile ilgili olarak ne tür değişiklikler yaşatacağı bilinmezken, uzmanların tahminlerinin ilerleyen günlerde ne yönde şekilleneceği de henüz netlik kazanmadı.

Safemoon Coin Geleceği – SafeMoon Coin alınır mı?

AAVE Coin Geleceği – AAVE Coin alınır mı?

AXS Coin Geleceği

AXS Coin geleceği birçok yatırımcı tarafından merak edilmekte. Bu sorunun cevabını kesin olarak vermeyiz ama Axs Coin Neden Yükseliyor sorusunun cevabını açıklamaya çalışalım.

Son zamanlarda dünyada artan bir Metaverse evrenine olan ilgi mevcut. AXS Coin ise hem oyna kazan hem de Metaverse evrenlerinin ilk örneklerinden birisi diyebiliriz. Metaverse evrenlerinin dünyada popüler olmasının ardından AXS Coin haberleri de artmış ve oyna kazan oyununa ilgi gösteren yatırımcılar sürekli AXS Coin alımı yaptılar bunun üzerine AXS Coin Fiyatı artmakla kalmadı birçok yeni projenin ortaya çıkmasına vesile oldu. Bu yüzden AXS USDT kuru bu kadar yüksekken almak mantıklı mı ona yatırımcıların karar vermesi gerekiyor.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥