Baby Doge Coin Geleceği 2022 – BabyDoge Coin Yorum

Baby Doge Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Baby Doge Coin nedir ve Baby Doge Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Son dönemlerde internet şakası olan meme kripto para birimleri artış gösterdi. Her geçen gün piyasaya çıkan bu meme kripto paraları, kullanıcılarına kısa dönemde çok fazla kazanç sağlamayı hedefliyor. Bu nedenle de pek çok yatırımcı tarafından ilgi görüyor.

2021 yılını Haziran ayında piyasaya çıkan Baby Doge Coin ise yine bir meme coin olarak karşımıza çıkıyor. Dogecoin’in çocuğu olma hedefiyle ortaya çıkan bu kripto para, Ethereum alt yapısıyla geliştirilmiştir. Son bir yılda kullanıcılarına %1300’den fazla kazanç sağlayan Baby Doge Coin nedir sorusunu ve Baby Doge Coin geleceği hakkında yapılan yorumları sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Baby Doge Coin Coin Fiyatı

Baby Doge Coin Coin fiyatı 0,00000003033298 TRY’dir. Baby Doge Coin coin son 24 saatte 2.37% değişim gösterdi. Baby Doge Coin coin günlük işlem hacmi 176.931.951 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 231. sıradadır.

  • 1 Baby Doge Coin Kaç Dolar; $0,00000000169115 USD’dir. Son 24 saatte 2.37% oranında değişti.
  • 1 Baby Doge Coin Kaç TL; ₺0,00000003033298 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 2.37% değişim gördü.

Baby Doge Coin Nedir?

Baby Doge Coin, Ethereum alt yapısına bağlı olarak Binance Smart Chain ağında geliştirilmiş bir meme kripto para birimidir. Tıpkı Dogecoin ve Shiba Inu gibi çok fazla sayıda projede yer alarak, yatırımcılarına yüksek kazanç sağlamayı hedefler. Bu amaçla işlem sürelerini hızlandırmanın yanında, kullanıcılarına her işlem ücretinin belirli bir kısmını geri verir ve fiyatının yükselmesini sağlar. Baby Doge Coin nedir sorusunu, platformunun ve bu coin’in özellikleriyle birlikte açıklayalım;

  • Baby Doge Coin projesi, bu coin’in fiyatının artması için altı kademeli bir yol haritası izler.
  • Bu proje, Baby Doge Coin kilitleyen yani stake eden kullanıcılar için daha fazla güvenlik oluşturur.
  • Proje, şeffaflık, topluluk, güven ve uzun ömürlülük prensiplerine dayanır. Bu projede dolandırıcılık endişelerinin ortadan kaldırılması için üçüncü parti denetimler uygulanır.
  • Baby Doge Coin işlem ücretlerinden elde edilen gelirin kullanıcılara dağıtılması, DEX ve NFT platformlarında kullanılması, token yakılması gibi özellikleri ile öne çıkıyor.
  • Baby Doge Coin işlem süreleri Dogecoin’den 10 kat daha hızlıdır. Aynı zamanda düşük işlem ücretleri ve blok süreleri ile dikkat çeker.
  • Baby Doge Coin zaman içinde otomatik olarak ve elle token yakımı yapılacağı için hiper deflasyonist olarak tanımlanır.
  • Baby Doge Coin sahipleri ağda yapılan her %10’luk işlem ücretinin %5’ini geri alır.

Baby Doge Coin Geleceği Nasıl Değerlendiriliyor?

Bir şaka kripto parası olsa da büyük bir kitle tarafından kabul gören Baby Doge Coin, ilk 21. gününde 250.000 yatırımcı sahibi olmuş ve rakiplerini geride bırakmıştır. Meme kripto para alanında statik ödüller ve coin yakma sistemi ilk kez bu para birimiyle denendiği için başarılı olabileceği düşünülmektedir. Baby Doge Coin geleceği ile ilgili projelerde evcil hayvan hayır kurumlarına bağış yapma, merkeziyetsiz borsa oluşturma, kripto para destekli ödeme kartı çıkarma, NFT pazar yeri oluşturma gibi eylemler yer alıyor. Bütün bunlar uzmanlar tarafından değerlendirildiğinde, bu paranın değerinin artabileceği ön görülüyor. Yine de şaka parası olduğu için ve çok büyük miktarda arza sahip olduğu için değerinin ilerleyen dönemlerde düşme ihtimalinin de yüksek olduğu belirtiliyor.

Baby Doge Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Baby Doge Coin pek çok merkezi olan ya da merkezi olmayan borsada satın alınabiliyor. Gate.io, Poloniex, Okex, Uniswap, Lbank ve Pancakeswap gibi borsalardan Baby Doge Coin satın alma işlemini üyelik kaydınızı yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Ripple Coin Geleceği 2022 – XRP Coin Ne Kadar Yükselir?

Dogezilla Coin Geleceği 2022 – Dogezilla Coin Yorum

Ava Labs Coin Nedir ve Ava Labs Coin Geleceği 2022

GAN Coin Geleceği 2022 – Galactic Arena: The NFTverse nedir?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu