Badger Coin Geleceği 2023 (GÜNCEL) – Badger DAO Coin Yorum

Badger Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Badger Coin nedir ve Badger Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Badger Coin, çok sayıda akılı sözleşme platformunda BTC kullanımını basitleştiren ürünler ve altyapı oluşturmak için tasarlanmış, merkezi olmayan bir kripto para birimi olarak tanımlanır. Henüz yeni bir proje olan Badger Coin, 2020 yılında piyasaya girmiş ve gösterdiği fiyat performansı ile büyük bir kitle tarafından benimsenmiştir.

Badger coin geleceği
DönemFiyatDeğişim %
Eylül 2022$4,2010,82%
Ağustos 2022$3,79-15,96%
Temmuz 2022$4,5147,87%
Haziran 2022$3,05-49,84%
Mayıs 2022$6,08-18,17%

Badger Coin Nedir?

Merkezi olmayan ve tamamen açık kaynaklı olan Badger Coin projesi, 3 Aralık 2020 ‘de başlamıştır. Bu platforma yer alan geliştiricilere Badger Buliders adı verilir. Bu proje, geliştiricilerin topluluk üyelerini iş birliği yapmaya ve tüm katılımcılara maksimum fayda sağlayacak olan ürünler geliştirmeye teşvik etmektedir. İlginç projesi ile dikkat çeken Badger Coin nedir sorusunu, özellikleriyle birlikte açıklayalım;

  • Badger Coin ekosisteminde yer alan geliştiriciler bir kişi bir grup ya da bir şirket olabilir.
  • Bu sisteme katılım için herhangi bir şart aranmıyor. Bu sayede isteyen herkes sisteme katılabiliyor.
  • Badger Coin sahipleri topluluk için yeni fikir önerilerinde bulunabiliyor. Aynı zamanda bu fikirleri video aracılığıyla tüm topluluğa sunabiliyor ve gerekli aşamaları tamamladığında teklif alabiliyor.
  • Badger Coin’in Sett ve Digg adında iki ana ürünü bulunuyor. Bu ürünlerden ilki yani Sett, BTC’ye odaklanmış olan ve kredi azaltma yöntemlerine sahip merkezi olmayan bir kaynak olarak adlandırılıyor. Bu kaynağa bir katılımcı para yatırdığında, bağlı olduğu protokolün akıllı sözleşmesi için para yatırdığı için getiri elde ediyor. Digg ise BTC fiyatına sabitlenmiş olan esnek bir kripto para birimdir. Digg’in arzı her gün BTC’nin USD değerine göre ayarlanıyor. Digg fiyatı BTC değerine göre yüksekse cüzdan bakiyeniz artıyor, eğer bu değer düşükse, cüzdan bakiyeniz azalıyor.

Badger Coin Geleceği Nasıl Değerlendiriyor?

Badger Coin topluğu tarafından yapılan yorumlara ve bu projeyi geliştiren kişiyle röportaj bile yapılmak istenmesine bakıldığında, pek çok uzman tarafından olumlu bir hava yarattığı düşünülüyor. Kullanıcılar bu projeyi çok sevdiği ve yüksek gelirler elde ettiğini söyledikleri de görülüyor. Bütün bunlar Badger Coin geleceği hakkında olumlu bir hava yaratsa da şu anda piyasa hacmi düşük olduğu için analistler ve yatırımcılar tarafından riskli bir yatırım olarak düşünülüyor.

Badger Coin hakkında detaylı ve net bir fiyat tahmini yapılamaması, yatırımcıların bu coin’e yatırım yaparken dikkatli davranması gerektiğini ortaya koyuyor. Badger Coin geçmiş verilerine baktığımızda, 5 Aralık 2020 tarihinde en dip seviye olan 2,7 dolar seviyesini, 08 Şubat 2021 tarihinde ise 89,50 dolar ile en yüksek seviyeyi gördüğünü görüyoruz.

Badger Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Badger Coin dünyanın önde gelen güvenilir borsaları olan Coinbase, Binance, FTX, Huobi Global, Okex ve ZT gibi borsalarda listeleniyor. Badger Coin satın almak için bu borsalara kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt ve üyelik işlemlerinizi tamamlandıktan sonra iki ya da üç aşamalı doğrulama sistemi ile borsaya giriş yapıyorsunuz. Ardından satın alma kısmında Bagder Coin’i seçerek alımınızı gerçekleşiyorsunuz. Ancak itibari para ile hiçbir boradan satın alınamayan bu Coin’i satın almak için önce USDT satın almanız gerekiyor. Ardından aldınız USDT’leri Badger Coin’e dönüştürerek cüzdanınıza aktarabiliyorsunuz.

Badger Coin Yorum Haberleri Nasıl?

Birçok katılımcının en iyi ürünleri yaratmak için bir araya gelmesini sağlayan, BTC’nin diğer akıllı sözleşmelere kolayca entegre olmasını hızlandıran bu proje, yalnızca fiyatı ile değil toplulukta bulunan üyelerine kazandırdığı ekstra gelirleri ile dikkat çekiyor. Badger Coin projesine yatırım yapmak isteyen çok sayıda kişinin olduğu da görülüyor ve hakkında çok fazla araştırma yapılıyor.

Henüz yeni bir coin olduğu için piyasa hakimiyeti bulunmuyor ve bu nedenle teknik analizciler bu coin hakkında temkinli olunması gerektiğini savunuyor. Badger Coin satın alınmadan önce piyasa verilerinin bir süre takip edilmesi gerektiğinin ve grafiklerinin çok iyi yorumlanması gerektiğinin altı çiziliyor.

Devt Coin Geleceği – Devt Coin Yorum

NKN Coin Geleceği ve NKN Coin Yorum

Hathor Coin Geleceği ve HTR Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr