Bake Coin Geleceği 2023, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Bake Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bake Coin nedir ve Bake Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Bake Coin, Bakeryswap platformunun temel para birimidir. Bakeryswap ise kripto para birimleri ve NFT’ler ile ticaret yapılan bir borsadır. Binance Smart Chain ağında kurulan merkezi olmayan bu borsada pek çok projeye önceden katılabileceğiniz gibi alım satımlardan ve likidite havuzlarında ödül de kazanabilirsiniz. Bake ve BEP-20 olarak iki farklı tokeni bulunan bu piyasanın özelliklerini ve Bake Coin nedir sorusunu detaylı olarak açıklayalım;

Bake coin kaç tl (canli)

Hangi Coin Alınır?

Bake Coin Nedir?

BakerySwap, BSC ağının ilk ve en büyük NFT pazarına sahiptir. Kullanıcılar BSC ve ETH tarafından desteklenen pek çok tokene bu borsadan ulaşabilme, alım satım yapabilme ve bunlarla birlikte pek çok yoldan ödül kazanabilme imkanına sahiptir. Kurucusu anonim olan bu DEX borsasının, topluluk tarafından yönetildiği bilinmektedir.

Borsadaki BEP-20 tokeni yönetişim için kullanılırken Bake token ise ödüller ve işlem ücretleri için kullanılır. 2020 yılında borsalarda listelenmiş olan ve bugüne kadar fiyatı sürekli olarak değer artışı gösteren Bake Coin nedir sorusunu ve platformunun özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Bake sahipleri ellerindeki coini stake ederek yönetime katılma ve oy kullanma hakkına sahip olur. Bu işlemleri yapan kişilere Bake ödülü verilir.
  • Platformda çeşitli likidite havuzları bulunur ve kullanıcılar bu havuzlara likidite sağlayarak BAKE token ödülü kazanabilir. Buradaki likidite havuzlarında farklı tokenler bulunur ve bunlardan istediğinize yatırım yapabilirsiniz.
  • Likidite havuzlarında Bake ve diğer coinleri kazanabileceğiniz iki farklı seçenek sunulur. Şu anda kullanımda olan havuzlar BTC, DOT, LINK, ETH ve BUSD’dir. Ayrıca Bake para birimleri ile BNB işlem çiftleri de kullanıcılara sunulacaktır.
  • Kullanıcılar, Bake token stake ederek pasif gelir elde etme imkânına da sahip olur. Stake için Rolls, Bread, Dought ve Waffle adı verilen seçenekler mevcuttur.
  • Platformda NFT lounchpad bulunur ve buradan, NFT projelerine önceden erişme imkânı sunulur.
  • Borsada bulanan NFT oyunları da oynanarak, Bake ödülü elde edilebilir.
  • Borsada yapılan tüm işlemlerden 0,30 oranında ücret alınır ve bunların %25’i likidite sağlayıcılara aktarılır.
Bake coin yorum

Bake Coin Yorum

BSC ağının en çok kullanılan borsalarından bir olan Bakeyswap’ın likidite havuzlarının sağladığı kazançlar, uzmanların dikkatini çekmiş durumdadır. Bake Coin yorum haberlerinde BNB-BAKE havuzlarının diğer havuzlara oranla on katına kadar kazanç sağlamasının beklendiği açıklandı. Otomatik piyasa yapıcı özelliğinde olan bu havuzlarda DOT, LINK gibi en çok tercih edilen para birimlerinin bulunması da artı bir özellik olarak değerlendiriliyor.

Platformda Bake ödülleri sunulan ve sunulmayan olmak üzere iki farklı likidite havuzu bulunması, topluluğun kendi likidite havuzunu oluşturmasına katkı sağlayacaktır. Bu da daha fazla havuz ve daha fazla farm gelir anlamına gelir. Borsadaki her bir havuzun ödül çarpanının BAKE sahiplerinin sağladıkları likiditeye göre değişmesi de bu platformun daha fazla yatırımcı çekmesini sağlamaktadır.

Bake Coin Hangi Borsada?

Bake Coin satın almak için kendi borsasını yani Bakeryswap borsasını kullanabileceğiniz gibi Binance, Kucoin, Gate.io ve Bithump borsalarını da kullanabilirsiniz. Bu borsaların tamamından USDT para birimiyle alım yapabilirsiniz.

Binance borsası diğer borsalardan farklı olarak BUSD, BTC ve BNB para birimleri ile BAKE token alım fırsatı sunmaktadır. Bu coinleri kendi platformunda kullanmak için Metamask cüzdanına sahip olmanız gerekir.

Geleceği Olan Coinler – 1x Yapacak Olan Coinler

LGX Coin Geleceği – Legion Coin Yorum

Hawk Coin Geleceği – HawkDex Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥