Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2022

Bedava internet veren uygulamalar 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell hediye internet uygulaması işte detaylar.

Bedava internet veren uygulamalar 2022 günümüz yaşamının her yerinde her konuda resmen can olacak seviyede yayılan internet ihtiyacı bedava bulunur mu? Her konuda bu derece ilerlemiş bu teknoloji çağında kullanmış olduğumuz paketler yeterli olmazken bedava internet veren uygulamalar nelerdir, sorularınıza cevap oluyoruz.

Turkcell Hediye İnternet Uygulaması

Turkcell hediye internet uygulamalarını saymakla bitiremeyiz. Operatörler arasında en çok kampanya yapan ve hediye paketler dağıtan operatör Turkcell’dir. Turkcell yaptığı kampanya ve hediye paketleriyle abonelerini mest ediyor desek yanlış olmaz. Şimdi hangi uygulamalar hediye internet ve bedava paket veriyor ona geçelim.

Salla Kazan uygulaması ile neler yapılır?

En Çok Bilinen Salla Kazan (Dijital Operatör)

Turkcell bedava internet uygulaması olarak bilinen Dijital Operatör yani Salla Kazan uygulamasıdır. Aslında uygulamanın orijinal adı Dijital Operatör’dür. Uygulama içinde Salla Kazan bölümüne girerek haftalık bedava internet ve hediye paketinizi alabiliyorsunuz.

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması İndir

Bip Bedava İnternet

Sen Yap Diye BiP Görevi ve Hediyesi

Bip, Turkcell mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamasıdır. Turkcell BiP uygulamasının kullanımını yaygınlaştırmak için bir çok hediye kampanyası düzenliyor. BiP uygulamasından hediye internet ve paket almak için #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz. Bu kanal BiP uygulamasını indirip yükledikten sonra arama sekmesine yazarsanız bulabilirsiniz. Çıkan görevi tamamlayan Turkcell aboneleri hediyeler kazanıyor.

Ücretsiz BiP Uygulaması İndir

Turkcell İlk Yüklemede İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell sürekli internet veren uygulamalarının haricinde ilk yüklemeye özel internet veren uygulamaları da var. Bu uygulamaları ilk kez yüklediğinizde bedava internet ve hediye paketi kazanabilirsiniz. İlk indirmeye özel bedava internet uygulamaların listesi aşağıda yer alıyor. Diğer operatörlerin sürekli kampanyası olduğu gibi aşağıdaki uygulamaların sürekli kampanyası malesef yok.

  • Dergilik: Dergi, gazete okuma uygulaması
  • Fizy: Müzik dinleme uygulaması
  • Paycell: Ödeme kartı uygulaması
  • Yaani: Turkcell arama motoru uygulaması
  • Turkcell TV: Televizyon,dizi ve film izleme uygulaması
Türk Telekom Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulaması: Sil Süpür

Türk Telekom bedava internet veren uygulamasının adı “Türk Telekom online işlemler”dir. Türk Telekom online işlemler uygulamasının haricinde başka bedava internet veren uygulaması yoktur. Online işlemler uygulaması içinde yer alan sil süpür bölümüne girerek aboneler haftalık bedava internet veya hediye paketini alabilirler. Sil Süpür bölümü ücretsiz ve her abonenin haftada birkez yararlanabileceği bir kampanyadır.

Türk Telekom Ücretsiz Sil Süpür İndir

Vodafone Hediye Çarkı Garanti 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Uygulaması: Çark Çevirme

Vodafone yanımda uygulaması içinde yer alan çark çevirme bölümü sayesinde her hafta bedava GB ve paketler kazanabilirsiniz. Her hafta yararlanabileceğiniz bu kampanya için aşağıdaki linkten Vodafone yanımda uygulamasını indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yapın ardından bana ne var bölümüne girin. Size özel kampanya ve çark çevirme bölümünü göreceksiniz. Bu bölümden hediyelerini toplamaya başlayın.

Vodafone Yanımda APK Uygulamasını İndir

Turkcell Dijital Operatör indir 2022

Operatör Ayarı Güncelleme Nasıl Yapılır?

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Taksitle Telefon Nasıl Alınır 2022

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

6 Yorum

  1. Valla yorumdan sonra internet gelecekmiş diye dört gözle bekliyorum tabi türksel ede güveniyorum yani☺️☺️😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu