İnternetim bitti bedava internet kazanma yollarını araştırıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Tüm operatörlere ait bedava internet kazanma yollarını sizler için ele aldık.

İnternet hayatımızın bir parçası haline geldi. İnternet sayesinde tüm işlerimizi halledebiliyoruz. Tarifeniz bazen internet ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayamayabilir. İşte bu durumda bedava internet kazanma yolları araştırılır. Tüm operatörlerin müşterilerine sunduğu avantajları ve bedava internet kazanabileceğiniz uygulamaları detaylı bir şekilde inceledik.

Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı ya da faturasız hatta sahip olan müşterileri için birçok bedava internet kazanabilecekleri fırsat ve avantajı sunar. Türk Telekom 15 GB bedava internet kazanma yöntemleri şu şekildedir;

Türk Telekom Sil Süpür; Sil süpür uygulaması sayesinde haftada bir kere olmak üzere bedava internet hakkınızı alabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy; Selfy sayesinde internet kazanmanız için sms atmanız gerekir. Kampanya katılım için 30 TL ve üzerinde bakiye yüklemeniz gerekir. Ardından GECE yazarak 5555’e sms atmanız halinde 1 GB internet kazanabilirsiniz.

4.5G Geçiş Kampanyası; Eğer 3G kullanıyorsanız Türk Telekom 4.5G internet hızına geçmeniz halinde 20 GB internet fırsatı sunar. İnternet hızınızı 4.5G’ye geçiş yaptıktan sonra 4.5G 20GB yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterlidir.

Yaay ve Bip; Yaay ve Bip uygulaması tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz bir şekilde kullanabilirler. Ücretsiz internetiniz sayesinde sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

Hediye Gönder İnternet Kazan; Sevdiklerinize hediye internet gönderdikten sonra sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer çevrenize 1 GB internet yollarsanız haftalık bedava 1 GB internet kazanırsınız.

Prime 20 GB; Türk Telekom Prime üyeleri ilk ay boyunca 20 GB bedava internet hakkını kullanabilirler. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra PRIME HEDIYE 20 yazarak 5555’e sms atmanız halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Yeni Gelenlere 10, 20, 30GB; Hattını Türk Telekom’a taşıyan kişiler ilk ay boyunca 10 GB, 20 GB, 30 GB internetin keyfini çıkartır.

Turkcell 2 GB İnternet Bedava

Turkcell hattına sahip müşteriler bedava internet kazanma yollarını araştırmaya başladı. Turkcell 2 GB bedava internet kazanmak için alttaki uygulamaları deneyebilirsiniz.

Salla Kazan; Haftada bir kere internet kazanma şansınız vardır. Genellikle salla kazan uygulamasında 12 saat içinde 1 GB internet kazanma fırsatı sunmaktadır. Ancak bazı dönemlerde 2 GB internet kazanma fırsatını da müşterilere sunar.

GNÇ Çatlat; Genç Çatlat uygulamasını yükleyerek 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hemen uygulamayı yükleyip haftada iki kere yumurtaları çatlatmanız halinde bedava internetinizi alabilirsiniz.

GNÇ Getir Yemek; Genç operatörler getir yemek siparişlerinde 2 GB internet kazanırlar. 30 TL ve üzeri yemek siparişlerinde geçerlidir.

4.5G Geçiş; Telefonunuzun 4.5G internet hızını açın sonra Turkcell uygulamasından Hediye Havuzuna geçiş yaparak 3 GB internet kazanın.

Paycell; Bip uygulamasını indirin ardından #senyapdiye kanalını takip ederek Görevden GB Şansı seçeneğine tıklayarak 1GB internet kazanabilirsiniz.

Upcall; Bu uygulamayı cihazınıza indirerek 1 GB internet hakkınızı elde edebilirsiniz. Bu bedava internet sınırlı sayıda olduğunu unutmayınız.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanma fırsatını tüm müşterilerine sunar. Bedava internet kazanmak için haftalık çark çevirebilir ya da alttaki kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda; Uygulamayı indirmeniz ve arkadaşlarınızı davet etmeniz halinde bedava internet kazanabilirsiniz. 5 GB ile 9 GB arasında internet kazanma şansınız vardır. Ayrıca uygulamada 100 TL alışveriş yapmanız halinde 10 GB internet kazanırsınız.

Vodafone Pay; Bu uygulama üzerinden faturanızı ödediğiniz zaman anında fatura tutarının %50’si hesabınıza geri iade edilir.

Akbank Otomatik Ödeme; Akbank tarafından Vodafone faturasını otomatik ödeme talimatı verildiği zaman anında hattınıza 2 GB internet hakkı tanımlanır.

İnternet Avcıları; Freezone aboneleri internet avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirler.

Ayrıca Tobi üzerindende internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yeni hat alanlar, hattını taşıyanlar ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapanlar bedava 10 GB internetten 30 GB internette kadar birçok fırsattan yararlanabilirler.

1 Comment

  1. İnternetim bitmek üzere tarifem yenilene kadar internette ihtiyaçım var. 10 GB internet istiyorum