Tablet başvurusu, maddi durumu yetersiz olan ve eğitime erişimi kısıtlı olan öğrencilere verilir. Başvurular, öğrenci ailelerinin maddi durumu, kardeş sayısı, akademik başarısı gibi kriterler çerçevesinde değerlendirilir.

Bedava Tablet Başvurusu

Bu yüzden Milli Eğitim Bakanlığı;

 • Dar gelirli ailelerin eğitim gören çocukları için bedava tablet dağıtımında bulunuyor.
 • Tablet başvurusunda kardeş sayısı da etkili olabiliyor.
 • Bunun yanı sıra öğrencinin akademik başarısı da tablet dağıtımında etkili bir unsur olarak bilinir.

Ziya Selçuk tarafından tablet dağıtımı için başvuru yapılmasına gerek duyulmadığı belirtildi.  Resmi veriler üzerinden değerlendirilerek tablet dağıtımı gerçekleşeceği duyuruldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Başvurusu Yap

Tablet Başvurusu Yap

Son dönemlerde sıklıkla araştırılan bir konu olan bedava tablet başvurusu nasıl yapılır şeklindeki soruya açıklık getirelim. Milli Eğitim Bakanlığı tablet başvurusu bizler tarafından yapılmaz.

Milli Eğitim Bakanlığı tablet başvurusu yap son zamanlarda en çok merak edilen konu olduğu görülüyor. Peki tablet dağıtımı nasıl olur? Tablet dağıtılırken öğrencinin gittiği okul müdürlükleri tarafından tespit edilen öğrencilere tabletler bizzat ulaşıyor.

Tabletler dağıtılırken ailelerin gelir durumları, okula giden kardeş sayıları ve özel eğitim gereksinimleri dikkate alınır. Tabletler resmi şekilde belirlenen öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından verilecek.

MEB Tablet Başvurusu

Tablet Başvurusu Yap

Günümüzde uzaktan eğitimle eğitimimize devam ediyoruz. Böyle durumlarda tablet bilgisayar akıllı telefona ihtiyaç duyarız. Fakat her aile bu teknolojik aletlere sahip olamayabilir. Bu yüzden de Milli Eğitim Bakanlığı bu ailelerin çocuklarına tablet desteğinde bulunur. 

MEB tablet başvurusu yapılıyor ve bu işleme başvuru internet üzerinden yapılmaz. Tabletler okuldaki öğretmenlerin belirlediği öğrencilere verilir. Bizlerin tablet başvurusunda bulunmasına gerek yoktur. Başvuru yapılacak herhangi bir alan bulunmaz. Ailelerin gelir durumu dikkate alınarak dağıtım yapılır.

MEB Tablet Başvurusu Formu Doldurma

Tablet Başvurusu Yap

MEB tablet başvuru formu 2023 yılı için belirtilen hiçbir form bulunmuyor. Tabletler okuldaki yöneticilerin belirledikleri kişilere verilir. İnternet üzerinden başvuruda bulunulmaz. Herhangi bir yerden başvuru yapılmaz.

Eğer başvuru formu adında bir şeyler görürseniz kesinlikle inanmayın ve formu doldurmayın. Başvuru formu adı altında dolandırılıyor olabilirsiniz.  Bu tabletler sadece resmi şekilde belirlenen öğrencilere verilir. Başvuru linki de yoktur. Milli Eğitim bakanlığının kendi sitesinde de başvuru linki bulunmaz. 

Bedava tablet nasıl alınır?

Belediyelerin tablet başvuruları devam etmektedir. Bulunduğunuz bölgedeki belediyeye giderek birebir başvuru yapmanız gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı tablet nasıl alınır?

Herhangi bir başvuru web adreslerini itibar etmeyiniz. MEB kendi analizleri sonucunda tablet ihtiyacı olanları belirleyerek tablet yardımı yapmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Depremzede Tablet Başvurusu

Tablet Başvurusu Yap

Selçuk Bayraktar depremzede çocuklara 10 bin tane tablet vereceğini açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından depremzede olan kişilere tabletlerin dağıtılacağı da açıklananlar arasındadır.

Tablet alacak kişilerin depremzede olması ve deprem bölgesinde ikamet ediyor olması aranan şartlar arasındadır. Peki depremzedeler tablet başvurusunu nereden yapabilir? Tablet başvurusunu yapmanız için size en yakın okul müdürlüğüne ya da Milli Eğitim İl Müdürlüğüne giderek başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

E-Devlet Tablet Başvurusu

E-devlet sistemi üzerinden tablet başvurusunda bulunamazsınız. Tablet başvurusu için yapmanız gerekenleri ele aldık. Alttaki adımları takip ediniz.

 • İlk olarak T.C. Millî Eğitim Bakanlığı (meb.gov.tr) adresine gidin.
 • Ardından duyurular kısmına gelerek tablet başvuru tarihlerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Tablet başvuru tarihleri arasında okul müdürüne giderek talebinizi beyan edebilirsiniz.
 • Okul müdürü gelir durumunuza göre Milli Eğitim Bakanlığına başvurunuzu iletecektir.

Bedava tablet başvurusu nasıl yapılır?

Bedava tablet başvurusu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen kriterler çerçevesinde yapılır. Başvurular, e-Devlet üzerinden veya okul müdürlüklerine şahsen başvuru yapılarak yapılabilir.

Devlet tablet veriyor mu?

Evet, devlet tablet veriyor. Milli Eğitim Bakanlığı, maddi durumu yetersiz olan ve eğitime erişimi kısıtlı olan öğrencilere tablet dağıtıyor. 2023 yılı itibarıyla, 700 bini aşkın öğrenciye tablet dağıtıldı.

1 sınıflara tablet dağıtılacak mı?

Evet, 1 sınıflara tablet dağıtılacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2023-2024 eğitim öğretim yılında tüm 1 sınıf öğrencilerine tablet dağıtmayı planlıyor.

Okulun verdiği tablet izleniyor mu?

Evet, okulun verdiği tablet izleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin tablet kullanımını takip etmek için bir yazılım kullanıyor. Bu yazılım sayesinde, öğrencilerin tableti ne amaçla kullandığı, ne kadar süreyle kullandığı ve hangi uygulamaları kullandığı takip edilebiliyor.

Devletin verdiği tablet kaç gb?

Devletin verdiği tablet, 100 GB internet kotasına sahip. Ayrıca, tabletlerde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen eğitim uygulamaları yüklü olarak geliyor.

Devletin verdiği tablet ne marka?

Devletin verdiği tablet, Vestel Venus V7 32 GB model tablet. Bu tablet, 7 inçlik ekrana, 32 GB dahili depolama alanına ve 13 MP arka kameraya sahip.

Okuldan verilen tabletler kaç para?

Okuldan verilen tabletler, öğrencilere ücretsiz olarak veriliyor.

Devletin verdiği tablet bozulursa ne olur?

Devletin verdiği tablet, garanti kapsamındadır. Tabletin garanti süresi, 2 yıldır. Tabletin garanti süresi içinde bozulması durumunda, tablet ücretsiz olarak değiştirilir.

Milli Eğitim Bakanlığının verdiği tablet nasıl açılır?

Milli Eğitim Bakanlığının verdiği tablet, aşağıdaki adımları izleyerek açılabilir:

 1. Tabletin açma/kapama tuşuna basarak tableti açın.
 2. Tabletin üzerinde bulunan Google logosunu görene kadar bekleyin.
 3. Google hesabınıza giriş yapın.
 4. Tabletin kurulumunu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Turkcell tablet veriyor mu?

Evet, Turkcell tablet veriyor. Turkcell, “Turkcell’li Ol, Tablet Kazan” kampanyası kapsamında, yeni hat alan veya mevcut hattını Turkcell’e taşıyan öğrencilere tablet hediye ediyor. Kampanya kapsamında verilen tablet, Vestel Venus V7 32 GB model tablet.

Tablet başvurusu için gerekli belgeler:

 • Öğrencinin TC kimlik numarası
 • Öğrencinin velisinin TC kimlik numarası
 • Öğrencinin öğrenci belgesi
 • Öğrencinin ailenin gelir durumunu gösteren belge (Maaş bordrosu, tapu, arsa gibi)

Tablet başvurusu için e-Devlet üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. e-Devlet’e giriş yapın.
 2. “Milli Eğitim Bakanlığı” sekmesine tıklayın.
 3. “Tablet Başvuru” hizmetini seçin.
 4. Gerekli bilgileri doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

Tablet başvurusu için okul müdürlüklerine şahsen başvuru yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Tablet başvuru formunu doldurun.
 2. Gerekli belgeleri okul müdürlüğüne teslim edin.

Tablet başvurusu sonuçlarını, e-Devlet üzerinden veya okul müdürlüğünden öğrenebilirsiniz.

281 Comments

 1. Ben epleks hastasıyım yüksek ilaç içiyorum tansiyon var sağ elim donduralacak çalışamıyorum aile destek ihtiyacımız var. 2 kızım var. Birisi 9 yaşında ilkokul öğrenci 4 sınıfa gidiyor birtane tablet alamıyorum sizden yardım etmenizi istiyorum. Küçük kız 2,5 yaşında sizden yardım da bulunursaniz çok dua ederim allah razı olsun derim çok dua ederim.

 2. Selam ben eyüphan 7.sınıfa gidiyorum derslerin kötü tabletim olmadığı için dersleri mi yapamıyorum lütfen bana yardımcı olun❤❤

 3. Bizde 2 kardeşiz ,babam memur ama para bu zamlardan sonra zor yeter oldu telim elimden düşüp paramparça oldu .Yazdığım bilgisayar bile emanet .Bilgisayar gidince nerden çalışıcam duyun beni hata biz öğrencileri ve açıktan okuyorum

 4. Bizde 2 kardeşiz ,babam memur ama para bu zamlardan sonra zor yeter oldu telim elimden düşüp paramparça oldu .Yazdığım bilgisayar bile emanet .Bilgisayar gidince nerden çalışıcam duyun beni hata biz öğrencileri

 5. Ayten tuser on

  Cumur baskan teyip edorhan.ben.yunledi.sizden.ben . kiracıyım kirami zor odyum benim made doromo yük oyuzden sisten yardım istiyorum ban yardım edin 3tane.cucum.var.ucude.ayni.sinifa.gidiyur.tablet.ve.bigisar.benim.buyuk.kizim.var.desler.giremiyur.acik.oretime.giremiyur.simdiden.tesekur.ederim.eyer.banolsmak.isterseniz.bo.numaradan.olasa.bilrsiniz.05458960573tesekur.ederim

 6. Başak Saroğlu on

  Mine Hanım merhabalar, tablet başvurusu yapabileceğiniz herhangi bir başvuru formu yoktur. Sosyal yardım alan aileler için devlet tablet yardımı düzenler. Eğer sosyal yardım alıyorsanız ya da maddi durumunuz iyi değilse okul müdürüne bu durumunuzu iletmeniz gerekir. Okul müdürü de Milli Eğitime bildirecektir.

 7. O zaman tabletsiz de ders çalışabilirsin demektir neden yalvariyosunuz eninde sonunda ya gelecek ya gelmicek . Emin olun tablet almadan da çalışabilirsiniz kendinize güvenin eyer calisirsan gelecekte tableti kendi emeginle aldığın parayla alabilirsin benimde yok bu sene LGS ye girdim güzel bı başarı elde etim insallah yakında kendime tablet alırım unutmayın yanınızda Allah oldukça bütün dualarınız kabul olur sadece dua edin ◉⁠‿⁠◉◉⁠‿⁠◉

 8. Mustafa Bingöl on

  Lise 1 başariyla bitirdim 1.dönem Takdir belgesi aldım 2.dönemde Takdir belgesi aldım telefonum yok eğer bana yardimci Olursaniz seviniriz

 9. Lütfen bana tablet çok lazım 8 çocuğuz maddi durum sıkıntımız var ama vermeyeceğinizi biliyorum ama şansımı bir deniyim dedim😔😔

 10. Bananda taplet lazim 4 kardeşiz herkese verdiler bir bana vermediler gelir maddi durumumuz kötü ,alırsam çok mutlu olurum

 11. Merve aslan on

  Ben ortaokul öğrencisiyim gelecek yıl liseye gidceğim tablete çok ihtiyacım var

 12. Bizim sınıfta herkesin tableti var bı benim yok babam emekli annem ev hanımı nolur tablet verin

 13. 6 kardeşiz 3 tablet lazım 3 kişi okula gidiyor 3 kişi okula gitmiyor ne olur 3 tane tablet lazım bize verin acil acil

 14. Merhabalar ben tablet istiyorum babam çalışmıyor emekli ablam epilepsi hastası abimde çalışmıyor ödevlerime ve sınavlarıma çalışmam lazım ben de istiyorum lütfen görün .

 15. Tablete ihtiyacım var acil lütfen okul bitmeden almak istiyorum bunun için başvuru tarihini mi beklemem gerekiyor

 16. Çok acil tablete ihtiyacım bar bizim evde iki kardeşiz ikimizde okuyoruz babam asgari ücretle çalışıyor aldığım eğitimin daha iyi olması için tablete ihtiyaçım var

 17. Okulum için tablete çok ihtiyaçım bar hala bedava tablet başvurusu devam ediyor mu bana tablet alacak olan kişiler de iletişime geçebilir gerçekten ders yapmam için çok gerekli ve ailemin durumu yeterli değil yardım edin

 18. Necmettin kasak on

  Hocam tablet benimde çok ihtiyacim var iki çocuk okula gidiyor bende kironik hastasiyim ben hiç alamiyorum benim çocuklarimi istiyorum bakanlarimdan arz ederim

 19. İBRAHİM BERBER on

  SELAM SAYIN DEĞERLI
  YETKİLİLER NASILSINIZ BENİM
  (11) (23) (2015)DOĞUMLU METE BERBER ADINDA VAR BENİM BU YEĞENİMIN BİLGİSAYARI VE TABLETI
  YOK BİLGİSAYARI VE TABLETI
  OLMADIĞI İÇİN DERS YAPMAKTA ÇOK ZORLANIYOR
  BİLGİSAYAR VEYA TABLET GÖNDERİRSENİZ BENI VE YEĞENİM METE BERBERI ÇOK
  MUTLU ETMİŞ OLURSUNUZ
  ŞİMDİ DEN YARDIMLARINIZ İÇİN BEN VE YEĞENİM METE BERBER ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ALLAH’A EMANET OLUN HOŞÇAKALIN

 20. Ayten Duman on

  Ben kiraciyim kirham Zor odiyurum Ban yardimi edin ben calismiyum Ban tablet ve bilgisar istiyorum cok ityacim var benim madem dorom yok derse giremiyorum sihmdiden tesekkur

 21. Gülşah Sarıkaya on

  Benim kızım engelli taplet ihtiyacım var kızımı sevindirirseniz Allah da sizi sevindirir

 22. Yasemin tuser on

  Ben kiraciyim kirham Zor odiyurum ben madem dorom yok derse giremiyorum tablet ve bilgisar istiyorum cok ityacim var benim derse giremiyorum can li derse giremiyorum sihmdiden tesekkur

 23. 4 cocuvum var dördü de okula gidiyo tablet ihtiyacimiz var gercekten sizden yardim bekliyorum

 24. Çok ihtiyacımız var gerçekten zor durumdayız nolur bize yardımın edin annem babam çalışamıyor ben kardeşimle ders çalışamıyorum bu telefonunda komşudan aldık nolur yardım edin

 25. Songül B***** on

  5 çocuğu var okula gidiyor bir tane tablet var hangi birine yetsin çok ihtiyacımız var yardım ederseniz çok seviniriz ne olur yardımcı. Olun çocuklarımın çok ihtiyacı var tablet verenlere çok teşekkür ederim inşallah tablet gönderrirsiniz

 26. Yasemin tuser on

  Ben kiraciyim kirham Zor odiyurum ben calismiyum benim madem dorom yok derse giremiyorum tablet ve bilgisar istiyorum cok ityacim var benim canlı yayın yapamıyurum simdide tesekur ederim

 27. Merhaba 6 sınıfa gidiyorum ve derslerden geri kalıyorum ve derslerimin iyi olmasını istiyorum lütfen yardımedinlütfen

 28. merhaba iyi günler 4cocuk annesiyim lütfen yardım edin çok ihtiyacım var bu yüzden çocuklarım derslerinden geri kaliyor aylık eve 1 maş giriyor

 29. Merhaba benim 7 tane çocuğum var 4 tanesi okula gidiyor tablet alacak durumumuz yok lütfen yardım edin

 30. Merhaba rahatsız etmiyorum inşallah ben eşimden ayrıyım kiracıyım 3 çocuğuma babam bakıyordum hastalandı kronik hastalığı var nefes alırlar anju olacağım maddi durumum olmadığı için anjiyo olamıyorum çocuklarıma bakamıyorum sen tek istediğim iki çocuğum okula gidiyor onların ihtiyaçlarını çocuklarıma yardım etmek Allah razı olsun

 31. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen Tablet Bilgisayar Projesi kapsamında, öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımı yapılmaktadır. Tablet Bilgisayar Projesi kapsamında tablet alabilmek için, aşağıdaki şartları sağlamak gerekmektedir:

  – İhtiyaç Sahibi Olmak
  – Kayıtlı Olmak
  – Burslu Olmak

 32. Ben epleks hastasıyım yüksek ilaç içiyorum tansiyon var sağ elim donduralacak çalışamıyorum aile ihtiyacımız var. 2 tane kız çocuğu var. Birisi ilkokul öğrenci 3 sınıfa gidiyor kırtasiye malzemesi ve tablet alamıyorum ihtiyacımız var yardım etmenizi istiyorum. Sizden yardım edin çocuğuma kaç kare başvuru yaptım olmadi 2021 yıl dan beri herkese verdiler çocuğuma vermediler sizden yardım etmenizi istiyorum. Yardım ederseniz hepinize allah razı olsun derim çok dua ederim.

 33. İBRAHİM BERBER on

  SELAM:DEĞERLİ:YETKİLİLER BENİM:
  23_11_2015_DOĞUMLU METE BERBER ADINDA BİR YEĞENİM VAR BENİM YEĞENİM K.D.Z EREĞLİ BAHÇELİ EVLER İLKOKULUNA GİDİYOR BEN YEĞENİME
  TABLET İSTİYORUM EĞER BU KONUDA
  YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN YARDIMCINIZ ÇOK TEŞEKÜR EDERİM ALLAH’A EMANET EMANET OLUN BENİM TELEFON NUMARAM
  05379814108 ARAYABİLİRSİNİZ HOŞÇAKALIN BAY BAY

 34. 6 çocuğum var altısından 3’ü öğrenciyim iyi onlara tablet ve bilgisayar alamıyorum derslerinde aksaklıklar oluyor lütfen lütfen bize yardımcı olur musunuz sizden tablet yardımında bulunmanızı istiyorum çok ihtiyacımız var kiracı olduğumuz için ve maddi durumunuz düşük olduğu için alamıyoruz lütfen yardımcı olur musunuz çok ihtiyacımız var yardımlarınızı bekliyoruz ve teşekkür ediyoruz

 35. 2 kızım liseye gidiyor biri lise1 biri lise 2 ders yapacaklar ama evde ne bilgisayar var ne de tablet osmaniye Dereli köyü küme evler no 485 çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun

 36. 2 kızım liseye gidiyor biri lise1 biri lise 2 ders yapacaklar ama evde ne bilgisayar var ne de tablet osmaniye Dereli küme evler

 37. Songul sayığ on

  Oglum okula gidiyor oretmen vatsaptan dersleri yolluyor ama bizim ne telefonumuz var nede tapletimiz oglum derlerden hep geri kaliyor allah rizasi icin ogluma yardim edin derslerden geri kalmasin. Ataturk mahallesi beyazit sokak 3. Bir

 38. Tülin kılıç on

  Kızım için tablet istiyorum lütfen yardımcı olun Artvin Ardanuç yolüstü köyü no 47 oturuyorum çok ihtiyacı var evde gerekli ders yapması için maddi imkanim yok

 39. Tablet istiyorum oğlum için maddî sıkıntıdayım. Çankaya mahallesi 37212sokak no 12.

 40. Anlayamadığım bir konu var ama,herhangi bir teknolojik alet olmadığı için çalışamıyorum.Alanya/Mahmutlar Barbaros cad. Nilgün sitesi no:184 D Blok No:4

 41. Yusuf talha şaşmaz on

  Ben evde ders yapamıyorum van hafızıye mahalesi ipek yolu serdar 1. Sokak berat apartmanı kat2 no6

 42. TUNCAY umut yeşilbağ on

  Bana nolur tablet gönderin çok nasıl çoook gaziantep/şehitkamil eyüp sultan mah 21016 nolu sokak no 1 nolur gönderin

 43. Ayşe mollaoğlu on

  Tablete ihtiyacımız var ikiz bebeklerim var durumum yok kızıma tablet alamıyorum okula gidiyor

 44. Merve Gümüş on

  Biz 2 kardeşiz lise öğrencisiyim gelirimiz pek fazla yok evde bir telefon var bize yetmiyor yardımcı olursaniz çok sevinirim gereğini yapılmasını arz ederm

 45. Sedanur Bozkurt on

  Biz 4 kardeşiz ben ortaokul öğrencisi olarak derslerimde sıkıntı çekiyorum telefon bize yetmiyor iokbs bursluluk sınavına çalışmam gerekiyor ama maalesef teknolojik cihazlarımız bize yetmediği için çalışamıyorum maddi durumumuz çok yok bu yüzden bu dilekçeyi yolluyorum gereğinin yapılmasını arz ederim☺️

 46. Işıl doğan on

  Lutfen taplet verin bize biz 4 kardesiz derslerimizi yapamiyoruz yazi yazamiyoruz 😔😔😢😢

 47. Biz 5 kardeşiz ben liseye gidiyorum derslerime çalışmam gerekiyor canlıderslere giremiyorum lütfen banada tablet gönderir misiniz 😭

 48. Banada bir tablet gönderir seniz çok memnun olurum biz iki kardeşiz derselerimize çalışyoruzbizim tek eksiğimiz tabletimiz yok köydeki bütün arkadaşlarım aldı bir tek benalmadım sizden rica ediyorum bizede bir tablet gönderin bazı arkadaşlara vermişsiniz onlar 7/ 24 oyun oynurlar fakat biz degil biz ders çalışmak için sizden tablet istiyoruz

 49. İyi günler ben zihinsel engelli sizden tabletle ca ediyorum lütfen bana gönderir misin

 50. Abi durumumuz yok ciden isterseniz gelin bakın nolur tablet gönderin

 51. Benimde tabletim yok arkadaşlarım oynarken ben onlara bakıyorum 3 kardeşiz

 52. Benim derslerim cok iyi 3kardesiz ikimiz okuyoruz ne olursun banada verin

 53. Seyid Arslan on

  Diyer çocuklar gibi benimde tabletimin olmasını istiyorum

 54. Emine doğru on

  Üc yetim cocugum var lutfen evde tek sıkılıyorlar onlar tablet verebilirmisiniz

 55. Muhammed efraim on

  L lütfen bana tablet gönderebilir misiniz birim çok tablete ihtiyacım var 2 yıldır canlı derslere giremiyorum ödevlerimi de yapayım bilmiyorum bana yardım edebilir misiniz

 56. Tabletim yok canli derslere giremiyorum..ödevlerimi yapamıyorum

 57. Lütfen 2 yıl dır tablete çok ihtiyacım var hemde cooooook

 58. Ya bizde 3 kişi okuyor çocuk olarak ben üniversiteye gidiyorum bi telefonum bile yok çok zor durumda kalıyorum taplet alırsam en azından ödevlerimi derslerimi ordan yaparım lütfen bana gerçekten çok lazımm yardım edin

 59. MUHA MMED YALNIZAĞAÇ on

  Lütfen bizede verin çok ihtiyacımız var ama biz konyadayız

 60. Büşranur on

  Herkesin bilgisayarı oluyoken benim olmuycakmı annem ve babam alamıyorlar napıcam

 61. Büşranur on

  Ben acı biber çekiyorum ellerim yara oluyor annemle babamın borçlarını kaptmak için ama borçlar okadar çok ki paramız dahi kalmıyor

 62. Büşranur on

  Benimde bir bilgisayarım olsun istiyorum Lütfen her kezin bilgisayarı oluyoken benim olmuycakmı annem ve babam alamıyorlar benimde bir bilgisayarım olsun Lütfen 🤗

 63. Büşra nur on

  Ben bütün hayvan dostlarımızı çok seviyorum onlar benim arkadaşlarım ve benim kedimin 4 tane yavrusu oldu çok mutluyum

 64. Büşra nur on

  Ben derslerimi düşünüyorum derslerime çok iyi olmak istiyorum ben büyüyünce Barınakçı olucağım

 65. MOHAMMED ABDULQADER ISMAIL on

  Biz 7kardeşiz evde bir telefon var evde ödevimi yapamıyorum telefon elime gelmıyor her hangi birı olursa tablit yada bilgiseyar bize cok faydanız olur .ben türkmenim ıraq .inşallah yanınızda şansım olur

 66. Derslerim için tablet istiyorum derslerim çok iyi başarılı bir öğrenciyim

 67. Canli derslere hiç giremiyorum bide borcumuz çok yardim erdeseniz çok memnum olurum

 68. kayra,ayşegül tablet telefonunuz yoksa bu mesajı nasıl yaziyonuz Buda size kapak olsun

 69. Ayşegül öksüz on

  Evde internet yok tablette yok rica etsem bize de verebilir misiniz?

 70. Ne olur bakanım biz 4 kardeşiz iki kişi okula gidiyoruz maddi durumumuz yok canlı derslere ve sınavlara göremiyorum ne olur sizden yardım talep ediyorum

 71. Ben açık öğretim öğrencisiyim 3 kardeşim de okula gidiyor sadece bir telefon var ben sinvalarimi kardeşlerim de ödevlerini yapamıyor ıutfen yardım edin

 72. Bizim ailede sadece bir tane telefon var odevleirmi onla yapamiyorum lütfen yardım

 73. Şevval Kaba on

  Benim tabletim yok ebde 1 tame tuşlu telefon var ve o babamin bana yollarmisiniz

 74. Menekşe Pekegöz on

  Evde cihaz 1 tane olduğu için derslere katkı sağlayamıyor um

 75. Menekşe Pekegöz on

  Öğrenciyim evde bir cihaz olduğu için derslere katılamıyorum nolur yardım edin

 76. Zeynep Gunes on

  Benim hayalim doktor olmak ama derlere katkı olmak istiyorum ama onlar için vidolar izleyemiyorum lütfen yardım edin.!

 77. BUSRa Gunes on

  Destek olun tabletim yok derler benzer vidolar izle milyonun lütfen yardım edin

 78. Medine Gunes on

  Tabletimiz olmadığı için ödev yapamıyoruz dedlerle ilgili vidolar izleyemiyoruz lütfen yardımcı olun Lgs çalışamıyorum destek olun Allah rızası icin

 79. Selamün aleyküm ben 4 ogrenci okutmaktayim calisanim yok çocuklarımın internet ödevi oluyor tabletleri olmadığı için yapamıyorlar allah rızası için bir destekte bulunun

 80. Yavuz kılıç on

  Allah rızası için bana yardım edin lütfen çocuğum için istiyorum orta okulu okuyor ve ihtiyaçlarını karşılayacak durumun yok

 81. Yavuz kılıç on

  Ben çalışmıyorum hiçbir gelirim ve güvencem yok günlük işlerde çalışıyorum ev kirası elektrik su Dogalgaz ödeyemiyor evimde çocuğumla birlikte kalıyorum orta okulu okuyor ve ihtiyaçlarını karşılayacak durumun yok allah rızası için bana yardım edin lütfen çok zor durumdayım inanmazsınız buyurun gelip görebilirsiniz 0535 925 04 35

 82. iki tane cocugum var orta okul öğrencisi 6ve 7ci sinif onlar için taplet istiyorum

 83. Halime Kanat on

  3 tane çocuk bir tanesini Liseye gidiyor diğer ortaokula diğeri İlkokula gidiyor tablet yardımı istiyorum çocuklarıma Eşim çalışmıyor durumumuz kötü

 84. 1 yıl oldu her yeri arayık heryere başvurduk çıkmadı lütfen banada gönderin 1 tane tablet

 85. Lütfen cocoklarim tableti yok ne olur çocuklarım herkesin elinde tablet görüyor ağlıyorlar alacak param yok yardım edinin

 86. Muhammet gergen on

  Abi ne olur bize tablet ver çünkü ebaya giremiyorum bu yüzden devamsızlık yapıyorum

 87. SELVİ ALAKUŞ on

  3 kardeşiz ebaya giremiyoruz benimki bitiyor kardeşim başlıyo kardeşim deki ya ablam başlıyo yarın kalıyo

 88. Mehmet çelik on

  Lütfen bana yardım edin lütfen tablet ihtiyaçımız var 7 kardeşiz Eba ya giremiyorum lütfen 3 kardeşim okula gidiyoruz

 89. Lütfen banada gönderin ebaya girmek için abim içinde bir tane verirmisiniz 7 kardeşiz 3 tane ablam evli ablam ben abim 3müz okuyoruz tabletimiz olmadığı için derslerimize ver ebaya giremiyoruz ve maddi durumumuz sıkışık olduğu için alamiyoruz ev adresimiz Tekirdağ Çorlu mavili bahçe 5.sok evren çınar apt. No1 daire 7 5sinifa gidiyorum abim de 8. Sınıfa gidiyor en önemlisi ablam lise 2ye gidiyor telefonu bile yok yılsonu notları çok kötü geliyor.

 90. Berkay Sağlam on

  Lütfen çok ihtiyacım var ebaya giremiyorum nolur yardımcı olun yardım ederseniz sevinirim

 91. Meraba benim babam böbrek haşhaşı evde bir cihaz var 4 kışı okuyor ödevlerimizi yapamıyoruz rica et

 92. Hocam lütfen lütfen çok ihtiyacım var bu mesajı da size komşumuzun telefonundan gönderiyorum tekler üzümlü ortaokulu lutfen

 93. Hocam ben 8. Sınıfa gidiyorum ailemin durumu iyi olmadığı için ne tablet ne bilgisayar alamıyoruz lütfen bana da bir tablet verin LGS için soru çözmek gerekiyor lütfen 2. Döneme basliycaz ne olur derslerim gayet iyi

 94. viyan lavin oruç on

  tablet istiyoruz 2 çocuğumda giremiyorlar eba ya lütfen tablet iştiyoruz.

 95. Songül Cevizli on

  Çocuklarım için tablet istiyorum derslere giremiyor 2 çocuklarım okuyor 1 i14 diğeri 7 yaşında

 96. Merhaba benim adım sevgi sofi 4 çocuk annesiyim 3 tane engelli çocuğum var 1 normal çocuğum var heryere borcum var bakkala borcum var sağdon soldan borç aldım onu bile ödeyemedim eşim yurt dışında ceza aldı 5 sene Türkiye’ye girememez kırmızı mühür yedi ahlah için nolur bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 97. Taplet başvuru yaptım yine olmadı ihtiyacım iz olmasa istemeyiz ama çocukların ödevi için istiyorum

 98. İki oğlum var derslerine girmesi için yardım edin araştırma veriyor biz yapamıyoruz

 99. Biz 4 kardeşiz evimizde internet ve tablet Yok sadece 1 telefon var ödevimizi doğru şekilde yapamıyoruz Lut fen bize 1 tablet verirmisiniz 🙁😟

 100. Hocam ben tek kardesim tablete ihtayacim var çok lazim hocam tablet derslerime calismam lazim sinavdan kaldim hastaydim 7 sinifa gidiyom

 101. derslerim çok iyi 8. sınıf öğrencisiyim derslerime oldukça ilgi göstermek için tabletten test falan çözmek istiyorum ailemin de durumu olmadığı için tablet veya bilgisayar alamıyor ben de sizden istiyorum lütfen bana tablet veye bilgisayar yardımı yapın homurlu köyündenim

 102. Hocam ne olur bana da bir tablet verin gerçekten bana çok lazım ödevlerini yapabileceğim bir teknolojik alet yok 8. Sınıfa gidiyorum lütfen bana bir tane tablet verin ne olur LGS ye hazırlanıyorum

 103. Maddi durumumuz yok lütfen bana da bir tablet verin derslerimde çok başarılı biriyim

 104. Hocam ben 8. Sınıf öğrencisiyim benim bir tablete ihtiyacım var tabletten soru çözerek uygulamalar indirerek çalışmak istiyorum ne olur bir tablet verin bana da

 105. Hocam biz 3kardeşizDerslerimize çok iyi çalışıyoruz bu tablete çok ihtiyacı mız var

 106. Benim babamın borçları var ders için bana bir teknoloji k alet lazım yardım ederseniz sevinirim

 107. ahmet yılmaz on

  babamın borçları çok ev kira dersler için kurllanabileceğim insternet veya teknoloji aletim yok malesef bana göndrirseniz çok iyi olacak şimdiden teşekkürler

 108. özlem mertiglu on

  çocuğum okula gidiyo maddi durumuz kötü iki cocugum var aklı telefonumuz bitane mar oda bozuk bizede göndere bilirmisiniz evimiz kira

 109. Maddi durumumuz yok ders çalışamıyorum 4 kardeş sizin yardımınızı istiyorum cumhuriyet mahallesi Uhud sokak keyvanoğlu ap

 110. Ben beşinci sınıfa gidiyorum maddi durumuz olmadığı için ebaya giremiyorum

 111. Yalçın Karag on

  Ben 5. Sınıfa gidiyorum maddi durumumuz iyi olmadığı için tablet istiyorum.

 112. Erzinçan Huriyet mesleki ve anadolu lisesi öğrencisiyim madi durumumuz olmadığı için ders lerimi yapamıyorum tablet’e ihtiyaçım var dönerseniz sevinirim

 113. Orhan yıldırım on

  Mustafa direkli ortaokulu sanlurfa karakopru okulunda okuyorum tablet oraya gondermisiniz lutffenn

 114. Orhan yıldırım on

  Bana tablet lazım 8. Sınıf ogreciziyim dersten geri kaldım lütfen tablet

 115. Orhan yıldırım on

  Merhaba be Orhan bır yıl boyunca uzaktan kaldığım için bazı konu eksiğim var babam ve annemin tuşlu telefonu var alacam durumuz tok su anda 8. Sınıf Sınıfdayım sırf bu sorun yüzünden lgs ye girmekten korkuyorum sizden ricam bana da tablet yardımı yapar misiniz luutfennn 4 kardeşkardeşim var lütfen tablet yardımı yapın bana da lutfenn

 116. meraba ben nazlı bir yıl boyunca egitimden uzakta kaldıgım için bazı konu eksigim var babam ve annemin tuşlu telefonu var alacac durumumuz yok şu anda 8. sınıftayım sırf bu sorun yüzünden lgs ye girmekten korkuyorum sizden riicam banada tablet yardımı yaparmısınız lüüüüütfeen

 117. İsmail borklu on

  Merhaba ben babam ve annem 4 kardeşim yaşıyoruz en küçük kardeşim dogumda arkasında su toplamış bir hastalık var bi telefon var ama yetmiyor bi tablet verirseniz cok seviniriz

 118. İsmail borklu on

  Eba derine giremiyorus internetimiz de yetmiyor bi tablet istiyorum arz ederim

 119. Meraba ben annem yaşıyoruz abim çalışmıyor baba böbrek hastası oda çalışmıyor ödevlerimizi yapamıyoruz 1 tane telefon var bir tablet göndermenizi çok isteriz.

 120. Ben canlı derse kıremıyorum ders kerı kaldım bana bıtane taple verır mısın

 121. Ben canlı derse giremiyorum derslerden geri kaldım bana yardım edin tablet başvurusuda

 122. ne olur tablete çok ihtiyacım var verebilirmisiniz seneye yksye gircem verirseniz çok sevinirim

 123. lütfen tablet verin durumuz yok annemi ve babamı trafik kazasında öıdü lütfen bana tablet verin durumum yok verseniz çok sevinirim lütfen sizden yardım beklyom

Leave A Reply