Teknoloji

10 GB Bedava İnternet Mayıs Çekilişi

Bedavainternet.com.tr 10 GB bedava internet çekilişi sonuçları belli oldu. 10 GB bedava internet kazananlar kim, 10 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Bedavainternet.com.tr 10 GB Bedava İnternet Mayıs Çekilişi

10 GB Hediye İnternet

Bizi takip eden ve sitemizde yer alan içeriklere yorum yapan arkadaşlarımız arasında çekiliş yaptık. Sonuçlara göre 1 Ay geçerli olmak üzere 10 GB bedava internet vereceğiz. Çekilişe katılım yüksek sayıda olduğu için teşekkür etmek istiyoruz. Çekilişi canlı video ile yaptık ve bu videoyu youtube kanalımızda yayınladık. Lafı fazla uzatmadan 10 GB bedava internet kazananları açıklayalım.

10 GB Bedava İnternet Kazananlar; y21y344@gmail.com ve rifatsongur006@gmail.com kullanıcılarıdır. Bu arkadaşlar mailleri üzerinden bize dönüş sağlamalarını rica ederiz. Dönüş sağlamamaları durumunda yedek talihlilere hediye gönderilecektir. Yedek talihliler; muhammetapayd@gmail.com ve sametgksu012@gmail.com kullanıcılarıdır.

10 GB Bedava İnternet Çekiliş Videosu

10 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

10 GB hediye internet almak için yeni çekilişe katılabilirsiniz. Önerilen başlıklara 2 cümlelik yorum yapan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Çekilişlerimiz tamamen şeffaf ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Sizde bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, önerilen başlıklara yorum yapabilirsiniz.

Yorum yap bedava internet al başlıklar;

Vodafone Çark; https://bedavainternet.com.tr/vodafone-cark-cevirme-nasil-yapilir/426/

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

11 Yorum

  1. Aylardır bu hediye interneti kazanmak için bu siteye farklı e postalardan yorum yapıyorum lütfen artık bana da çıksan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat