Berry Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Berry Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Berry Coin nedir ve Berry Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Berry Coin, Berry projesinin yerel kripto para birimdir. Berry Projesi ise Berry Store uygulamasını çalıştıran bir topluluktur. Bu uygulama ünlülerin değerli eşyalarının veya ürünlerinin alıp satılabildiği çevrimiçi bir pazardır. Pek çok borsada listelenen ve belirli dönemlerde fiyat grafiği yükselen Berry Coin nedir sorusunu ve projesine ait olan detayları açıklayalım;

Berry coin kaç tl (canli)

Berry Coin Nedir?

Berry projesi, Berry store adı verilen ve ünlülerin düğün şarkısı, yemek bileti gibi yeteneklerinin, değerli eşyalarının ve ürünlerinin alıp satılmasını sağlayan bir pazarın sahibidir. Bu projede ve Berry Store mağazasında kullanılan yerel para birimi ise Berry Coin’dir. Gate.io listelemesi haberinin ardından fiyat grafiği yükselişe geçen ve dünya genelinde pek çok yatırıcımı tarafından araştırılmaya başlayan bu coini ve projesini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Berry Store mağazasında bulunan ünlülerin eşyaları, çekilişle veya müzayede ile alınabilir.
  • Bu proje, ünlülerin NFT’sini ve metaverse geleceğini hazırlamakla görevlidir.
  • Bu platformdaki kullanıcılar ünlüler, onların hayranları, genel halk ve pazarlamacılardan oluşur.
  • Mağazada tüm kullanıcıların satın alma ve satış yapma istekleri, blockhain teknolojisiyle şeffaf hale getirilmiştir.
  • Berry Coin, uygulamanın içinde kullanılan para birimdir ve bu coin ile hayır kurumlarına bağış da yapılır.
  • Platform tarafından Berry token fiyatının arıtılması amacıyla, her ay işlem ücretlerinden gelen hacmin %5’lik kısmı yakılır.

Berry Coin Yorum Haberleri

14 Şubat 2020 yılında piyasaya sürülen Berry Coin yorum haberlerinde, hayranların ünlülerle tanışabilmesi ve farklı özellikleri ele alınıyor. Berry Store uygulamasını indirerek aktif olarak kullanan kişiler, hayranı olduğu ünlüler ile tanışma imkânı elde edebiliyor. Aynı zamanda bu ünlülerin değerli NFT’leri için teklif verebiliyor.

NFT ve metaverse alanında ticaret yapılan bu mağazanın yerel belirteci olan Berry Coin’in deflasyonsit olması, uzmanlar tarafından olumlu değerlendiriyor. Her ay düzenli olarak yakılan bu coin’in değeri düzenli olarak artabilir ancak bu değerin ne kadar artabileceği konusunda net bir tahmin yapılamaz.

Kurumsal ölçekte bir hizmet ürünü olan Berry platformu ve coini, Luniverse aracılığı ile güvenli hale getirilmiştir. Maksimum olarak 10 milyar adet arzı bulunan bu coinin %5’lik kısmının ekip ve ekosistem için teşvik olarak ayrılması, platformu kullanan kişilerin ek kazançlar sağlayabileceği anlamına gelir.

2020 yılının 12. Ayıda borsalarda listelenen Berry Coin en yüksek değeni 2021 yılının Nisan ayında 0,23 dolarla görmüştür. Bugüne kadar ki en düşük değeri ise 0,0158 dolardır.

Berry Coin Hangi Borsada?

Berry Coin satın almak için Probit, MEXC, Lbank, WhiteBit, DigiFinex, GOPAX borsalarından işlem yapabilirsiniz. Ayrıca 19 Mart saat:10.00’dan itibaren Gate.io borsasından da satın alabilirsiniz. Bu borsalardan alım yapabilmek için ilk aşmada üyelik ve kayıt işlemlerini tamamlamalısınız. Ardından tüm doğrulama aşamalarını tamamlayarak, hesabınıza para aktarmalısınız.

Berry token, yukarıda sayılan bütün borsalardan USDT para birimiyle satın alınabilir. Bu tokenin ön satışına ise Gate.io borsasından 18-19 Mart tarihlerinde katılabilirsiniz.

Hangi Coin Alınır?

Shiba Coin Merakla Beklenen Haberini Açıkladı!

UBXS Coin Geleceği – UBXS Coin Yorum

AZERO Coin Nedir – AZERO Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥