Beyond Coin Geleceği 2022 – Beyond Coin Yorum

Beyond Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Beyond Coin nedir ve Beyond Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Beyond Coin, Beyond Protokol şirketi tarafından oluşturulmuş olan bir kripto para birimidir. Ethereum blok zincirine bağlı olarak işlem yapan Beyond Coin, 2021 yılının Ekim ayında piyasaya sürülmüş, oldukça yeni bir paradır. Nesnelerin interneti için güvenlik katmanı sağlayan bir blok zinciridir ve kripto paralar ve fiat paralar ile güvenli bir ortamda işlem yapılmasını sağlar. Bu özellikleri ile dikkat çeken ve piyasanın en çok konuşulan para birimlerinde olan Beyond Coin nedir ve Beyond Coin yorum haberleri neler anlatıyor detaylı olarak açıklayalım;

Beyond Protocol Coin Fiyatı

Beyond Protocol Coin fiyatı 0,510961 TRY’dir. Beyond Protocol coin son 24 saatte 4.11% değişim gösterdi. Beyond Protocol coin günlük işlem hacmi 5.554.516 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 1106. sıradadır.

  • 1 Beyond Coin Kaç Dolar; $0,031976 USD’dir. Son 24 saatte 4.11% oranında değişti.
  • 1 Beyond Coin Kaç TL; ₺0,510961 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 4.11% değişim gördü.

Beyond Coin Nedir?

Beyond protokol, geliştiricilerin kolaylıkla uygulanan geliştirmeleri için tasarlanmış olan ve Ethereum ağında işlem yapan bir blok zincirdir. Nesnelerin interneti yani IOT iletişimine güvenli ve olası durumlarda hacklenemez bir çözüm sunmaktadır. IOT cihazlarının kendi aralarında haberleşmelerini sağlayan bu platform aynı zamanda sonsuz sayıda cihazın kendi aralarında sorusuz ve güvenli şekilde bir ekosistem oluşturmalarına da imkan sağlamayı amaçlar. Bu amaçları ile oldukça dikkat çeken proje, uzmanların da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Pek çok yatırımcı son dönemlerde fiyatı artış gösteren Beyond Coin nedir sorusunu araştırmaya başlamıştır. Beyond Coin hangi avantajları sunar, detaylı olarak açıklayalım;

  • Beyond Coin platformu, saldırıları ortadan kaldırır ve makineden makineye aktarımı kolaylaştırır.
  • Üst düzey güvenlik yapısına sahip olan Beyond Protokol, iş birliği ile açılan tüm cihazlarda da koruma sağlar.
  • Beyond Coin platformu akıllı telefonlarda dokunmatik ekran, kamera, internet bağlantısı ve GPS gibi uygulamalar hazırlar. Bununla birlikte tüm endüstrilerde devrim yaratacak uygulamalar hazırlamaktadır.

Beyond Coin Yorum Haberleri

Nesnelerin interneti alanında yaptığı sorun çözümü yaklaşımı ile beğeni toplayan Beyond Coin yorum haberlerine bakıldığında, uzmanlar tarafından olumlu yorumlar yapıldığı görülüyor. Uzmanlar, geleceğin internetini önemseyenlerin bu coin’e yatırım yapması gerektiğini ancak yatırımların uzun vadeli düşülmesi gerektiğini söylüyor. Uzmanlara göre yüksek kazançlı ancak uzun vadeli yatırım tercihi olanların bu coin’e yatırım yapması akıllıca olabilir. Yatırım yapacak olan kişilerin geliştirilen yeni projeleri ve bu projelerinde ne kadar tutulacağını daha iyi değerlendirmesi gerekiyor. Ayrıca rekabet ortamı nedeniyle, aynı görevi üstlenen diğer kripto para birimleriyle rekabet edeceğinin de göz ardı edilmemesi ve yeni gelen teknolojilerle birlikte bu paranın güncelliğini yitirebileceği ihtimalinin de göz ardı edilmesi tavsiye ediliyor.

Beyond Coin geleceğinde uzmanları artış beklemesinin nedeni, bu proje ile mega uygulamalar, akıllı haplar, uydular gibi pek işlevin tasarlanabilmesidir. Bütün bunlar herhangi bir bir IOT cihazı üzerinde tasarlanabilir özelliktedir. Bu nedenle gelecek vaat ettiği düşünülmektedir.

Beyond Coin Hangi Borsada?

Beyond Coin ile en çok hacimde işlem yapılan borsalar Gate.io, DigiFinex, MEXC ve Bitmart gibi borsalardır. Bu borsalarda alım yapmak için herhangi birini seçerek web sitesine gitmelisiniz. Ardından borsaya üye olmak için gerekli formu doldurarak kayıt ve KYC doğrulama işlemlerini tamamlamalısınız. Hesabınız doğrulandığında para transferi yöntemlerinden birini seçerek hesabınıza para aktarmalısınız. Ardında kripto satın alma bölümüne gelerek alım emri girmelisiniz. Alım yapabilmek için önce USDT satın almanız ve elinizdeki USDT’leri Beyond Coin’e dövüştürmeniz gerekir.

Grape Coin Geleceği – Grape Coin Yorum

Coral Coin Geleceği – Coral Coin Yorum

Nosana Coin Geleceği – NOS Coin Yorum

Tru Coin Geleceği – TrueFi Coin Yorum

googlehaberler