Bim Aktüel 17 Haziran 2022 (Bim Babalar Günü Kampanyası)

Bim Aktüel zincirleri ülkemizde binlerce kişinin tercih ettiği en çok sevilen market zincirlerinden biridir. Bim market zincirlerinin bu kadar çok sevilmesinin nedenlerinden birisi ise her yaşa uygun ihtiyaç duyulan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bim aktüel market zincirlerinde bu hafta hangi ürünlerin geleceği ise merak konusu olmaktadır. Sizler için yazımızda bu hafta hangi ürünlerin geleceğini derledik. Hadi gelin 17 Haziran tarihinden itibaren bizleri hangi ürünler bekliyormuş bir bakalım.

Bim Katlanabilir Bisiklet Fiyatı

Yazın yaklaşmasıyla birlikte rahatça gezebileceğiniz ürünlerden birisi bisiklet olmaktadır. Katlanabilir olması birçok kişi tarafından aranan özelliklerden biridir. Rookie markasına ait katlanabilir bisiklet bu hafta Bim Aktüel satışa sunulacaktır. Bim Aktüel çift amortisörlü 21 vitesli bisikletin satışı da gerçekleşecektir. Bisikletlerin özellikleri ve fiyatı şu şekildedir;

 • Index 7 vites, katlanabilir çelik kadro, katlanır ve yükseklik ayarlı direksiyon, katlanır pedal ve V frene sahip bu ürün Bim marketlerde 2.599 TL ile satışa sunulmaktadır.
 • Rookie markasına ait çift amortisörlü 21 vitesli bisiklet 20 jant özelliğine sahiptir. Bim Aktüel 1.199 TL ile satışa sunulacaktır.

Bim Bisiklet Malzemeleri

Bisikletleriniz için kullanabileceğiniz birbirinden ayrı ürünleri Bim Aktüel 17 Haziran tarihinde bulabilirsiniz. Bisikletinizi hem şık gösterecek hem de kullanmasını kolaylaştıracak bu ürünlerin fiyatlarına ve özelliklerine gelin birlikte bakalım.

 • Bisiklet Tekerlek Işığı; 9.75 TL
 • Gidon Çoğaltıcı; 69 TL
 • Yumuşak Bisiklet Sele Kılıfı; 69.90 TL
 • Bisiklet Pompası; 39.50 TL
 • Çok Amaçlı Bisiklet Kilidi; 39.50 TL
 • Reklektif Bant; 12.50 TL
 • Bisiklet Işığı; 29.50 TL
 • Bisiklet- Scooter Telefon Tutucu; 29.50 TL

Bim Drone 2022

En çok beklenen ve en çok istenilen ürünlerden birisi olan drone Bim Aktüel satışa sunulacaktır. Havada sabitleme özelliği, WİFİ kablosuz bağlantı, otomatik kalkış ve iniş, akıllı telefon ile uçurabilme, 360 derece takla atma, gelişmiş bataryası ile birçok kişi tarafından beğenilmiştir.

 • Zoom Life Smart Drone Corby Drones SD04 Bim marketlerde 599 TL ile satışa sunulacaktır.

Bim Akıllı Saat

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza birçok yeni ürünler ortaya çıkmıştır. Hem saat olarak hem de tüm işlerinizi halletmek için akıllı saatlere ihtiyaç duyuyorsanız 17 Haziran tarihinde Bim marketlere gitmeniz gerekir. Polosmart markasına ait akıllı saatin satışını gerçekleşecektir.

 • Gelen arama, giden arama, adım sayar, uyku takip, akıllı alarm gibi özellikleri ile dikkat çeken ürün 109 TL ile satışa sunulacaktır.

Bim Yazıcı

Eğitim hayatınızda, iş hayatınızda ve birçok alanda ihtiyacınız olan yazıcı bu hafta Bim Aktüel satışa sunulacaktır. Baskı tarama, kopyalama fonksiyonları, WiFi bağlantısı, renkli baskı özelliği ile dikkat çeken bu ürün HP markasına ait olmaktadır.

 • Bim Aktüel satışa sunulacak HP 2710 model Wifi yazıcının fiyatı 899 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Bim Telefon Fiyatı

Bim Aktüel zaman zaman farklı markların farklı modellerine ait telefon satışı gerçekleşmektedir. Bim Aktüel zincirlerinde bu hafta Xiaomi Redmi 10 telefonun satışı gerçekleşecektir. 6.5 inç telefon büyüklüğüne sahip, 17 W hızlı şarj, 5000 mAh batarya gücü, 50 + 8 + 2+ 2 MP kamera özelliği ile bu hafta Bim Aktüel satışa sunulmaktadır.

 • Xiaomi Redmi 10 telefonun fiyatı 4.199 TL ile satışa sunulacaktır.

Bim Mobil Canlı Yayın Seti

Sosyal medya platformunda paylaşacağınız görüntülerin ve videoların iyi olmasını istiyorsanız canlı yayın setine ihtiyacınız vardır. Bim Aktüel zincirlerine gelecek olan mobil canlı yayın setinin içerisinde 360 derece dönebilen tripod, mikrofon, telefon paneli, led halka ışık ve mikrofon kablosu ile birlikte satışa sunulmaktadır.

 • Bim Aktüel satışa sunulacak olan mobil canlı yayın setinin fiyatı 199 TL’dir.

Bim Televizyon Fiyatı

Bim Aktüel zincirlerinde belirli zamanlarda televizyon satışı gerçekleşmektedir. Bu hafta Bim Aktüel birbirinden farklı ve çeşitli televizyon ürünlerin satışı gerçekleşecektir. Hadi gelin 17 Haziran’dan itibaren hangi televizyonların satışı gerçekleşecek bir bakalım.

 • Dijitsu 50 İnç Android TV; 4.999 TL
 • Woon 32 İnç HD Ready Uydulu Led TV; 2.299 TL

Bim Erkek Bakım Seti;

Erkekler için oldukça önemli ürünlerden birisi 17 Haziran tarihinden itibaren Bim Aktüel satışa sunulacaktır. Philips ve Fakir markalarına ait erkek bakım setlerinin içerisinde neler var gelin birlikte bakalım.

 • Philips Erkek Bakım Seti; Paslanmaz çelik bıçaklar, 2 tane sakal tarağı, USB şarjı, 8 saat şarj sayesinde 30 dakika kullanım sağlayan bu ürün 199 TL ile satılmaktadır.
 • Fakir Erkek Bakım Seti; Şarj standı, berber tarağı, şarj adaptörü, bakım yağı, temizleme fırçası, inceltme aparatı, 3 boy ayarlı favori kesme başlık tarağı, vücut tıraş bıçağı ile Bim marketlerde 449 TL ile satışa sunulacaktır.

Bim Kumtel Vantilatör

Bim marketlerde satışa sunulacak ürünlerden birisi ise vantilatör olmaktadır. Yaz aylarında serinlemek ve ferahlamak için vantilatörlere ihtiyaç duyarız. Bim market zincirleri bu ihtiyacınızı karşılamak için Kumtel markasına ait vantilatörü 299 TL ile satışa sunmaktadır.

Bim Ankastre Set 2022

Mutfakların olmazsa olmazlarından biri olan ankastre seti 17 Haziran tarihinden itibaren Bim marketlerde satışa sunulacaktır. Davlumbaz, ankastre ocak ve fırın ile beraber satılan bu set siyah camdan oluşmaktadır.

 • Kumtel markasına ait ankastre setinin fiyatı 2.899 TL olmaktadır.

Bim Philips Süpürge

Bim market zincirlerinde bazı zamanlarda süpürge satışı gerçekleşir. Philips markasına ait süpürgenin satışı 17 Haziran tarihinden itibaren gerçekleşecektir. Allergy H13 filtrelemeye sahip, 3 yönlü TriActivie başlıklı, hijyenik boşaltma sistemine sahip bu süpürgenin fiyatına gelin birlikte bakalım

 • Philips markasına ait FC9330 modelinin fiyatı 1.599 TL olarak Bim marketlerde satışa sunulacaktır.

Bim Buharlı Temizleme Makinesi

Güçlü buharı ile kapsamlı temizlik yapabilirsiniz. 250 ml su haznesi, 3 bar buhar basıncı ile satışa sunulacak olan buharlı temizleme malzemesi Fakir markasına aittir. Kimyasal madde olmadan detaylı bir temizlik için gerekli olan ürünlerden biridir.

 • Bim marketlerde satılacak buharlı temizleme makinesinin fiyatı 299 TL ile satışa sunulmaktadır.

Bim Banyo Paspası

Banyonuzun daha güzel gözükmesi ve evinize bir hava katmak istiyorsanız Bim market zincirlerine bu hafta uğramanız gerekebilir. 2’li banyo paspasının satışı gerçekleşecek olan Bim marketlerde deseni ile müşterilerin birçoğu tarafından beğenilmiştir.

 • 2’li embos banyo paspası 40×60 cm ile 60×90 cm boyutlarındadır. Bim marketlerde 89 TL ile satışa sunulacaktır.

Bim Pike

Yatak odanızın olmazsa olmazı olan ürünlerden birisi pikedir. Yatak odanızı değişik desenlere sahip pikelerle hoş görünmesini birçok kişi ister. 17 Haziran tarihinden itibaren Bim marketlerde satılacak pikelerin fiyatları şu şekildedir;

 • Molinella Baskılı Çift Kişilik Pike; 109 TL
 • Molinella Baskılı Tek Kişilik Pike; 89 TL

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu