Bim’de Bu Cuma Gelecek Ürünler 2022 (MAYIS)

Bim’de bu cuma gelecek ürünler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim aktüel cuma ve salı ürün katalog işte detayları.

BİM aktüel ürünler kataloğu 2022 içerisinde birçok kampanya fırsatı ve indirimli ürünler bulunur. Perakende satışı denildiğinde akla ilk gelen market zinciri olan BİM 1995 senesinden itibaren ülkemizde hizmet veriyor.

BİM aktüel ürünler kataloğu 2022, İlk yıllarında yalnızca 21 mağazası varken günümüzde ülkemizin her ilçesinde birkaç farklı şubeye sahip bir firma. Birçok farklı ürünün tüketici ile oldukça uygun fiyatlarla buluşmasını sağlıyor ve kurulduğu yıldan beri bu hedefini değiştirmiyor.

Market zincirlerinin ülkemizdeki ilk temsilci firması BİM firmasıdır. 750 ürünü uygun fiyat seçenekleri ile tüketiciye sunar. Kendi markaları haricinde birçok farklı ünlü markayla da çalışır ve bu markaların ürünlerini de tüketiciye indirimli ulaştırır.

Bim Aktüel 13 Mayıs Cuma Afiş (Bahçe, Masa, Scooter, Mangal)

Bim Aktüel 6 Mayıs Cuma Bu Hafta Gelecekler

Bim Aktüel 3 Mayıs (BAYRAM) Salı 2022 Katalog

BİM Aktüel Salı

BİM Aktüel Salı, bu hafta BİM’de birbirinden güzel her evin ihtiyacı olan ürünlerin kataloğunu sizlere ulaştırıyoruz. Gıda ürünleri olarak 2 KG Dost Yoğurt 18.90 TL, 190 GR Aytaç dana uzun sosis 13.90 TL, 450 GR Superfresh patates kroket 8.50 TL olarak sizleri beklemektedir.

Kozmetik ve bakım ürünleri olarak ise birçok ihtiyacınız olan ürünler katalogda yer almaktadır. Ürünlerden en çok dikkatinizi çekecek olanları Shele vücut parfümü + el kremi 16.90 TL, Urban durulanmayan saç bakım kremi 24.90 TL, Garnier jel yüz bakım kremi 28.90 TL gibi birçok ürün sizleri beklemekte.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Bu Hafta 2022

BİM firması her hafta farklı bir katalog çıkararak birçok farklı ürün kampanyası yapar. İndirimli kampanyalardan herkes yararlanabilir. BİM aktüel ürünler kataloğu bu hafta 2022 listelerinde de birçok yeni ve güncel ürün tüketiciye sunulmuştur. BİM firmasını rakamsal olarak tanıtacak olursak:

  • BİM yıl başlangıcında market şube sayısını 8.407 mağazaya sahiptir.
  • Fas’ta 537 adet mağazası vardır.
  • 60.663 kişi ile istihdamı en yüksek firmalardan biridir.

Müşterileri için kalitenin ve güvenin adresi olan market zinciri oldukça uygun fiyat seçenekleri ile insanların ilk tercihi olur. Ülkenin her yerinde ofisleri vardır ve FİLE market zincirleri ile de daha da büyümektedir.

BİM’de Bu Cuma Gelecek Ürünler

BİM’de bu Cuma gelecek ürünler, her hafta mükemmel ev eşyaları ve hayatınızın her alanında kullanılabilecek eşyalar yine bu Cuma gelecek ürünler içerisinde yer almaktadır. Evden çıkmadan veya bulunduğunuz herhangi yerden ayrılmadan bu ürünleri kaçırmadan haberdar olmak için sizler için bu Cuma gelecek ürünler şu şekildedir.

Günün büyük bir kısmını mutfakta yemek yapmak ile geçiren hanımlar için gelen hari ürünlerden bazıları, Chef’s Pro derin tencere 99.90 TL, Chef’s Pro tava 69.90 TL, Chef’s Pro wok tava 69.90 TL ve Chef’s Pro Blender seti 229.00 TL olarak sizleri beklemektedir.

Bu Hafta BİM’e Gelecek Ürünler

BİM market zincirleri her hafta özel kampanyalar ile indirimli ürünleri müşterileri ile buluşturur. Bu hafta BİM’e gelecek ürünler olarak incelediğinizde elektronik eşyadan, ev eşyasına kadar farklı seçeneklere sahip olduğunuzu görürsünüz.

Birçok ilçede birden fazla şubesi olduğu için en büyük market zincirlerinden biridir ve diğer market zincirleri BİM firmasından örnek alarak bu işe girmişlerdir. Fiyat seçenekleri düşük olan kaliteli ürünler sayesinde birçok insanın alışveriş için tercih edeceği mağazaların başında gelir.

Her hafta yaptığı özel kampanyalar ile çok uygun fiyatlara birçok farklı ürünün satışını yapar. İnternet sitesinden de katalog incelemesi yapabilir ve en yakın şubeyi öğrenerek gidebilirsiniz.

Bimcell Hediye internet

Bim Market Açmak İstiyorum

Bim Deterjan Fiyatları

googlehaberler