Bim Katalog 22 Nisan 2022 – Akıllı Saat, Ocak, Bisiklet ve Arıtma Cihazı

Bim Katalog 22 Nisan hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ramazan Bayram öncesi bu cuma Bim’de Smartlife akıllı saat, Bölmeli çok amaçlı dolap, Hurç, Su arıtma cihazı, Bisiklet, Cep telefonu ve set üstü ocak var.

Bim aktüel 22 Nisan Cuma 2022 tarihli indirim kataloğunu yayımladı. Yayınlanan indirim kataloğunda öne çıkan elektronik, gıda, mutfak araç gereçleri ve daha nice ürün dikkat çekiyor. Güncel 22 Nisan BİM market kataloğunda neler olduğu herkes tarafından merakla araştırılıyor.

Katalogda yer verilen ürünlerin tamamı 22 Nisam cuma gününden itibaren Türkiye’nin 81 ilinde yer alan tüm BİM market şubelerinin raflarında yerini alacak. Size en yakın BİM market şubesini belirtilen tarihte ziyaret ederek aktüel ürünlerin cazip fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Bim Katalog 22 Nisan
Bim Katalog 22 Nisan

Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak

Bim kumtel cam set üstü ocak 22 Nisan cuma günü için yayımlanan aktüel kataloğun en dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Her yerde oldukça yüksek fiyatlarla satışa sunulan Kumtel marka cam siyah set üstü ocak bu hafta BİM market şubelerinin tamamında sadece 799 TL’ye satışa sunulacak. Bunun yanı sıra 19 Nisan kataloğunda çeşitli mutfak ürünleri de yer alıyor. Dik sepet buzdolabı organizeri 17,90 TL, çelik çay süzgeci çeşitleri 19,90 TL’ye ve faraş sabunluk çeşitleri ise 6,50 TL’ye BİM market şubelerinde yerini alacak.

Bim Katalog 22 Nisan
Bim Katalog 22 Nisan

Bim Fakir Buharlı Temizleyici

Bim Fakir buharlı temizleyici bu hafta 19 Nisan Salı ürün kataloğunda yoğun istek üzerine yer aldı. Fonksiyonel ve 10 farklı başlığı olan 1300 Watt buharı süpürge 649 TL’ye satışa sunulacak. Yine dört bölmeli derin dondurucu seçeneği de 19 Nisan kataloğunda 3,499 TL olarak yer aldı. Bim Keysmart derin dondurucu almak isteyenler 19 Nisan tarihinden itibaren Bim market şubelerini ziyaret edebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu