Bimcell Faturasız Hat 2022 – Yeni Hat Fiyatı

Bimcell Faturasız hat hakkında detaylı bilgiler. Bimcell faturasız hatlar nereden alınır ve Bimcell faturasız hat fiyatları 2022 hakkında bilgilendiriyoruz.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı 2022

Bimcell faturasız hat fiyatı 2022 fiyatı açıklandı. Bimcell faturasız hattı almak isteyenler için belirlenen ücret 150 TL’dir. Peki, Bimcell faturasız paketleri ve hediyeleri neler onlara bakalım. Bimcell yeni hat alanların hattına hangi pakler tanımlancak. 9GB, 300 DK + 300 SMS kullanımları hattına tanımlanacaktır.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı 2022

Bimcell Telefon Numarası Değiştirme

Bimcell Telefon Numarası Değiştirme nasıl yapılır ve Bimcell Telefon Numarası Değiştirme ücreti ne kadar işte detayları. Bimcell numara değiştirme işlemi ücreti 24,5 TL’dir. Numara değiştirme işlemi ayda 1 kez yapılabilir. Bimcell numara değiştirme isteği sadece müşteri hizmetlerinden yapılabilir. BİMcell Müşteri Hizmetleri 551 veya 444 4 551’i arayarak numara değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı
Bimcell Faturasız Hat Fiyatı
Bimcell Puk Kodu Öğrenme

Bimcell Puk Kodu Öğrenme

Bimcell puk kodu nasıl öğrenilir kısaca bilgilendirelim. Bimcell müşteri hizmetlerini (444 4 551) arayarak PUK kodunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bimcell PUK kodu öğrenmek için online işlemler sitesindende yararlanabilirsiniz. Bimcell online işlemler sitesine gitmek için buraya tıklayın.

Bimcell TL Kontör Yükleme

Bimcell TL Kontör Yükleme

Bimcell TL yüklemek isteyen abonelerin bir çok seçeneği var. En yakın Bim mağazasından TL yükleyebilirsiniz. Ayrıca Bim’e kadar yürümek istemiyorum derseniz online olarak da yükleme yapabilirsiniz. Bimcell online TL yükleme işlemi yapmak için buraya tıklayın. Açılan Bimcell resmi sitesinde numara ve diğer bilgileriniz ile sayfa sizi yönlendirecektir. Bimcell TL yüklemek için 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL seçeneklerinden birini işaretlemeyi unutmayın. Bimcell online mağazasından kredi kartınızla güvenli alım yapın.

  • Ana sayfadan tıklayarak TL Yükleme ekranına girin.
  • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını girin.
  • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
  • Kredi kartı bilgilerinizi yazın.
  • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını tekrar girin
  • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

Bimcell bedava internet uygulaması var mı? Bimcell Sil Süpür başlığına tıkla.

Yeni kampanyalar ve hediyeler için; Bimcell Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

googlehaberler