Bimcell Bedava İnternet 2024 yılı kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bimcell GSM operatörlerine özel olarak özel günlerde abonelerine sunduğu Bimcell Ücretsiz İnternet kampanyalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kampanyalara geçmeden önce belirtmek isteriz ki sizler için sunduğumuz kampanyaların kesinliğinden emin olduktan sonra paylaştık.

Bimcell Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Bimcell operatörüne yeni gelen hatta numarasını taşıyan tüm abonelere Bimcell ücretsiz internet imkanı sunmaktadır. Bu servisten yararlanmak için herhangi bir yere mesaj atmanız ya da abone olmanıza gerek yoktur. Hattınız açıldıktan sonra faturalı veya faturasız olarak hattınıza 1 ay geçerli olacak şekilde 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS tanımlanacaktır.

Bimcell Deneme İnternet Kampanyası

Bimcell operatörü kullanan kendi kullanıcılarına internetlerinin kalitesini ölçmek amacıyla 500 mb internet kazanma hakkını vermektedir. Deneme internet hakkı sadece tek seferlik olmakla beraber geçerlilik süresi 30 gündür. Deneme yazıp 5555 e mesaj attığınızda internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahipleri müjde! Hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptığınız takdirde 5 GB ücretsiz internet ve 500 SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Hediye paketin kullanım süresi 30 gündür.


Daha fazla Bimcell içeriği;


Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahipleri 25 TL ve üzeri mobil yükleme ile siz de 30 gün geçerli hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bimcell Bedava İnternet 2024 kampanyaları arasında bulunan bu kampanya yükleme işleminden sonra kısa süre içerisinde gelecek hediye mesajının hemen ardından kampanyaya dahil olacaksınız.

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet 

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet

Koronavirüs salgını sebebiyle okulların kapalı kalmasından sonra Bimcell, öğrencilerin uzaktan eğitim sistemine girmesi için tüm herkese ücretsiz 8 GB bedava internet verilmektedir. Bu kampanyaya da herhangi bir katılım yapmanız gerekmiyor.

Bimcell Öğrencilere 6 GB Bedava İnternet

Okullarına devam edemeyen öğrencilere uzaktan eğitimini devam ettirmesi amacıyla hediye internet sunulmaktadır. Abonelere sunulan 6 GB internet için herhangi bir başvuru yapmanız gerekmiyor. Ders platformunuza girdiğinizde hediye internetle karşılaşabileceksiniz.

Bimcell Hediye İnternet 30 GB

Bimcell hediye internet 30 GB, Bimcell hattına yeni geçen faturalı veya faturasız hat sahipleri için bir hafta geçerli olmak üzere ücretsiz 30 GB internet verilmektedir. 4.5G teknolojisine geçmediyseniz eğer hattınızı aldıktan sonra 4.5G 30 GB yazıp 5555 e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bimcell Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Bimcell Arayanı Bil Plus servisine abone olduktan sonra hediye 1 GB internet kazanacaksınız. Eğer abone olmadıysanız PLUS yazıp 7065 e kısa mesaj atarak abone olabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell Bedava İnternet Hilesi diye konular arama platformlarında aratılmaktadır. Şunu söylemek isteriz ki böyle bir hile söz konusu bile olamaz. Bu şekilde arama yapan kişilerin vaktini boşuna harcadığını söylemek istiyoruz.

Eğitimcilere Özel Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çalışanlar, Eğitimciler 3 GB ve 6 GB internet paketi kazanabilirler. Bimcell Online İşlemler kısmına giriş yaptığınız takdirde bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

BİMcell bedava internet nasıl yapılır?

BİMcell, müşterilerine çeşitli bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

BİMcell bedava internet kampanyaları:

  • Yeni hat aktivasyonu: BİMcell’e yeni hat alarak, 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.
  • Hat taşıma: BİMcell’e hat taşıyarak, 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.
  • Faturalı hatlara TL yükleme: BİMcell faturalı hatlara TL yüklediğinizde, yüklediğiniz tutarın %5’i kadar bedava internet kazanabilirsiniz.
  • BİMcell uygulaması: BİMcell uygulaması üzerinden çeşitli etkinliklere katılarak, bedava internet kazanabilirsiniz.

BİMcell 30 GB Hediye internet nasıl yapılır?

BİMcell 30 GB hediye internet kampanyası, 16-30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için, BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yaptırın.
  2. Hattınızı aktif ettikten sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL 30GB yazıp 4551’e gönderin.
  3. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, aboneler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.