Bimcell Bedava İnternet 2020

Bimcell bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bimcell bedava internet nasıl alınır, Bimcell salla kazan ve bütün kampanyaları detaylandırıyoruz.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell Ramazan Ayı 10 GB Bedava İnternet

Bimcell Ramazan Ayına özel 10 GB bedava internet kampanyası başlattı. Bimcell hattı sahipler ramazan ayı boyunca 25 TL ve üzeri yüklemelerde tam 10 GB bedava internet kazanıyor. 10 GB bedava internet kampanysına katılmak için SAHUR2020 yaz 5555’e gönder. Ramazan ayı boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olacak 10 GB bedava internetten yararlanın.

Bimcell Ramazan Ayı 10 GB Bedava İnternet

Bimcell Ramazan Ayı Ücretsiz 1 GB İnternet Alma

Bimcell her yöne ve saat sınırlaması olmaksızın 1 GB bedava internet paketi veriyor. Diğer operatörlerin başlattığı Ramazanda Bedava internet kampanyasına Bimcell’de katıldı. Bimcell 1 GB bedava internet almak için “HEDIYE1GB” yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Bimcell ücretsiz 1 GB internet hattınıza tanımlanınca mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 5 GB bedava internet ve 500 SMS kampanyası nedir, Bimcell 5 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz. Bimcell tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye. Bedava internet almak için birşey yapmanıza gerek yok. Siz TL yüklemesi yaptığınızda hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell 6 GB Bonus İnternet Kazanma

Bimcell 6 GB bedava internet ve konuşma paketi almak için mesaj atmanız yeterli. Bimcell yeni hat sahibi olanlar için geçerli olan bir kampanyadır. Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Başvurunuz sonrasında hattınıza 250 Dakika 250 SMS ve 6 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Bimcell 8 GB Eba Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Bimcell 8 GB Eba Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Uzaktan eğitime destek vermek için Bimcell EBA’da geçerli 8 GB bedava internet tanımlıyor. Bimcell kullanıcılarına 8 GB EBA interneti otomatik tanımlanacaktır. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına 8 GB bedava internetiniz hayırlı olsun.

[Toplam: 16   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating