Bimcell Paketler 2022 – Bimcell Dost Paket Nasıl Yapılır?

Bimcell Paketler 2022 listesi yenilendi. Bimcell Dost 3 GB, 6 GB, 9 GB ve 15 GB paketleri nasıl yapılır işte detayları..

Bimcell paketler dost tarifeleri ile internet, konuşma dakika ve SMS hattı alabilirsiniz. Bimcell Dost 3 GB, 6 GB, 9 GB ve 15 GB tarife fiyatları sırasıyla 34 TL, 39 TL, 45 TL ve 56 TL olarak güncellenmiştir. Bimcell dost tarife nasıl yapılır biraz da bundan bahsedelim.

Bimcell TL Yükle (En az ne kadar, nereden yüklenir)

Bimcell Paketler 2022

Bimcell Dost 3 GB Paketi 45 TL

Dost Küçük paketi 3 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 mesaj haklarını içermektedir. Dost Küçük paketi yapmak için DOST Kucuk yazın 4551’e gönderin. Dost Küçük paketi aylık ücretlendirmesi 45 TL’dir.

Bimcell Dost 6 GB Paketi 52 TL

Dost Orta paketi 6 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 mesaj haklarını içermektedir. Dost Orta paketi yapmak için DOST Orta yazın 4551’e gönderin. Dost Orta paketi aylık ücretlendirmesi 52 TL’dir.

Bimcell Dost 9 GB Paketi 59 TL

Dost Büyük paketi 9 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 mesaj haklarını içermektedir. Dost Büyük paketi yapmak için DOST Buyuk yazın 4551’e gönderin. Dost Büyük paketi aylık ücretlendirmesi 59 TL’dir.

Bimcell Dost 15 GB Paketi 71 TL

Dost XL paketi 15 GB internet,her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 mesaj haklarını içermektedir. Dost Mega paketi yapmak için DOST Mega yazın 4551’e gönderin. Dost Mega paketi aylık ücretlendirmesi 71 TL’dir.

Bimcell internet Paketleri

Bimcell Paket iptal etme

Bimcell paketler iptal etmek için aşağıdaki listeye göre mesaj atmanız yeterli. Bimcell paketiniz hangisi ise bu bilgiye göre mesaj atarak paket iptali yapabilirsiniz.

 • Dost S Paketi için IPTAL DOST Kucuk yazıp 4551’e gönder.
 • Dost M Paketi için IPTAL DOST Orta yazıp 4551’e gönder.
 • Dost L Paketi için IPTAL DOST Buyuk yazıp 4551’e gönder.
 • Dost XL Paketi için IPTAL DOST Mega yazıp 4551’e gönder.

Bimcell Kalan Paket Sorgulama

Bimcell kalan paket sorgulama yapmak için ücretsiz kısa mesaj gönderin. Paketinden kalan bilgi sana mesaj olarak bildirilsin.

 • Dost S Paketi için KALAN DOST Kucuk yazıp 4551’e gönder.
 • Dost M Paketi için KALAN DOST Orta yazıp 4551’e gönder.
 • Dost L Paketi için KALAN DOST Buyuk yazıp 4551’e gönder.
 • Dost XL Paketi için KALAN DOST Mega yazıp 4551’e gönder.

*123# ve 9333’ü arayarak; hattınızdaki TL miktarını öğrenebilirsiniz. Bimcell bakiye sorgulama ücretsiz yapılmaktadır.

Bimcell Dost Yükleme

Bimcell paket yüklemek için siz en uygun tarifeyi seçin ve aşağıda yazan bilgilere göre mesaj atın. Gönderdiğiniz mesaj sonrası hattınıza paketiniz tanımlanacaktır. Paket tanımlama işlemi sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell faturasız aboneler hatlarında yeterli TL olduğunu kontrol etmeliler.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları 2022 👞

Bimcell’e geçiş kampanyaları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell numara taşıma faturasız kampanyaları dost paketleri nasıl yapılır işte detayları.

Vodafoneden bimcell”e geçiş veya Bimcell numara taşıma işlemi bulunmamaktadır. Sadece Bimcell yeni hat alanlar Bimcell kampanyalarından yararlanabilir. Bimcell kısıtlı dost paketleri en ucuz tarifeler olarak bilinmektedir.

Bimcell bedava internet uygulaması var mı? Bimcell Sil Süpür başlığına tıkla.

Yeni kampanyalar ve hediyeler için; Bimcell Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

34 Yorum

 1. 60 tl dost büyük paket yaptım birde bunun meğa 71 tl paketi var 4551e dost büyük yazıp gönderdim hala olmadı yetersiz buluyor Allah sizi kahretsin inşallah

  1. Bimcell paketler 2022 fiyatları güncellendi. Size en uygun paket seçimini buna göre yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu