Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır 2022

Bimcell Sil Süpür nasıl yapılır 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell Sil Süpür yapamıyorum işte detaylar.

Bimcell Sil Süpür nasıl yapılır 2022, Bimcell Türk Telekom’un alt operatörlerinden biridir. Bimcell hattında yapacağınız işlemleri Türk Telekom’un uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz. Bimcell hediye internet veren uygulamaya sil süpür uygulaması denilmektedir.  Bimcell sil süpür bedava internet uygulaması ve Bimcell salla kazan kampanyaları hakkında detaylı bilgileri yazımızda anlatacağız. Bimcell sil süpür yani birçok kişinin bildiği salla kazan programı sayesinde bedava internet ve hediyeler alma hakkınız vardır.

Sil Süpür kampanyasını Türk Telekom’un online işlemler uygulamasından yapılmaktadır. Uygulamayı sil süpür olarak değil, Online işlemler olarak indirmelisiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

  • Google Play Store dan Türk Telekom online işlemler adlı uygulamayı indirin.
  • Telefon numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapınız. Eğer şifreniz yoksa şifre al kısmına tıklayarak şifre alabilirsiniz.
  • Uygulamaya girdikten sonra özel bölüme tıklayınız. Orda bulunan Sil süpür kampanyasına tıklayınız.
  • Sil süpür kampanyasına tıklayarak birçok internet ve hediye kazanma şansınız olacaktır. Kazandığınız hediyenizi bilgilendirme mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Birçok site de Bimcell sil süpür hediyesinin hile olarak yapabileceğinizi söylese de inanmayınız. Sil Süpür ’ün bir hilesi yoktur. Bimcell hediye internet kazanmak isterseniz yapacağınız bir diğer işlemleri sizler için hazırladık.

  • Eğer 40 TL gibi bir yükleme yaparsanız hediye internet olarak 2GB kazanırsınız, 50TL gibi bir yükleme yaparsanız 5GB hediye internet kazanırsınız.

Şimdiden güzel harcamalar diliyoruz.

Bimcell Sil Süpür Yapamıyorum

Bimcell Sil Süpür yapamıyorum, birçok Bimcell hattını kullanan müşterilerden alınan geri bildirime göre sil süpür kampanyasını kullanamadıkları yönündedir. Bunun sebebi şunlar olabilir;

  • Hediyelerin çıkmama sebeplerinden biri haftalık sürenizin dolmamış olmasından kaynaklanıyordur.
  • Bir diğer sebep ise Türk Telekom’a yeni geçmiş abonelerde bu durum gözükebiliyor. İlerleyen zamanlarda bu durum ortadan kalkmaktadır.
  • Türk Telekom Online İşlemler uygulaması güncel değilse bu durumla karşıla karşıya kalınıyor. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  • Diğer bir problem ise Wifi kullanıcıları bu hatayı alıyorsa bu kez de Mobil veri üzerinden uygulamaya giriş yapmayı deneyiniz.

Ama çoğu Bimcell ve Türk Telekom kullanıcıları bu durumdan oldukça rahatsız. Türk Telekom ise bu şikayetleri azaltmak için Sil Süpür uygulamasına ulaşılabilecekleri bir link paylaşmaya başladı. Hala düzelme olmuyorsa 444 1 444 numarasını arayarak sorunun giderilmesi için müşteri hizmetleriyle görüşmeniz fayda olacaktır.

Bimcell Sil Süpür Hangi Gün

Bimcell Sil Süpür hangi gün, Bimcell bedava internet uygulaması ile her hafta 1 kere hediye alma hakkına sahipsiniz. Bimcell Türk Telekom’un alt operatörü olduğu için ortak uygulama kullanmaktadırlar. Hafta da birden fazla sil süpür kampanyasından faydalanamazsınız.

Bimcell Hediye internet 2022 – Yeni Yıl Hediyesi

Bimcell TL Yükle

Bimcell Paket Tarifeleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri 444 4 551

googlehaberler