Bimcell Sil Süpür uygulaması aktifleşti. Bimcell Sil Süpür (Salla Kazan) nasıl yapılır ve hangi gün işte detayları.

Bimcell Bedava internet Veren Uygulama

Bedava internet Veren Uygulama

Bimcell bedava internet veren uygulamanın Sil Süpür bölümü ile hediyenizi alabilirsiniz. Bimcell bedava internet nasıl yapılır detaylı anlatıyoruz. Bimcell Sil Süpür yani bir çok kişinin bildiği salla kazan uygulaması sayesinde bedava internet ve hediye paketler alabilirsiniz. Bimcell bedava internet uygulaması ile her hafta 1 kere sil süpür bölümüne girerek hediyenizi alabilirsiniz.


Daha fazla Bimcell içeriği;


Bimcell Sil Süpür indir

Bimcell Sil Süpür indir

Sil Süpür APK indir

Bimcell hediye internet veren uygulamasının orijinal adı “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasıdır. Bimcell bedava internet uygulamasını uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulamayı Sil Süpür olarak değil, Online işlemler adında aramalısınız. Ayrıca uygulamanın son sürümünü aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Bimcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra giriş yapın. Giriş şifrenizi bilmiyorsanız kolayca şifre al linkinden alabilirsiniz. Uygulamaya başarılı giriş yaptıktan sonra bana özel bölümüne tıklayın. Bana özel bölümünden Sil Süpür kampanyasına tıklayın. Telefonunuzda Sil Süpür ekranı açılacak. Açılan buğulu ekranı parmağınızla silin. Sonrasında kazandığınız hediye ekranda belirecek. Hediyenizi bilgilendirme mesajı sonrasında kullanabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell Sil Süpür hilesi bulunmamaktadır. Bimcell hediye internet kazanma için; 40 TL yükle 2 GB kazan ve 50 TL yükle 5 GB kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

20 Comments

 1. EROL SAYAN on

  15 GB PAKET KULLANDIĞIM HALDE SİL SÜPÜR HER HAFTA 100 DAKİKA VERİYIR.SANKİ OTOMATİĞE BAĞLAMIŞLAR…

 2. Bimcel çok yalancı, faşist, hırsız bir kurum oldu.Abilerinden öğrendi.Dost L paketimi iptal etmek için her zaman mesaj gönderiyorlar.Yeni tarifeler zamlı olduğu için müşteriyi böyle kandırıyorlar.

 3. Sürekli dk veriyor iki hafta önce günlük GBverdi onun dışında dk bıktık artık başka tarifeye geçmek daha mantıklı sanki

 4. Birisi işte on

  100 dakkadan bıktım usandım artık dakkam ztn hiç değişmiyo hep 750 daha fazla verme bence dkkaları 500 e indirp interneti 5 6 gb ye çıkarın

 5. Sil Süpür uygulaması sadece Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Uygulamanın orijinal ismi “Türk Telekom Online İşlemler”

 6. Bimcell inde sil süpür ve çark gibi hediyeleri olmasını istiyoruz hediyeler olmadan İnterneti yetmiyor

 7. internet hic vermiyor surekli 100 dk veriyor net cok kullaniyom ayda 1 gb veriyor sadwce digerleri daha karli