Bimcell Sil Süpür 2022 (Salla Kazan) Kampanyası

Bimcell Sil Süpür 2022 bedava internet uygulaması ve Bimcell Salla Kazan kampanyaları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell bedava internet veren uygulamalar.

Bedava internet Veren Uygulama

Bimcell bedava internet veren uygulamanın Sil Süpür bölümü ile hediyenizi alabilirsiniz. Bimcell bedava internet nasıl yapılır detaylı anlatıyoruz. Bimcell Sil Süpür yani bir çok kişinin bildiği salla kazan uygulaması sayesinde bedava internet ve hediye paketler alabilirsiniz.

Bimcell bedava internet uygulaması ile her hafta 1 kere sil süpür bölümüne girerek hediyenizi alabilirsiniz. Bimcell Türk Telekom’un alt operatörü olduğu için aynı uygulamayı ortak kullanmaktadırlar. Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.

Bedava İnternet Veren Uygulama

Sil Süpür indir

Bimcell hediye internet veren uygulamasının orijinal adı “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasıdır. Bimcell bedava internet uygulamasını uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulamayı Sil Süpür olarak değil, Online işlemler adında aramalısınız. Ayrıca uygulamanın son sürümünü aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Sil Süpür APK indir

Bimcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra giriş yapın. Giriş şifrenizi bilmiyorsanız kolayca şifre al linkinden alabilirsiniz. Uygulamaya başarılı giriş yaptıktan sonra bana özel bölümüne tıklayın. Bana özel bölümünden Sil Süpür kampanyasına tıklayın. Telefonunuzda Sil Süpür ekranı açılacak. Açılan buğulu ekranı parmağınızla silin. Sonrasında kazandığınız hediye ekranda belirecek. Hediyenizi bilgilendirme mesajı sonrasında kullanabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür hilesi

Bimcell Sil Süpür hilesi bulunmamaktadır. Bimcell hediye internet kazanma için; 40 TL yükle 2 GB kazan ve 50 TL yükle 5 GB kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bimcell Paketler ve Tarife Yükleme

Bimcell Bedava internet

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

20 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu