Bimcell Yılbaşı Hediyesi 2021 ile yeni yıla internetsiz girmeyeceksiniz. Bimcell Yılbaşı bedava internet nasıl yapılır ve Bimcell kampanyası hakkında detaylar.

Bimcell Yılbaşı Bedava internet

Bimcell Yılbaşı hediyesi internet kampanyası ve Bimcell Bedava internet nasıl yapılır kısaca anlatıyoruz. Bimcell 2021 yılına girerken özel bir kampanya düzenlemedi. Fakat Bimcell bedava internet kazanmak için diğer kampanyalarına göz atabilirsiniz. Bimcell aboneleri sadece bu kampanyalar ile bedava internet kazanabilir. İşte Bimcell bedava internet kampanyaları hakkında detaylar.

Bimcell Yılbaşı Bedava internet

Bimcell Yeni internet Paketleri

Bimcell yılbaşı internet paketleri ilginizi çekecektir. Bimcell ek internet paketler neler ve bimcell internet paketi nasıl yapılır aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Bimcell internet paketleri aylık paketlerdir. 1 GB internet paketi 11 TL almak için 1GB yazıp 4551’e gönderin. 2 GB internet paketi 18 TL almak için 2GB yazıp 4551’e gönderin. 5 GB internet paketi 26 TL almak için 5GB yazıp 4551’e gönderin. 10 GB internet paketi 36 TL almak için 10GB yazıp 4551’e gönderin.

Öğrencilere Özel 6 GB internet

Bimcell EBA 6 GB bedava internet almak için kısa mesaj atmanız yeterli. Bimcell EBA internet paketi sadece EBA sisteminde geçerlidir. Bimcell EBA 6 GB bedava internet almak için; BTK Akademi yazıp 5555’e gönder. Ayrıca Türk Telekom Online işlemler uygulamasından da bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Bimcell Yeni Abonelere 9 GB Bedava internet

Bimcell’e yeni gelen aboneler 9 GB bedava internet kazanıyor. Bimcell aylık 9 GB internet 300 Dakika ve 300 SMS anında hattınıza tanımlansın. BIMCELL BONUS yazıp 4551’e ücretsiz kısa mesaj sonrasında hediyeniz hattınıza yüklenecektir.

Bimcell bedava internet uygulaması var mı? Bimcell Sil Süpür başlığına tıkla.

Yeni kampanyalar ve hediyeler için; Bimcell Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

Comments are closed.