BiP internetsiz Mesajlaşma

Bip internetsiz mesajlaşma nasıl yapılır ve Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone BiP internet olmadan nasıl kullanılır işte bütün detayları.

BiP mesajlaşma uygulamasını bütün operatörlerden kullanabilirsiniz. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom iş birliği ile BiP ve Yaay mesajlaşma uygulamalarını internetsiz kullanabilirsiniz.

BiP indir, Kazan! Ücretsiz Mesaj ve Arama Yap

Turkcell ve Türk Telekom aboneleri ek paket almadan ve tarifeleri fark etmeksizin internetsiz mesajlaşabilir. Şubat sonuna kadar geçerli olan internetsiz mesajlaşma kampanyasından bütün aboneler otomatik yararlanbilir. Ekstradan kayıt olmanıza gerek yok. Bu kampanya tamamlandıktan sonra BiP uygulamasından internetsiz mesajlaşma yapılamaz.

Not: Wife bağlantısı ile BiP uygulamasından mesajlaşma yapabilirsiniz.

Vodafone internetsiz mesajlaşma nasıl yapılır? Vodafone aboneleri sadece RED PASS iletişim tarifesinde olanlar internetsiz mesajlaşabilir. Vodafone RED PASS iletişim paketinde olmayanlar BiP ve Yaay uygulamalarını internetsiz kullanamazlar.

Vodafone Bol internetli Tarifeler Faturasız 2021

Garanti hediye çarkı uygulaması Vodafone Yanımda indir başlığına tıklayın.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava internet kategorisini ziyaret edin.

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu