BiP Meet Uzaktan Toplantı

Turkcell BiP Meet uzaktan toplantı uygulamasını kullanıma sundu. BiP Meet ücretsiz nasıl kullanılır ve BiP Meet nasıl indirilir işte detayları.

Uzaktan eğitime katılan ve evden çalışanlar için harika bir toplantı programı. BiP Meet ile her yerden online toplantı yapabilirsiniz. BiP Meet ücretsiz indirmek ve diğer detayları.

BiP Meet Nedir?

Turkcell yerli uzaktan toplantı uygulaması yaptı. Turkcell hızlı ve güvenilir uzaktan toplantı çözümü BiP Meet kullanabilirsiniz. Ücretsiz üye olup, ister aileniz ile bir araya gelebilir, isterseniz iş toplantılarınızı buradan yapabilirsiniz. Üstelik, BiP Meet ile toplantıya katılmak üyelik gerektirmiyor. BiP Meet, Türkiye’nin hızlı, güvenli ve ücretsiz uzaktan toplantı çözümüdür. Bilgisayarlarınızın Chrome ve Opera web tarayıcısı üzerinden https://bipmeet.com/ adresini ziyaret ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BiP Meet Ücretli Mi?

BiP Meet Ücretli Mi?

Turkcell BiP Meet toplantı uygulaması ücretsizdir. BiP Meet’e üye olmanızın ardından 30 gün içerisinde kullanabileceğiniz 1er saat uzunluktaki 50 adet toplantı (50 toplantı/ 1saat) size tanımlanacaktır. BiP Meet operatör bağımsız olarak tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. 

Ücretsiz BiP Meet Toplantı İndir

BiP Meet toplantı programını ücretsiz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. BiP Meet uygulamasının windows ve mac versiyonları bulunmaktadır. BiP Meet windows programını indirmek için buraya tıklayın. BiP Meet mac programını indirmek için buraya tıklayın. BiP Meet toplantı uygulaması ücretsizdir.

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu