Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın (En Etkili Yöntem)

Sevgilinizin sizi sevmesinden şüpheliyseniz bunu sonuca nasıl kavuşturacağınızı ve sizi sevip sevmediğini nasıl anlayacağınız konusunda bilgilendiriyoruz. Tanımadığın bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın, test edilmiş yöntemleri gelin birlikte inceleyelim.

Kadınlar tarafından bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun yanıtı geçmiş yıllardan beri merak edilen konular arasındadır. Sevdiğiniz kişinin sizlerden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabileceğinizi sizler için ele aldık. 

Bir erkeğin seni sevip sevmediği anlamak zor olsa da bu mümkündür. Bazı kişiler sevdiklerini hemen gösterebilse de bazı erkekler bu konularda daha içine kapanık olabilir. Bazen sevgiliye soru sorarak onun düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Seninle vakit geçirirken davranışları, fedakarlık göstermesi aslında sevdiğini gösteren en büyük davranışlar arasında sıralanmaktadır. Karşı tarafın sizi sevip sevmediğini anlamak için dikkat etmeniz gereken maddeler şu şekildedir; 

 • Sizin ne hissettiğinizi, duygularınızı ve söylediklerinize önem veriyorsa sizi sevdiği anlamına gelir. Akıl vermek yerine yanınızda olarak sizlere iyi hissettirmeyi tercih ederler. 
 • Çevrenizdekilere ve ailenize nasıl davranış sergilediğini sorgulayın. Sizleri yalnızlaştırarak kendi tarafına mı çekiyor yoksa çevrenizdekilere saygı mı gösteriyor? 
 • Öfkelendiği ya da sinirlendiği zaman üste çıkmak yerine söylediklerinize kulak veriyorsa sizleri seviyor demektir. Öfkelense de sizleri kırmak yerine sinirini geçtikten sonra sizlerle iletişime geçiyorsa sizleri sevdiği anlamına gelir. 
 • İlk tanıştığınız zaman ya da ilk haftalarda sizden nude istemiyorsa,
 • Zamanı yokken bile sizlere vakit ayırabiliyorsa sizlere değer veriyor anlamına gelir. 

Sevildiğini Nasıl Anlarsın

Sevildiğini nasıl anlarsın 

Karşı tarafın sizi sevdiğini birkaç adımla kolayca öğrenebilirsiniz. Bazen söylenilen maddelere inanmak yerine karşı tarafın sözlerine inanılır. Ancak şunu unutmamanız gerekir. Sözler tüm gerçekliği yansıtmaz davranışlar ise tüm hissiyatların bir aynasıdır. İlk olarak sizlere davranışlarını gözlemlemeniz gerekir.  

 • Davranışlarınıza, kıyafetlerinize, konuşmalarınıza saygı gösteriyorsa, 
 • Zor duruma düştüğünüz de ya da iyi gününüzde yanınızda oluyor ve sizleri yargılamıyorsa,  
 • Randevu planlamasını yapıyor ve istediğiniz yerlere götürüyorsa, 
 • Hayatınızı daha iyi hale getirmek istiyorsa, 
 • Herhangi kötü şakanızda ya da kötü bir davranışınızda sizi yargılamıyorsa, 
 • Hayatınız hakkında sana soru soruyorsa, 
 • Ona ihtiyacınız olduğunda sizlerin yanında oluyorsa büyük ihtimalle sizleri seviyordur.  

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın 

Bir erkeğin sevdiğini anlamak için en iyi çözüm yolu davranışlardır. Ancak bazen sevdiğiniz kişi sürekli yanınızda olmayabilir. Bu yüzden uzakta olan ve davranışlarını göremediğiniz bir erkeğin sizleri sevdiğini bazı maddeler sayesinde görebilirsiniz. 

İlk olarak sizlere nasıl hissettirdiğini düşünün. Sizi baskılıyor ve sadece kendine bağımlı hale getirmeye çalışıyorsa o ilişkiden kaçın. Ancak sizi baskılamadan her dediğinize saygıyla karşılık verebiliyorsa, bazı konularda fedakarlık yapmayı tercih ediyorsa sizleri sevdiği anlamına gelir. Telefonla konuşurken hayatınızı merak ediyorsa ve üstünüzde güç gösteri yapmak yerine her konuda destek olabiliyorsa sevdiğinin en büyük göstergelerinden biridir. Öfkelendiğinde bile sizleri kırmak yerine sakinleştikten sonra sizlerle iletişim kurması da bu maddeler arasındadır.   

Sevdigin Erkeğin Seni Düşündüğünü Nasıl Anlarsın

Sevdigin erkeğin seni düşündüğünü nasıl anlarsın 

Sevdiğin ve aşık olduğun bir kişinin sen düşüp düşünmediğini merak ediyor olabilirsin. Karşı tarafla iletişim halindeysen ancak karşı taraf sana olan duygularını göstermiyorsa birkaç maddeyle kolayca öğrenebilirsiniz.  

 • Bir grup içerisinde konuşurken ya da herhangi bir işle meşgulken karşı taraf sürekli size bakıyorsa, 
 • Söylediğiniz önemli kelimeleri ya da hayatınız hakkında bilgileri hatırlıyorsa, 
 • Canınız sıkkınken anında neden keyifsiz olduğunu sizlere soruyorsa, 
 • Başkalarının düşüncelerini değil sadece sizin düşüncelerinizi önemsiyor ve dinliyorsa, 
 • Gittiğiniz ortamlarda ve mekanlarda olmaya çalışıyorsa sizi önemsediği ve düşündüğü anlamına gelir.

Evli Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Evli bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın 

Her erkeğin davranışları ve karşı tarafa tutumu farklıdır. Ancak bir erkeğin sizi düşünüp düşünmediği merak ediyorsanız sizlere saygı duyup duymadığına, sizlere iyi hissettirip hissettirmediğine bakın. Bazen erkekler karşı tarafı elde etmek için yalandan da olsa ilgi gösterisinde bulunur. Bunu fark edip etmediğiniz oldukça önemlidir.  

Bir erkek ne kadar sinirlense de sizleri kırıp kırmadığına dikkat edin. Sizin nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığınızı biliyor ve bu konuda ne kadar saygı gösteriyor inceleyin. Sen ne bilirsin cümlesi yerine sen de fikrini söyle nasıl yapalım diyebiliyorsa sizleri seviyordur. Seven insan karşı tarafı küçük görmez ya da kalbini kıracak davranışlardan kaçınır. Sizlerle vakit geçirmek için dolu zamanında bile yer ayırabiliyorsa ve sizleri mutlu etmek için elinden geleni yapabiliyorsa bu erkek sizi seviyordur.  

Okulda Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Okulda bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın

Okulda bir erkeğin sizi sevip sevmediğini anlamak için genellikle bakışlar kullanılır. Sizlere gizli gizli bakıyorsa ve sürekli sizlerle iletişim haline geçmek istiyorsa muhtemelen sizleri seviyordur. Sizin bulunduğunuz ortama gelmeye çalışıyor ve sürekli çevrenizde bulunuyorsa sizden hoşlandığı anlamına gelebilir. Ancak her erkeğin tutumu ve davranışının farklı olduğunu unutmayın. Bazı erkekler ilişki konusunda içe kapanık olduğu için duygularını belli etmemeye çalışır.  

Hoşlandığınız erkek duygularını belli edemeyen bir insan olsa bile gözlerine laf anlatamaz. Sizlere bakarken sürekli olarak karşı tarafı yakalıyorsanız ve siz baktığınız zaman gözlerini geri çekiyorsa size karşı bir duygusu olabilir. Seninle konuşmaktan ya da olduğun ortama gelmekten keyif alıyorsa ve sürekli bu davranışı sergiliyorsa seni sevdiği düşünebilirsin. Erkeğin seni sevdiğini net bir şekilde anlamak için karşı tarafın gelip duygularını göstermesi gerekir.  

Bir Erkeğin Sizi Kullandığını Nasıl Anlarsınız

Bir erkeğin sizi kullandığını nasıl anlarsınız 

Karşı tarafın sizi üzeceği ve sizleri kullandığını nasıl anlayabilirsiniz? Aslında birkaç davranışı ve sözlerinden dolayı sizleri sevmediğini sadece kullandığını kolayca öğrenebilirsiniz. Peki nasıl? 

 • Kıyafetlerin, çevrendeki insanlar, iş gibi her konuda inatlaşarak kendi dediğini sizlere kabul ettiriyorsa, 
 • Senin eşyalarını izin almadan karıştırıyorsa, söylediğin cümlelere saygı göstermiyorsa, 
 • Komik gelen bir olayı anlattığınız zaman bunun neresi komik, sen bunlara mı gülüyorsun gibi tepkiler veriyorsa, 
 • Sizleri aşağılıyor, eziyor ve üstünüzde güç gösterisi yapıyorsa, 
 • Öfkelendiğinde ya da sinirlendiğinde küfürlü konuşmalar sergiliyorsa, 
 • Çevrenizde bulunan insanlardan sizleri uzaklaştırıyorsa, 
 • En önemlisi size şiddet uyguluyorsa bu erkekten hemen kaçmanızı tavsiye ediyoruz.  

Hayatınızı güzelleştirmek yerine hayatınızı zindana çeviren insanları tercih etmeyin. Ne kadar çok karşı tarafı sevseniz bile sevginin bir gün bittiğini ama saygının sonsuza kadar devam ettiğini unutmayın.

Sevişirken Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın (Kızların Yorumları)

Sarılırken Kendine Bastıran Erkek – Erkeğin Fiziki Hareketlerinin Anlamları

 

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥