Bir Erkek Bir Kadını Neden Çok Arzular – Hangi Kadınları Daha Çok Arzular

Bir erkek bir kadını neden çok arzular sorusunu merak ettiğinizi biliyoruz. İlişkilerde önemli bir yere sahip arzu konusundaki tüm detaylar..

İlişkilerde arzu oldukça önemli bir yere sahiptir. Karmaşık ve çok yönlü bir duygu olan arzuların tek bir nedeni olamaz. Fiziksel çekim, duygusal bağ, yakınlık durumu gibi birçok neden arzuya neden olabilir. Erkeğin karakteri ve yapısına göre arzuladığı kadın farklılık gösterir. Bazı seven erkek duygusal olarak kadını arzularken bazı erkekler kadının fiziksel yönünden dolayı sadece cinsellik için kadını arzular.

İlişkideyken her iki tarafında birbirini arzulaması oldukça normaldir. İki kişi arasında sevgi, aşk ve fiziksel bir çekim varsa arzu kesinlikle olacaktır. Erkekler kadınlara göre daha çok arzu duygusunu barındırır. Bunun sebebi ise iki cinsiyetin birbirinden farklı olması. Kadınlar aşka ve sevgiye daha çok önem verirken erkekler cinsellik konusuna kadınlara oranla daha fazla önem verir. Buda arzu duygusunu ortaya çıkartır.

Bir Erkek Sürekli Seni Arzuluyorsa

Bir erkek sürekli seni arzuluyorsa

Erkekler karşı tarafı sevse de sevmese de arzulayabilir. Arzulamak için erkeğin karşı tarafı sevmesi gerekmiyor. Erkekler sevdiği kadını arzuladığı gibi fiziksel hoşlantıdan kaynaklı da ortaya çıkabilir. Erkek kadını gördükten sonra beğenirse arzulamaya başlar. Arzu duygusuyla birlikte erkek kadına aşık olabilir. Erkek kadın gibi hemen aşık olmaz.

Erkeğin aşık olması için zamanın geçmesi gerekir. Kadının ilgisi, kişiliği ve davranışları erkeği aşık eder. Ancak erkek ilk başlarda hiçbir kadına aşık olmaz sadece arzu hisseder. Tanıştıktan hemen sonra sürekli sizi arzuluyorsa bunun gerçekten sevgi olup olmadığını asla bilemezsiniz.

Bir Erkek Bir Kadını Arzuladığını Nasıl Belli Eder

Erkeklerin kadını arzulama nedenleri farklılık gösterdiği gibi arzulama belirtileri de farklılık gösterebilir. Kullanan erkek ya da seven erkek karşı tarafa karşı arzu hisseder. Ancak insanoğlu çoğu hareketini gizlemeye çalışsa da başarılı olamaz. Erkeklerin bir kadını arzuladığını belli eden davranışları şu şekildedir;

  • Gözlerinizle sık temas halinde bulunurlar,
  • Sürekli iltifat ederek sizi beğendiğini göstermeye çalışır,
  • Konuşurken gözleri dudaklarınıza yönelir,
  • Yan yana oturduğunuzda vücudu size doğru yönelir,
  • Baş başa kalabileceğiniz planlar yapar,
  • Sürekli size dokunmaya çalışıyorsa,
  • Sizinle konuşurken dudaklarını yalıyorsa sizi arzuladığını gösterir.

Erkekler Hangi Kadınları Arzular

Erkekler hangi kadınları arzular

Erkeklerin yapısı ve karakterine göre arzu duyduğu kadınlar değişiklik gösterir. Bazı erkekler ince vücuda sahip kadınlardan hoşlanırken bazı erkekler balık etli kadınlardan hoşlanır. Her erkeğin arzuladığı kadın farklıdır. Sert ve ciddi görünümlü kadınları arzulayan erkekler olduğu gibi cilveli ve sıcak kadınlardan hoşlanan erkeklerde vardır. Bu tamamen erkeğin yapısı ve karakteriyle alakalı bir durumdur.

Erkeğin dikkatini çekmek istiyorsanız kendiniz olmalı ve her zaman özgüvenli davranmanız gerekir. Kıyafetlerinize özen göstermeli ve her zaman bakımlı olmanız gerekir. Erkekler genellikle özgüven sahibi, cilveli ve kendinden emin olan kadınları arzular. Erkekler neden daha çok arzular konusu hakkında sorularınız ve görüşleriniz varsa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥