BLZ Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

BLZ Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. BLZ Coin yorum nasıl okunmalı ve BLZ Coin nedir işte detayları.

SAO Coin Geleceği – Sator Coin Yorum

Uma Coin Geleceği – Uma Coin Yorum

Blz coin geleceği - bluzelle coin yorum 2021

Bluzelle Nedir?

BLZ Coin Geleceği platformu tüm sanatçılar, müzisyenler ve bunların dışında herkes için oluşturulmuş merkeziyetsiz bir bulut depolama platformu ve metaserve evrenidir. Bluzelle platformu tüm içerik sahiplerine tam olarak kontrol vererek onların fikri mülkiyetine saygı duyacakları ve onların tüm içeriklerini telif haklarıyla saklayacağını beyan eder.

 Aynı zamanda bir metaserve evreni olan Bluezella platformu ileride bu evrenden sanatçıların içeriklerini sanal sergilerde görüntüleyebilmezi sağlayacak ve bu sanat eserlerini NFT olara paltformun yerel kripto para birimi olan BLZ Coin ile satın alabilme imkanı sunacak. Buda hem yaratıcıların sanat eserlerini son derece gizlilikle korurken hemde onların maddi bir gelir sağlamalarını sağlayarak kendi metaserve evreninde kullanıcıların sosyalleşmelerini sağlayacak.

Bluzelle platformunun iki kurucu ortağı ise Pavel Bains ve Neeraj Murarka’dır. İki ortakda daha önceden bir çok başarılı projede yer almış ve sonunda DeFi dünyası için vazgeçilmez bir platform yaratmak adına bir araya gelerek Bluzelle platformunu kurmuşlardır.

Geçtiğimiz haftalarda dünyaca ünlü sosyal medya devi Facebook’un CEO’su Mark Zuckemberg ileride sanal evrenlere verdiği önemi göstermek için Facebook’un adını Meta olarak değiştirmiş ve metaserve tabanlı coin projelerinin ani yükselişler göstermesini sağlamıştı.

Bir Metaserve tabanlı proje olan Bluzelle platformunun yerel kripto para birimi BLZ Coin’de bu yükselişle fiyatını biranda iki katına çıkarmıştır.

Bluzelle platformunun yatırıcımcıları arasında ise Disney, Sony, Google, Lutfhansa, Electronic Arts Gibi dünyaca ünlü bir çok şirket bulunmaktadır.

Pulsepad Coin Geleceği – PLSPAD Coin Yorum

Cate Coin Geleceği – Cate Coin Yorum

BLZ Coin Nedir

BLZ Coin, Bluzelle platformunun yerel kripto para birimidir. Bluzelle’nin merkezi olmayan ve gizliliğe büyük önem verdiği depolama platformunda ödeme birimi olarak kullanıcılar BLZ Coin aynı zamanda ileride platformun Metaserve evreninde hem ödeme yöntemi hemde kullancı ve yatırımcılara ödül sistemi olarak kullanılacaktır.

Blz Coin Sınırsız Mı

Hayır, BLZ Coin sınırsız değil. Şuan da piyasa da toplamda 310.566.282 adet BLZ Coin dolaşımdadır. BLZ Coinin toplam arz miktarı ise 500.000.000 adettir. BLZ Coinin arzmiktarı biraz fazla olsa bile fiyat bakımında metaserve evren projelerinin geleceğinin parlak olmasından dolayı fiyat bakımından olumlu yansıyacaktır.

BLZ Coin Güvenilir Mi

BLZ Coin, Ethereum blockchain teknolojisinin  altyapısıyla şifreleme oluşturan bir coindir. Ethereum’un Bitcoin’den sonra en güvenilir kripto para birimi olduğunu düşünürsek BLZ Coin güvenilir diyebiliriz. Ayrıca blz coin 2019 yılından bu yana dünyaca ünlü bir çok borsada işlem görmekte  bu durumda BLZ Coinin güvenilirliğini bizlere kanıtladığını göstermektedir.

BLZ Coin Hangi Borsada

BLZ Coin nereden alınır; BLZ Coin dünyaca ünlü bir çok borsada listelenmiştir bu borsalardan bazıları Binance, Mandala Exchange, Huobi Global, MEXC, Coin Tiger, Hutcoin Global, ZT, Gate.io ve Uniswap borsalarıdır.

BLZ Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından olan BtcTürk ve Paribu’da listelenmemesine rağmen Türk borsası olan Bitexen borsasında listelenmiştir.

BLZ Coin Yorumları

BLZ Coin yorumlarına baktığımız zaman 2019 yılından beri borsalarda listelenmiş ve işlem gören, güvenilirliğini kanıtlamış, yatırımcılaı arasında Sony, Google, Disney ve EA gibi dünyaca ünlü şirketler olduğunu görüyoruz.

BLZ Coin’in öncelikle merkezi olmayan bir depolama birimi olarak ortaya çıktığını daha sonra ise teknolojik gelişmelere ayak uydurarak metaserve alanına giriş yaptığını görüyoruz. Metaserve projelerinin ileriki yıllarda çok daha popüler olacağını düşünürsek BLZ Coin’in de yatırımcılar tarafında ilgiyle takip edildiğini ve bu ilginin gün geçtikte daha da fazla artacağını öngörüyoruz.

BLZ Coin Grafik

BLZ Coin grafiklerine baktığımızda Bluzelle platformunun metaserve evrenine giriş yapacağını açıkladıktan sonra ani yükseliş gösterek fiyatını iki katına katladığını görüyoruz. Bu durum ise yatırımcıların metaserve projelerine olan ilgisini kanıtlıyor.

BLZ Coin platformu depolama alanında olduğu gibi metaserve evreninde de kendini kanıtlayabilirse ileriki yıllarda fiyatında çok ciddi bir yükseliş trendine gireceğini öngörüyoruz. Aynı zamanda platformun ana ortakları arasında uluslar arası şirketlerin bulunmasıda Bluzelle platformuna olan güveni arttırıyor. Bütün bu sebepleri bir araya getirdiğimizde ise BLZ Coin’in yatırımcıların ilgisini korumasını bekliyoruz.

Kripto Para Haberleri

Bitcoin Kaç Dolar

Güvenilir Kripto Para Borsası

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥