BNB Coin Geleceği 2022 – Binance Coin Yorum

Binance Coin geleceği ve Binance Güvenilir Mi? hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. BNB Neden Alınır? işte detayları.

Binance Coin Alınır Mı? BNB Geleceği 2021

Binance coin alınır mı sorusu, yatırımcıların yanıtını aradığı sorulardan biri kripto para borsasının nabzını tutan sitelerden biri olan Binance ‘nin kendi bünyesinde piyasaya sürdüğü bu coin, reel para karşılığında göstermiş olduğu hızlı yükseliş ile dikkatleri üzerine topluyor. Bu nedenle pek çok yatırımcı, dev şirketin işlem hacmini göz önünde bulundurarak bu yeni coine yönelmiş durumda.

BNB Coin Fiyatı

BNB Coin fiyatı 5.244,45 TRY’dir. BNB coin son 24 saatte 0.68% değişim gösterdi. BNB coin günlük işlem hacmi 25.635.960.675 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 4. sıradadır.

  • 1 BNB Coin Kaç Dolar; $387,77 USD’dir. Son 24 saatte 0.68% oranında değişti.
  • 1 BNB Coin Kaç TL; ₺5.244,45 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.68% değişim gördü.

Binance Güvenilir Mi?

Binance tarafından ilk kez 2017 yılı itibariyle piyasaya sürülen BNB, 0, 11 dolar ile piyasaya sürülmüştü. 4 yıl içerisinde market hacmi yaklaşık olarak 2, 154,530,537 dolar olan BNB bu dev hacim ile piyasada bulunan tüm coinler arasından en değerli 9. Coin olarak karşımıza çıkıyor.

Binance güvenilir mi sorusu ile ilgili olarak yatırımcılar genel anlamda güvenilir olduğu yönünde yanıtlar veriyor. Üzerinde yıllardır işlem yapan kullanıcılar, dönem dönem teknik ve sistemsel bir takım aksaklıklar yaşasalar da, Binance’ın güven verici bir profili olduğunu düşünmekte ve işlemlerini bu site üzerinden gerçekleştirmekte kararlı.

BNB Neden Alınır?

BNB Coin Neden Alınır?

BNB piyasaya adım attığı ilk gün itibariyle Binance sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Dev finans şirketi tarafından piyasaya sürüldüğü ilk gün itibariyle tamamı Binance tarafından üretilen BNB’nin yaklaşık olarak %50’lik bir kısmı doğrudan halka satılmıştı. BNB Neden Alınır sorusunun yanıtını yine kullanıcılar,

  • Market hacminin yükselişine
  • Ardındaki şirketin oluşturduğu güven algısına ve
  • Ardında dev bir şirketin gücünün olması ile ilişkilendiriyor.

Yatırımcıların pek çoğu incelikli olarak şirkete güvendikleri için, söz konusu coinin yatırım bazında ciddi inişlere tabi olmayacağı kanaatinde. Geçtiğimiz dört yıl içerisinde gelen analizler de bu tezi doğruluyor.

Win Coin Geleceği

BNB Coin Neden Alınmaz?

Kripto para piyasalarına yatırım yapmak her yatırım aracında olduğu gibi bir takım risklere tabidir. En bilinen risk yüksek oranda yatırımların değişken piyasa koşullarından daha yıkıcı bir biçimde etkilenebilmesidir. Dolayısıyla BNB neden alınmaz sorusuna karşılık bu geçerli bir yanıt olacaktır.

Şunu da belirtmekte fayda var bu risk sadece söz konusu coin için geçerli olan bir durum değil. Tüm coinlerin ani çıkışlara tabi olabilmesi gibi ani inişleri de görmesi gibi durum olasılık olarak her zaman varlığını sürdürecek.

Binance proya nasıl geçilir?

Bitcoin nasıl oynanır?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.