BNX Coin Geleceği 2022 (HAZİRAN) – BinaryX Coin Yorum

BNX Coin Geleceği ve BNX Coin yorum nasıl okunmalı detaylı bilgilendiriyoruz. BNX Coin Nedir ve BNX nereden alınır işte detayları.

BinaryX (BNX), son zamanlarda hızla artan NFT oyun projelerinin ve oyna-kazan oyunlarının son örneklerinden birisidir. Cyber Dragon oyunu çevrimiçin web browser tabanlı bir oyun projesi olup bu oyunun kendi yerel altcoin birimi ise BinaryX (BNX)’tir. Cyber Dragon oyununda oyuncular kendi kahramanlarını yaratıp bu kahramanlarla zindanlara girip bu zndanlarda madencilik yaparlar.

BNX Coin Kaç TL

BinaryX Coin fiyatı 1.988,79 TL’dir. BinaryX coin piyasa değeri 4.023.127.571 TL’dir. BinaryX coin son 24 saatte 1.58% değişim gösterdi. BinaryX coin günlük işlem hacmi 297.785.755 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 225. sıradadır.

1 BNX Coin Kaç Dolar; BNX Coin şuan $118,26 değerindedir. Son 24 saatte 1.58% oranında değişti.

1 BNX Coin Kaç TL; BNX Coin anlık fiyatı ₺1.988,79 olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.58% değişim gördü.

BNX Coin fiyat performansı;

DönemFiyatıDeğişim
Mayıs 2022$131,66,3%
Nisan 2022$123,886,82%
Mart 2022$62,9158,85%
Şubat 2022$24,318,54%
Ocak 2022$20,5-67,77%

Cyber Dragon Oyunu Nedir ?

Cyber Dragon oyunu her oyunucunun bir kahraman yaratıp bu kahramanlarla zindanlarda madencilik yapmasına olanak tanıyan oyna-kazan türünde bir oyundur.

Oyuncular bir kahraman yaratabilmek için öncelikle 1 BNX Coin öderler. Daha sonra bu kahramanı seviye atlatabilirler fakat seviye atlatabilmeleri için altın ve BNX ödemelerine ihtiyaç duyarlar. Seviye ne kadar yüksek olursa o kadar fazla altın ve BNX coin tüketmeniz gerekir.

Kahramanın seviyesini yükseltmek, gücü ve madencilik hızını büyük oranda arttıracaktır.Yaptığınız madencilikle ve zindan meydan okumalarıyla eşşis NFT’ler, altın, ve BNX Coin kazanabileceksiniz.

SDN Coin Geleceği – SDN Coin Yorum

CKB Coin Geleceği – Nervos Coin Yorum

BNX Coin Geleceği - BinaryX Coin Yorum 2021

BNX Coin Nedir

BinaryX (BNX) Coin Cyber Dragon oyununun yerel kripto para birimidir. Oyunda harcayacağınız para ve kazandığınız ödüller BinaryX (BNX) Coin üzerinden takas edilir. BinaryX (BNX) Coin son zamanlarda metaserve coinlerine ilginin artması ile oldukça popüler hale gelmiştir.

BNX Coin Güvenilir Mi

BNX Coin Güvenli mi; Binance Smart Chain teknoloji ile şifreleme yapan BinaryX (BNX) Coin oldukça güvenilir diyebiliriz.

BNX Coin Sınırsız Mı

BNX Coin Sınırsız Mı? Hayır, BNX Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplam 2,022,897.57 adet BNX coin arzı bulunmakta. BinaryX (BNX) Coin’in toplam arzı ise 21,000,000 adet coindir.

BNX Coin Geleceği - BinaryX Coin Yorum 2021

BNX Coin Hangi Borsalardan Satın Alabilirim

BNX Coin nereden alınır; Bnx Coin şimdiye kadar kendini kanıtlamış ve birçok borsada listelenmeyi başarmıştır. Bu borsalar ise başta Binance olmak üzere PancakeSwap, MEXC Global, LBANK, BabySwap, Dodo BSC, Mandala Exchange, CoinW, ZT ve Gate.io’dur. Bu borsalar haricinde BinaryX (BNX) Coin birçok borsada listelenmiştir.

BNX Coin Yorum 2022

BinaryX (BNX) Coin yorumlarına baktığımızda NFT oyun projelerinin veoyna-kazan oyun türlerinin dünyada çok daha fazla popüler olmaya başladığını görüyoruz bu durum ise Cyber Dragon oyunu ile ortaya çıkan BinaryX (BNX) Coin’in gelecekte çok daha iyi yerlere gelebileceğini gösteriyor.

BNX Coin Grafik

BinaryX (BNX) Coin grafiklerine baktığımızda son zamanlarda metaserve evreninin popüler hala gelmesi ile bir çok coinin fiyatının artmasına sebep oldu. BNX Coin’de Cyber Dragon oyunu ile metaserve evrenindeki yerini öncelikle aldı. Şuan da yaklaşık olarak 1 BNX 1.430TL civarında olan BNX coinin fiyatı gibi grafikleri güzel bir performans gösteriyor. Arzının 21 Milyon adet coinle sınırlı olmasıda BinaryX (BNX) Coin için müthiş bir fiyat avantajı sağlıyor.

Bitcoin gibi sınırlı arzı olduğundan dolayı oyna-kazan oyunlarına ilgi arttıkça BNX Coinin de fiyatı artmaya devam edecektir. Bu durumda BNX coine erkenden yatırım yapan yatırımcılar için ileride çok güzel fırsatlar yaratacaktır.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

6 Yorum

    1. 48 saatde coinler arasında en cok zarar eden coin oldu resmen dib yaptirdılar coine 70 den girmistim param pul oldu 2 gecede

  1. BNX Coin Geleceği ya bizi olumlu yönde güzel etkileyecek ya da olumsuz yönde tüm yatırımımız çöp olacak arkadaşlar. Tehlikeli bir coin mi inanın çözemedim. Ancak analiz ettiğime göre biraz karışık bir yapısı mevcut. BinaryX Coin Yorum 2021 okuyarak yatırım yapılabilecek bir coin olarak gözükmüyor. Bu nedenle arkadaşlar kesinlikle dikkat etsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu