BSW Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Biswap Coin Yorum

BSW Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. BSW Coin nedir ve Biswap coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

BSW Coin, Biswap platformunun yerel kripto para birimdir. Biswap ise BEP-20 tokenlerinin değişimini sağlayan bir platformdur. Takas borsası olarak işlem yapan bu platformun amacı, piyasadaki lider DEX borsası olmaktır. Büyük borsalarda listelemesinin ardından fiyat grafiği yükselişe geçen ve çok sayıda yatırımcının dikkati çeken BSW Coin Nedir sorusunu ve projesinin detaylarını açıklayalım;

BSW Coin Kaç TL, Anlık

Biswap Coin fiyatı 6,54 TRY’dir. Biswap coin son 24 saatte 0.61% değişim gösterdi. Biswap coin günlük işlem hacmi 295.935.944 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 271. sıradadır.

BSW Coin Kaç Dolar; $0,364244 USD’dir. Son 24 saatte 0.61% oranında değişti.

BSW Coin Kaç TL; ₺6,54 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.61% değişim gördü.

BSW Coin En Yüksek

BSW Coin en yüksek $2.1 seviyesini 12 Ağustos 2021 tarihinde gördü.

BSW Coin En Düşük

BSW Coin en düşük $0.30 seviyesini 12 Ekim 2021 tarihinde gördü.

BSW Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. BSW Coin geleceği fiyatı ne olur?

DönemFiyatıDeğişim %
Temmuz 2022$0,33406,85%
Haziran 2022$0,3126-48,35%
Mayıs 2022$0,6052-42,01%

BSW Coin Nedir?

Biswap, Binance Smart Chain ağına bağlı olan BEP-20 tokenlerinin takasının yapılabildiği merkezi olmayan bir değişim borsasıdır. Bu borsada kullanıcılar, üç tip sevk sisteminden ve en düşük işlem ücretlerinden faydalanabilir. Borsanın yerel belirteci ise BSW Coin’dir. Bu coin ve platformun sunduğu avantajlar hakkında şöyle açıklama yapabiliriz;

 • BSW Coin, Biswap topluluğunun likidite ihtiyaçlarının karşılaması amacıyla görev yapar.
 • Platformda stake edilebilen BSW, kullanıcılarına pasif gelir elde etme imkanı sağlar.
 • Yüksek kaliteli hizmet sunan Biswap borsası, %0,1 oranında düşük işlem maliyetine sahiptir.
 • Platformun kullanıcıları Launchpools’da yani ön satış havuzunda, en kolay kripto para kazanmanın yoluna ulaşabilmektedir.
 • Platformda token takasları, çiftlikler, lounchpool, çekilişler ve NFT kazancı gibi ürünler sunulur.
 • Biswap, likidite sağlayıcılar için yüksek verim ve yüksek hız sağlar.
 • Platformda, tavsiye sistemi bulunur. Bu sistemle davet edilen her arkadaşın galibiyetinden %3 oranında ödül kazanılır.
BSW Coin Yorum Haberleri

BSW Coin Yorum Haberleri

BSW Coin yorum haberlerinde, DEX borsaları arasında en düşük işlem ücretlerini sunacağını vaat etmesinden bahsediliyor. Ayrıca bu platform, yüksek kaliteli ürünleri ile Defi sitemindeki yeniliklere bağlı kalacağına da söz veriyor. Bu vaatler, uzmanlar tarafından olumlu gelişmeler olarak değerlendiriyor. Biswap borsasının yapacağı yenilikleri de değerlendiren uzmanlar, bu yeniliklerin gerçekleşmesi halinde ilerleyen dönemlerde çok fazla yatırım alabileceğinin de üzerinde duruyor. Bahsedilen yenilikler ise şöyle açıklanıyor;

BSW Coin Kaç TL (CANLI)
 • Takas tavsiye programının geliştirilmesi
 • NFT pazarında iyileştirmeler yapılması
 • Büyük kripto para borsalarında listeleme yapılması
 • Çapraz zincir desteği sunulması
 • Borç verme ve borç alma işlemlerinin kullanıma açılması
 • Kişisel kullanıcı kontrol panelinin oluşturulması
 • Sipariş sınırlama sisteminin geliştirilmesi

Biswap borsasına ait son haberlerde diğer BSC projeleriyle yaptığı iş birliği açıkladı. Buna göre 10 milyon dolarlık küresel teşvik programı alındı. Bu anlaşma kapsamında ortaklara %90 oranında ücret geri ödemesi, güvelik ve proje geliştirmeleri, lansman havuzu, çiftçi çiftlikleri ve pazarlama promosyonu gibi geliştirmeler yapılacağı da açıklandı.

2021 yılının Temmuz ayında listelen bu coin, hızlı takas yapabilme ve token ödülü kazanma konusunda sunduğu çeşitli alternatifler ile kullanıcılar ve uzmanlar tarafından beğenilmektedir. Ayrıca platformun DEX lideri olma amacını açıklaması da dünya genelindeki önemli yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Maksimum arz miktarı 700 milyon adet olarak açıklanan BSW Coin’i bugüne kadar arz edilen miktarı 213 milyon 990 bin adettir.

BSW Coin Hangi Borsada?

BSW Coin satın almak için Biswap, MEXC, Lbanka ve Pancakeswap borsalarını kullanabilirsiniz. 19 Mart tarihinde listeleme yapan Gate.io borsasından da alım yapabilirsiniz. Bu borsalardan alım yapmak için USDT para birimini kullanmanız gerekir. Ayrıca swap borsalarından WBNB para birimiyle de takas yapılarak, elde edilebilir.

CRP Coin Geleceği – Cropper Finance Coin Yorum

Berry Coin Geleceği – Berry Coin Yorum

Shiba Coin Merakla Beklenen Haberini Açıkladı!

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu