BTK Akademi İnternet Nerede Kullanılır – Btk Akademi ücretli mı

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom BTK Akademi 6 GB hediye internet nerede kullanılır ve BTK 6 GB bedava internet kampanyası hakkında bütün soru cevaplar.

BTK Akademi 6 GB hediye internet paketini BTK’nın eğitim sitesinde kullanabilirsiniz. Bütün operatörlerde geçerli olan BTK akademi hediye interneti btkakademi.gov.tr adresinde kullanılabilir. Tüm operatörlerde geçerli olan 6 GB bedava internet nasıl alındığını tek tek açıkladık. Aşağıda yer alan açıklamalarda BTK Akademi internet paketlerine ulaşabilirsiniz.

Btk Akademi İnternet Hediyesi Nedir

BTK Akademi yazılımcı geliştirme ve yetiştirmek üzere kurulmuştur. BTK akademi başvuru ve eğitimleri btkakademi.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. BTK akademi eğitimlerine katılım sağlamak isteyenlere özel internet verildi. Gençlere özel 1 milyon yazılımcı projesini desteklemek amacıyla hediye 6 GB internet kampanyasından herkes yararlanabilir. BTK Akademi 6 GB internetten yararlanmak için operatörlerin kampanya bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Btk Akademi 6 GB nerede kullanılır?

BTK Akademi eğitim portalında kullanılır.

Btk Akademi internet sosyal medyada kullanılır mı?

BTK Akademi hediye internet paketini sosyal medyada kullanamazsınız. Sadece BTK eğitim portalı için geçerlidir.

Türk Telekom BTK Akademi 6 GB

Türk Telekom BTK 6 GB hediye internet almak için; “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri, Türk Telekom online işlemler ve Mobil online işlemler merkezi aracılığıyla ücretsiz 6 GB kullanmaya başlayabilirsiniz.

BTK Akademi internet iptal etme

IPTAL BTK Akademi yazıp 5555‘e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri ile iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi 6 GB
Türk Telekom BTK Akademi 6 GB

Turkcell BTK Akademi 6 GB

Turkcell BTK Akademi 6 GB Hediye internet almak için; BiP’in keşfet bölümünde yer alan BTK Akademi kanalı üzerinden başvuruda bulunarak 6 GB ücretsiz internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen BiP Akademi kanalında paketini aktifleştir.

Turkcell BTK Akademi 6 GB
Turkcell BTK Akademi 6 GB

Vodafone BTK Akademi 6 GB

Vodafone BTK Akademi 6 GB Hediye internet almak için; Vodafone mobil internet ile btkakademi.gov.tr’de kullanabileceğiniz 6 GB internetnet otomatik tanımlanır.

Vodafone BTK Akademi 6 GB
Vodafone BTK Akademi 6 GB

Sabit Hat BTK Akademi 6 GB

Süper online, TTNET ve diğer internet hatlarında geçerli 6 GB BTK Akademi internet otomatik olarak tanımlanmıştır.

Sabit Hat BTK Akademi 6 GB
Sabit Hat BTK Akademi 6 GB

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin.

Vodafone bedava internet 2022 başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

Superonline İptal Dilekçesi

Türk Telekom Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnternet Testi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

33 Yorum

  1. İnternetin sosyal medya da kullanilmamasi çok saçma olmuş eğer bir yardım da bulmak istiyorsaniz tüm vatandaşlara karşı uygulayin ki herkes memnun kalsin sadece btk işleri için bulunan bu paket 6 gb olarak geliyor öylede geri gidiyor çok saçma

  2. tarihi geçmiş mi ne, kampanya bitmiş sanki, güncelleme ve haber falan yok, şikayet eden çok, ikiyüzlülük müdür bu, normal veya hediye internet ile eğitim almaya ufaktan devam mecburen, yazıklar olsun

    1. Erkin, BTK akademide geçerli hediye internet paketini alamadın mı? Sorun nedir, bize bildirirsen yardımcı olmaya çalışalım

  3. Nerde görülmüş bu ülkede vatandaşina sahip çıkan. Hayatınız boşş …ön cockkar

  4. Hayatımda gördüğüm en anlamsız ve en gereksiz internet kampanyalarından biri. Sanki kullanıdırıyorlar mı ya. Paket içeriğinde öyle yazıyor . Bu fırsatı verdikleri için ek ücret alıyorlar. Ama sonrasında ise paketin içeriği geldiği gibi geri gidiyor. Ben akıl sır erdiremiyorum artık bunlara vallahi tamamen kandırmaca hepsi bu.

    1. Hayır kardeşim, bu interneti eğitim amacı dışında kullanamazsın. BTK tarafından belirlenen servislerde kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu